کی روش:عده آدمهایی که باید از آنها تشکر کنم زیاد نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کی روش:عده آدمهایی که باید از آنها تشکر کنم زیاد نیست

 1. #1


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک

  کی روش:عده آدمهایی که باید از آنها تشکر کنم زیاد نیست

  فردا صبح اول وقت همه باید برگردند دفتر و کار شروع شود


  بازیکنان تیم ملی باید 20 روز استراحت مطلق داشته باشند اگر برای تعطیلات برزیل می رویم من نیستم


  امروز 19 جون( 29 خرداد) باید همگی جشن بگیریم. از آن لذت ببریم و جشن. فردا صبح اول وقت همه باید برگردند دفتر و کار شروع شود. فردا جشن تمام میشود.


  کارلوس کیروش در حین پرواز زمانی که روی آسمان بود با خبرنگاران حاضر مصاحبهای بسیار جذاب و پرنکته را انجام میدهد که خبرهای بسیاری از آینده در درون آن میشود جستجو کرد. او که همیشه از ایمان و اعتقاد به تمام اندیشههای خود میگوید، با بیان اینکه هدایت تیم ملی ایران را افتخار میداند، اینطور میگوید که اگر قرار است برای تعطیلات به برزیل سفر کنیم، من نیستم و باید با حضور من از شرافت و غرورمان بجنگیم. او شرط موفقیت را جنگندگی و تلاش بیوقفه در کنار برنامهریزی دقیق میداند، موریس یا ماداگاسکار را حریفهای تدارکاتی خوبی برای موفقیت در جام جهانی نمیداند. در آخر نیز کیروش میگوید زندگی او سراسر رقابت است و وظیفهی او پیروزی !

  متن کامل مصاحبهی کارلوس کیروش را به گزارش سایت گل، به نقل از خبرآنلاین میخوانید :  سفر خاطره انگیزی شد. آمدن به کره و رسیدن به جام جهانی.

  بله شکی نداریم. روزی بود که متحد و هم دل کنار هم بودیم و به نتیجه کارمان رسیدیم. افرادی که اشتیاق به هدف رسیدن را کنار نگذاشتند به هدف رسیدند و روز به یاد ماندنی را ساختند. واقعا احساس خیلی خوبی است. احساسی داریم که میخواهیم آن را با هواداران میلیونی ایرانی تقسیم کنیم. یک احساس خوب و فوق العاده. واقعا حائز اهمیت است که اشاره کنیم تک تک بازیکنان که در خط مقدم این مبارزه بودند با انگیزه و روحیه بالا جنگیدیند. ما در زمین جنگیدیم و به جام جهانی رسیدیم.  و اگر قرار باشد این شادی را با کسی تقسیم کنید ؟

  اول از همه با مردم خوب ایران اما بعد از آنها ، باید از کسان دیگری هم تشکر کنم البته عده آنها زیاد نیست! این عده به تیم ملی نزدیک بودند و همیشه اعتماد به نفس را به ما منتقل کردند و ایمان داشتند که ما می توانیم کارمان را انجام دهیم. کفاشیان هیچ وقت به ما پشت نکرد. اعتماد به نفس را به ما می داد. همه گونه حمایت می کرد و این اعتماد و ایمان را داشت که می توانیم موفق باشیم. مشکلات زیادی در طول این دو سال و دو ماه داشتیم که با توجه به تمام این مشکلات ریئس فدراسیون هیچ گاه میدان را ترک نکرد .البته باید تشکر کنم تشکر ویژه از اعضای هیات رئیسه. آقای نبی و همچنین از هواپیمایی آسمان که در این پرواز حساس همیار ما بود. در انتها میخواهم این را بگویم که بعضی از شما دوستان در ابتدای حضور من در ایران در کنار من بودید. این دفعه پنجم است که در رده بزرگسالان تلاش برای جام جهانی را به عنوان سرمربی تجربه می کردم . در این 5 بار ، سه بار موفق شدم به جام جهانی برسم. به عنوان ناظر تکنیکی و مدیر فنی تیم ایالت متحده هم که حضور داشتم 4 بار در جام جهانی حضور پیدا کردیم اما به عنوان سرمربی سه بار این اتفاق افتاده است.  مسیرمان سخت شده بود اما در نهایت پیروز شدیم.
  من نگاهم همیشه به این فرایند صعود نگاه قدم به قدم بوده. به یاد دارم که ابتدا گفتم به شما که راه صعود ما سخت و دشوار خواهد بود. ما با توفان و دریای پرتلاطم مواجه خواهیم شد. بعضی روزها هم آرام خواهد بود.
  در طول روزهای خوب مثل امروز که روز بسیار خوبی هست شما می توانید شاهد دوستانتان در کنارتان باشید. امروز آقای کفاشیان دوستان بسیار زیادی دارد. ولی وقتی شما روزهایی را پشت سر می گذارید که روزهای خوبی نیست شما کیفیت دوستان خودتان را می بینید. اینجا می خواهم بگویم که با کیفیت دوستان مان بود که توانستیم به موفقیت برسیم. تعدادشان زیاد نبود ولی دوستان بسیار خوبی بودند. و رمز و راز این موفقیت و فرمول موفقیت این بود که این دوستان متحد کنار هم بودند و همدیگر را تنها نگذاشتند. بعضی از آنها بازیکنان بودند. من باز هم در انتها این را می خواهم بگویم که فوتبال ایران باید افتخار کند چون بازیکنان خوبی دارد که باید در اختیار تیم ملی باشند.
  همه الان دوست دارند درباره آینده بشنوند؟

  حالا در مورد آینده صحبت کنیم. آینده خیلی ساده است. شما دو راه دارید. یا میخواهیم برای تعطیلات به برزیل سفر کنید. یا میخواهید به برزیل بروید تا با تمام شرافت و غرور رقابت کنید. اگر می خواهید برای تعطیلات به برزیل بروید من نمی خواهم عضوی از این گروه باشم. چون واقعا من دوست ندارم برای تعطیلات به آنجا بروم. ترجیح می دهم جای دیگری را در زمان دیگری بروم برای تعطیلات. اگر ایران می خواهد به جام جهانی برزیل سفر کند که با تمام غرور بجنگد باید خیلی از چیزها را عوض کنیم. نمی توانیم این مسیر را ادامه دهیم و هر روز به خودمان دروغ بگوییم. اولین کاری که باید انجام دهیم این است که باید سعی کنیم خیلی سخت تلاش کنیم و سعی کنیم انگیزه تیمی را به وجود بیاوریم و به مسیرمان ادامه دهیم. باید برنامه بسیار خوبی را تنظیم کنیم تا آماده باشیم که رقابت کنیم. اگر غیر از این باشد سریعا کشته می شویم.  و برای رسیدن به این ایده آل چه کاری باید انجام بدهیم؟
  کاری که ما باید انجام دهیم این است که سقف آرزوهای مان را بزرگ تر کنیم. باید سخت تلاش کنیم و کوشش کنیم و سعی کنیم آماده باشیم. به خودمان القا کنیم که می رویم برزیل تا به مرحله دوم صعود کنیم. باید قوی باشیم و به آن ایمان داشته باشیم.
  بعضی از دوستان الان درونشان خوشحال هستند که به هدفمان رسیدیم. ولی الان زمان آن است که سخت بجنگیم و آماده باشیم. سعی کنیم با داشتن این فاکتور مهم بجنگیم. ما احتیاج به بازیهای دوستانه خوب داریم. لیگ خوب و برنامه آماده سازی خوب. از همه مهمتر احتیاج داریم قلب بزرگ و مستحکمی داشته باشیم . ذهنی بزرگ و والا. به خودمان بقبولانیم که می رویم برزیل با تیمهای بزرگ بجنگیم و مبارزه کنیم. کلمات آخر من این است. الان زمان این است که تصمیم گیریهای مناسب را انجام دهیم. زمان این نیست که خودمان را پنهان کنیم.  شما شرط تان را گفتید. فکر میکنیم مهیا شود؟
  این یک انتخاب برای فدراسیون فوتبال است. و بقیه دست اندرکارانی که وظیفه دارند بر دوش آنها هست. بقیه این داستان وظیفه من نیست. وظیفه من این است که تجربه و دانشم را به ایران بیاورم. این راهی است که من توصیه میکنم آن را ادامه دهیم.
  به عنوان مربی وظیفه من این است که این راه را مشخص کنم اما پیاده کردن آن و ادامه دادن آن برمیگردد به مسئولان که این تصمیم را بگیرند. مثال خیلی کوچک و واضحی میخواهم بزنم. مثالی که دغدغه شده. بازیکنانی که اینجا در این هواپیما هستند باید 15 تا 20 روز استراحت مطلق داشته باشند. اگر به استراحت نپردازند به خاطر یک فصل 11 ماهه را پشت سر گذاشتند و فصل قبل هم استراحتی نداشتند مصدومیتها از راه خواهد رسید و وقتی میخواهیم برای جام جهانی استفاده کنیم مصدوم می شوند. 12 جولای فصل جدید شروع می شود. بازیکنان باید از نظر بدنی و ذهنی آماده باشند. این لیگ باید با یک برنامه ریزی دقیق شروع شود. یک برنامه هم برای جام حذفی داشته باشیم که برنامه تیم ملی چه زمانی خواهد بود. بازیهای حذفی چه وقت خواهد بود.ما باید این فضای مناسب و فرصت مناسب را ایجاد کنیم که این زمان مناسب باشد. ما باید با تیمهای افریقایی و امریکای جنوبی و اروپایی روبرو شویم. باید این فرصت را به بازیکنان جوانمان بدهیم تا این بازی ها را قبل از جام جهانی تجربه کنند. بازیکنانی مثل شجاع و علیرضا و محسن مسلمان و رضا حقیقی باید تجربه رقابت بین المللی داشته باشند. شما دیروز در مقیاس کوچک فضای جام جهانی را تجربه کردید. دیروز شاهد بودید استادیومی که نزدیک به زمین بود . 50 هزار نفر دیروز سر و صدایشان بیشتر از 100 هزار نفر در آزادی بود. بعضی از بازیکنان ما واقعا دیروز با این مسائل به خوبی برخورد کردند و این فشار را کنترل کردند . برای یک بازیکن بدون تجربه این کار واقعا عالی است. واقعا آنها قهرمان هستند. یک بار دیگر میگویم که زمانی نداریم. این برنامه ای است که باید انجام دهیم.


  این تدارک شاید کمی برای ایران دشوار باشد...

  فوتبال بین المللی در جهان مثل ایران نیست که هر وقت یک تعطیلاتی برسد همه می روند شمال. شما باید یک تصمیمی را چهارشنبه بگیرید بعد بگویید دوشنبه برمی گردیم. نه این طوری نیست. امروز 19 جون است. دو ماه و نیم دیگر در آگوست یک بازی دوستانه داریم. با کی؟ نود درصد تیمهای بین المللی الان برنامه هایشان را در اختیار دارند و میدانند با کی بازی دارند. ما نمی توانیم به جام جهانی برویم و با موریس یا ماداگاسکار بازی کنیم. الان زمان این است که تصمیم گیری کنیم و انتخاب درست داشته باشیم . شما دو نوع آدم دارید در دنیا. افرادی هستند که وقتی یک وعده غذای خوب می خورند و سیر می شوند می گویند برویم بخوابیم. تنها زمانی به کار کردن فکر میکنند که گرسنگی دارد فشار میآورد. اتفاقی که برای این افراد می افتد این است که اگر غذا به آنها نرسد خسته و گرسنه می شوند و میمیرند. افراد دیگری در دنیا هستند که وقتی یک وعده می خورند از انرژی آن غذا استفاده می کنند که بروند از انرژی آن غذا اندوخته بیشتری به دست بیاورند. الان زمان این است که از انرژی و فضای خوبی که به دست آمده استفاده کنیم و برای خودمان اندوخته بیشتری به دست آوریم.  و اگر بخواهیم مستقیم با مردم سخن بگویید ؟
  کلمات آخرم به ایران و ملت ایران. امروز 19 جون( 29 خرداد) باید همگی جشن بگیریم. از آن لذت ببریم و جشن. فردا صبح اول وقت همه باید برگردند دفتر و کار شروع شود. فردا جشن تمام میشود.  دلتان هست ایران بمانید یا نه؟

  من جواب سئوال تان را پیشتر دادم  شما گفتید ایران خانه من است ؟
  دو سال است میگویم و هیچ شکی در آن نیست. من هر روزم را برای همان روز برنامه ریزی دارم و برای همان روز زندگی می کنم. فردا دست خداست. دلیل آمدن به ایران این بود که تیم را برسانم به جام جهانی . من سرمربیام. مثل شما خبرنگار نیستم. مسئول فدراسیون نیستم. زندگی من این است که رقابت کنم و ببرم. رقابت کنم و ببرم. دوباره کلمات من همان است که قبلا گفتم. اگر بخواهیم برویم برزیل ببریم من هستم. اگر برای تفریح برویم نیستم.
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. 4 کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mahshad72 (20th June 2013), omid27 (20th June 2013), Terminator2731 (20th June 2013), شاهزاده سرخ (20th June 2013)

 3. #2


  نام واقعی
  فاروق
  استاتوس
  پرسپولیس اول بشی اخر بشی دوست دارم
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Spain
  نوشته ها
  76
  تشکر
  355
  تشکر شده 81 بار در 43 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  برای موفقیت در جام جهانی باید کیروش بماند.

 4. #3


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  اميد
  استاتوس
  عشق، مرگ احساس وظیفه است
  شغل و حرفه
  دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,923
  تشکر
  1,211
  تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 2 تاپیک
  اميدوارم بازيكنان بتونن تو جام جهاني نمايش خوبي از خودشون نشون بدن

 5. #4


  محل سکونت
  اصفهان
  نام واقعی
  مهشاد
  نوشته ها
  159
  تشکر
  504
  تشکر شده 193 بار در 71 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  فقط کیرش به درد تیم میخوره.با هیچ کس رودربایستی نداره و بلده باید چیکار کنه

 6. #5


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  فقط کیروش............
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا