حميد درخشان با تبريک صعود ايران به جام جهاني گفت: خوب دفاع کرديم و حملات کره را خنثي کرديم تا سهميه جام جهاني را به دست آوريم.


کاپيتان سابق تيم مل با تبريک صعود ايران به جام جهاني اظهار کرد: همه بازيکنان از جان و دل مايه گذاشتند و خوب کار کردند. آنچه در توان داشتيم ارائه داديم و خوشحالم که بعد از سالها به عنوان تيم سرگروه به جام جهاني راه پيدا کرديم.

به گزارش ايسنا، وي افزود: بازي خيلي خوبي را شاهد بوديم. خيلي خوب دفاع کرديم. دفاع فاکتوري مهم و تعيين کننده در فوتبال است. همين موضوع موجب شد که حملات کره را خنثي کنيم و در نهايت در خانه حريف با يک گل پيروز شويم. اين برد شيرين را به همه مردم ايران تبريک ميگويم. از بازيکنان هم متشکرم و اميدوارم که روند موفقيتهاي ورزشي همچنان ادامه داشته باشد.

درخشان در پايان تاکيد کرد: بار ديگر به جام جهاني راه پيدا کرديم و بايد به فکر بازي با حريفان قدرتمند و تراز اول جهان باشيم. جام جهاني ميدان بزرگي است و قطعا نياز داريم که در همه زمينهها بهتر شويم. تيم فعلي بايد تقويت شود تا بتواند در جام جهاني هم نمايش خوبي داشته باشد.

وي در پايان بار ديگر صعود ايران به جام جهاني را به همه اهالي فوتبال، مردم ايران، مسئولان و همچنين رسانههاي ورزشي تبريک گفت.