کارلوس کروش روز گذشته رسما خبر تمدید قراردادش با تیم ملی ایران را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از پیروزی تیم ملی ایران برابر کره جنوبی و صعود به جام جهانی 2014 گمانه زنی ها درباره آینده کارلوس کروش و نیمکت تیم ملی آغاز شد. خیلی ها اعتقاد داشتند که از دست دادن کروش اشتباهی جبران ناپذیر برای فوتبال ایران خواهد بود و عده ای هم مربی ایرانی را بهترین گزینه برای حضور در جام جهانی می دانستند. با این حال روز گذشته کارلوس کروش با حضور در برنامه تلویزیون «ورزش و مردم» از تمدید قراردادش تا پایان جام جهانی 2014 خبر داد تا به تمامی شایعات پایان دهد. پس از رسمی شدن این خبر برخی از رسانه های خارجی به آن واکنش نشان دادند.
روزنامه مارکا اسپانیا در خبری با عنوان «ایران قرارداد کروش را تمدید کرد» نوشت: «کارلوس کروش پس از رساندن ایران به جام جهانی 2014 برزیل قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد. تیم ملی هفته گذشته با پیروزی 1 بر صفر برابر کره جنوبی صدرنشینی گروه A را از آن خود کرد و مستقیما به جام جهانی صعود کرد. حضور در برزیل هدف اصلی کروش از زمان امضا قرارداد با ایران در سال 2011 بود.»
سایت معتبر ESPN هم در خبر خود آورده است: «کارلوس کروش بعد از موفقیت در رساندن ایران به جام جهانی 2014 قرارداد خود را تمدید کرد. این تیم غرب آسیایی پس از شکست دادن 1 بر صفر کره جنوبی به عنوان چهارمین کشور خود را برزیل رساند. این نتیجه بدان معنی است که کارلوس کروش قرارداد جدیدی به امضا رسانده تا در برزیل هم تیم ملی ایران را هدایت کند.»