هافبک اسپانيايي آرسنال از بازگشت تيمش به سکوي قهرماني در فصل آينده خبر داد.

آرسنال از سال 2005 که قهرمان جام حذفي انگليس شد، تاکنون هيچ جامي را به دست نياورده است و هواداران اين تيم با تشنگي زيادي در انتظار شکسته شدن اين طلسم هستند.

به گزارش ايسنا،سانتي کاسورلا، هافبک اسپانيايي توپچيها قول داد که فصل آينده تيمش به جايگاه قهرماني برخواهد گشت. کاسورلا که فصل گذشته نخستين فصل حضورش در جمع توپچيها را تجربه کرد، گفت: خوشبختانه بازيکنان از نظر ذهني تغيير کردهاند و الان ميتوانيم مدعي قهرماني در رقابتهاي مختلف باشيم. متاسفانه فصل گذشته بازيکنان فاقد اعتماد به نفس بودند و اين روي عملکرد تيم تاثير گذاشت. الان در شرايط بسيار خوبي به سر ميبريم. بازيهاي اخير تيم بيانگر کلاس بالاي ماست. همه ديديد که آرسنال در بازيهاي پاياني ليگ برتر نمايش خوبي داشت. ما ترکيبي از بازيکنان جوان و باتجربه را در اختيار داريم. بر اين باورم که با همين بازيکنان ميتوانيم به طلسم چند ساله قهرمان نشدن پايان دهيم.

کاسورلا که در حال حاضر با تيم ملي فوتبال اسپانيا در برزيل به سر ميبرد، افزود: اطمينان دارم که عملکرد آرسنال در فصل جديد بهتر خواهد شد. به تماشاگران قول ميدهم که براي قهرماني از هيچ تلاشي فروگذار نخواهيم شد. به خوبي ميدانيم که قهرماني تا چه اندازه براي باشگاه و هواداران اهميت دارد. شک نکنيد که براي اين هدف خواهيم جنگيد. آرسنال با جذب چند چهره جديد به ويژه در خط حمله بار ديگر به جايگاه قهرماني برخواهد گشت.