قانون کریستیانو همچنان برقرار است . در واقع هر گاه بازیکن پرتغالی در لالیگا گل زده ، رئال مادرید نباخته است . کریستیانو دو فصل و نیم در رئال بوده و این قانون همچنان عوض نشده است .
آخرین بار در پیزخوان بود . بازیکن پرتغالی سه گل زد و رئال مادرید هم سه امتیاز را گرفت . با احتساب بازی با سویا ، این چهل و هفتمین بازی لالیگایی بود که با گلزنی کریستیانو ، رئال نباخت . آمار فوق العاده بوده است : 46 برد و یک تساوی . تنها مساوی مربوط به فصل گذشته رد برنابئو بود .
گلهای کریستیانو ، برای رئال اهمیت زیادی داشته اند . در بازیهایی که بازیکن پرتغالی گل زده ، رئال مادرید 139 امتیاز از 141 امتیاز ممکن را کسب کرده است . زمانی که کریستیانو گل زده ، رئال مادرید 97.8 درصد شانس برد داشته است .

پنج هت تریک در این فصل
این فصل ، این قانون کریستیانو بیشتر هم مورد توجه بوده است . بازیکن پرتغالی در نه بازی گلزنی کرده است (ساراگوسا ، ختافه ، رایو ، مالاگا ، اوساسونا ، والنسیا ، اتلتیکو ، اسپورتینگ و سویا ) که حاصلش برد بوده است . برابر لوانته ، راسینگ و بارسلونا گل نزد که تیم نبرد . در فصل اول و با پلگرینی ، کریستیانو در 19 بازی لالیگایی گل زد که رئاله همه را برد .
کریستیانو در این فصل در نه بازی گل زده و در پنج بازی هم هت تریک کرده است . برابر سویا ، بازیکن پرتغالی دوازدهمین هت تریکش را در لالیگا انجام داد تا با رکورد پوشکاش برابری کند و تنها ده هت تریک تا رکورد دی استفانو فاصله داشته باشد .

البته این آمار کریستیانو فقط منحصر به لالیگا نیست . در چمپیونزلیگ و کوپا نیز جواب داده است . بازیکن پرتغالی در اروپا در 11 بازی گل زده و در 10 بازی تیم برده و یکی هم برابر لیون در زمان پلگرینی مساوی شده است . در کوپا دل ری هم در دوره گذشته چهار بار گل زد (مورسیا ، لوانته ، اتلتیکو و بارسلونا ) که حاصلش برد رئال بود . برابر پونفرادینا هم اتفاق مشابهی تکرار شد . تنها در بازی با بارسا در سوپرکاپ بود که کریستیانو رونالدو در نیوکمپ گل زد و رئال باخت