هر آنچه در جلسه هیئت مدیره استقلال گذشت : علی فتح اله زاده در استقلال ماندنی شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هر آنچه در جلسه هیئت مدیره استقلال گذشت : علی فتح اله زاده در استقلال ماندنی شد

نام واقعی
    فرزانه
    استاتوس
    تحمل میکنم دردومیگم این قسمته بخته...
    شغل و حرفه
    نمیدونم والاخودمم موندم که چیکارم...!!!
    بازیکن محبوب
    alireza haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,502 بار در 659 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

هر آنچه در جلسه هیئت مدیره استقلال گذشت : علی فتح اله زاده در استقلال ماندنی شد

277007hp2.jpg

مقداد نجفنژاد رئیس هیئت مدیره اعلام کرد که با استعفای علی فتحالهزاده مخالفت شده است و این مدیرعامل در پست خود ماندنی خواهد بود.
    جلسهی هیئت مدیرهی باشگاه استقلال امروز با حضور فتحالهزاده، نجفنژاد، امیدوار رضائی و شهریاری برای رسیدگی به ماجرای استعفای مدیرعامل این تیم یعنی علی فتحالهزاده و البته رسیدگی به پروژهی استقلال در فصل نقل و انتقالات از ساعت 16:00 در محل این باشگاه برگزار شد.

پیش از این فتحالهزاده از سمت خود استعفا داده بود اما این استعفا از سوی هیئت مدیرهی این باشگاه رد شده بود تا در نهایت آیندهی مدیریت این باشگاه در جلسهی امروز مشخص گردد.

از سوی دیگر امروز سه بازیکن شاخص فصل گذشتهی استقلال در جلسهی هیئت مدیره برای روشن شدن سرنوشت فصل آیندهی خود حضور یافتند. طبق اخبار منتشر شده، ابتدا این مجتبی جباری بود که برای دریافت مطالبات خود از این باشگاه و البته مذاکره برای فصل آینده در این جلسه حضور یافت و بر اساس مصاحبهی این بازیکن ملیپوش با خبرگزاریها گویا این بازیکن به هیچوجه به حضور خود در این باشگاه امیدوار نمیباشد.
    جباری در مصاحبهای کوتاه هدف خود از حضور در جلسهی هیئت مدیره را اینگونه عنوان کرده است : " کاری از سال گذشته مانده بود که باید با یکی از اعضای هیات مدیره درباره آن صحبت میکردم. ضمن اینکه با فتحاللهزاده نیز در خصوص طلبهای فصل گذشته صحبت کردم اما متوجه شدم تکلیف خودشان نیز مشخص نیست."
    او در رابطه با حضور خود در تیم فصل آیندهی استقلال با ناامیدی تمام اینگونه گفته است : " در حال حاضر هیچ امیدواری وجود ندارد و اصلا نمیشود گفت وضعیت باشگاه خوب است. هنوز طلبهای فصل گذشته باقی مانده چه برسد به این فصل.
    هنوز چیزی معلوم نیست، دوست دارم در استقلال بازی کنم اما با این شرایطی که در استقلال وجود دارد به این مسئله خوشبین نیستم. از چند تیم عربی پیشنهاد دارم و اگر تا 10 روز دیگر شرایط مهیا نباشد از استقلال جدا میشوم."
    در ادامه نیز هاشم بیکزاده، مدافع مستحکم استقلال که این روزها یکی از ارکان اصلی تیم ملی نیز میباشد، در این جلسه حضور یافت و با علی فتحالهزاده دیدار کرد تا این جلسه به ساعتهای طولانی بینجامد.
    در نهایت نیز سید مهدی رحمتی، دروازهبان مورد غضب کیروش، سرمربی تیم ملی در این جلسه حضور یافت تا در رابطه به ادامه همکاری خود با این باشگاه به مذاکره بپردازد.
    پس از پایان جلسهی هیئت مدیرهی باشگاه استقلال، مقداد نجفنژاد رئیس هیئت مدیره اعلام کرد که با استعفای علی فتحالهزاده مخالفت شده است و این مدیرعامل در پست خود ماندنی خواهد بود.
    تاکه بودیم نبودیم کسی
    کشت ماراغم بی هم نفسی
    تاکه رفتیم همه یارشدند
    خفته ایم وهمه بیدارشدند
    قدرآینه بدانیم چوهست
    نه درآن وقت که اقبال شکست

2. کاربر مقابل از WiSe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سایدا (29th June 2013)