جلسه فني عمومي ديدارهاي ايران و صربستان در چارچوب ليگ جهاني واليبال عصر امروز در سالن 12 هزار نفري آزادي تهران برگزار شد.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون واليبال، در اين نشست مسئولان مسابقات، داوران، ناظر فدراسيون بينالمللي واليبال، سرپرست و سرمربيان دو تيم ايران و صربستان به يکديگر معرفي شدند و قوانين و مقرارت حاکم بر مسابقات به اطلاع همه رسيد.

فيليپ وريک و يوري موکري داوران بينالمللي واليبال از کشورهاي فرانسه و اسلواکي ديدارهاي تيم ملي واليبال کشورمان در برابر صربستان را قضاوت ميکنند.

سان جيان هو از کشور چين نيز به عنوان ناظر فدراسيون بينالمللي واليبال (FIVB) نظارت بر ديدار دو تيم صربستان و ايران در ليگ جهاني را بر عهده دارد.

همچنين در اين جلسه غفار درخشنده مدير اجرايي اين مسابقات ضمن خوشامدگويي به حاضران ابراز اميدواري کرد که اين مسابقات مانند ساير ميزبانيهاي ايران به خوبي برگزار شود.

وي با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران براي نخستين بار در ليگ جهاني حضور دارد و براي نخستين بار نيز ميزبان اين رقابتهاست، گفت: ايران در مرحله مقدماتي ليگ جهاني واليبال ميزبان دو تيم صربستان و آلمان خواهد بود و اميدوارم شاهد مسابقات ديدني از اين تيمها در برابر تيم ملي واليبال ايران باشيم.

تيم ملي واليبال ايران در روزهاي 31 خرداد و دوم تير ماه در چارچوب بازيهاي هفته چهارم ليگ جهاني ميزبان صربستان در سالن 12 هزار نفري آزادي تهران خواهد بود.