علی دائی : به خواسته دخترم در شادی های خیابانی شرکت کردم / این جشن نشانه اتحاد مردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: علی دائی : به خواسته دخترم در شادی های خیابانی شرکت کردم / این جشن نشانه اتحاد مردم

نام واقعی
    فرزانه
    استاتوس
    تحمل میکنم دردومیگم این قسمته بخته...
    شغل و حرفه
    نمیدونم والاخودمم موندم که چیکارم...!!!
    بازیکن محبوب
    alireza haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,502 بار در 659 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

علی دائی : به خواسته دخترم در شادی های خیابانی شرکت کردم / این جشن نشانه اتحاد مردم

279691hp2.jpg

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره صعود مقتدرانه ایران به جام جهانی گفت: صعود تیم ملی و جشن و شادی مردم، نشاندهنده اتحاد مردم بود.
    پرسپولیسیها که اکنون در اردوی رامسر به سر میبرند و قرار است سه بازی تدارکاتی را در این اردو انجام دهند، فردا از ساعت 17:30 در ورزشگاه چمران به مصاف پرسپولیس قائمشهر خواهد رفت. علی دائی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از دغدغههای خود در این اردو را غیبت ملیپوشان میداند، قصد دارد تا از روز سهشنبه هفتهی جاری، درحالی که 6 روز از صعود ملیپوشان به جام جهانی میگذرد، ملیپوشان تیمش را در اختیار بگیرد و از همین رو طی تماسهایی تلفنی این بازیکنان را به اردو دعوت کرده است. از همین رو محمد نوری قرار است روز دوشنبه شب به اردوی پرسپولیسیها برود. حسین ماهینی که سفری به بوشهر داشته قرار است دوشنبه شب خود را به اردوی پرسپولیسیها برساند.

همچنین جلال حسینی نیز در صورت امضای قرارداد نهایی پس از جلسه فردا بعدازظهر دوشنبه شب به رامسر میرود.
    محمدرضا خانزاده نیز دیگر ملیپوش پرسپولیس به رامسر رفت و تمرینات خود را آغاز کرد، اما همچنان تکلیف غلامرضا رضایی به مسئولان باشگاه پرسپولیس باید با او جلسهای برگزار کنند، مشخص نیست.
    در ادامه نیز میتوانید مصاحبهی علی دایی را با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس دنبال کنید :
    -صعود به جام جهانی و دومین شادی ملی در یک هفتهی رویایی؛ نظر شما چیست ؟
    اولین شادی را انتخابات به مردم داد چرا که آن فردی که میخواستند منتخب مردم شد و خدا دوستمان داشت که با صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی شادی بزرگ دیگری را به مردم هدیه کرد. به اعتقاد بنده تمام دنیا فهمیدند که مردم ما تا چه اندازه میهن و ایران را دوست داشته و چه مردم وطن پرستی هستند.
    جشن شادی مردم خیلی حرفها را به دنبال داشت. اتحاد مردم خیلی چیزها را نشان داد. متاسفانه ما خیلی وقتها این اتحاد را نداشتیم اما در مقاطع مختلف فوتبال شادی را به مردم هدیه کرده و اتحاد آنها را بیشتر کرده است. ضمن احترام به تمامی رسانههای ورزشی باید بگویم فوتبال ورزش دیگری است و هیجان عجیبی پس از پیروزیهای بزرگ به جامعه منتقل میشود. فوتبال فقط یک ورزش نیست، بلکه در آن اقتصاد، سیاست، مسائل اجتماعی و فرهنگی زیادی نهفته و خروجیهای بسیاری دارد.
    از طریق فوتبال میتوان خیلی از مسائل و حرفهایی را که نمیتوانیم بزنیم؛ بزنیم و من امیدوارم این موضوع را درک کرده باشیم و با حمایت همه جانبه از تیم ملی ایران کاری کنیم که فوتبالمان در جام جهانی سربلند باشد و نام ایران دوباره با شادی مردم و موفقیت کشورمان در جهان بر سر زبانها بیفتد. این موفقیت بزرگ را به کادر مدیریتی فدراسیون فوتبال، کادر فنی تیم ملی، بازیکنان با غیرت و تک تک اعضای تیم تبریک گفته و برای فوتبالمان در جام جهانی آرزوی موفقیت میکنم.
    -حضور در شادیهای خیابانی؛ دلیل این امر چه بود ؟
    وقتی تیم ملی به جام جهانی صعود کرد میدانستم که مردم خوشحال هستند و این پیروزی را جشن میگیرند. در این میان دخترم از من خواست که به خیابان برویم و ما هم از منزل بیرون آمدیم و میخواستیم یک مسیر 10 دقیقهای را طی کنیم که در نهایت دو ساعت و نیم در میان مردم بودیم و خوشحالی و شادی آنها روحیهمان را چند برابر کرد و انرژی زیادی به ما بخشید. هیچ چیز به اندازه شادی مردم رضایتبخش نیست. خوشحالم که در این شادی مردم حضور یافتم و از نزدیک این شور و هیجان وصف ناپذیر و صادقانهشان را دیدم و لمس کردم.
    -شادی مردم؛ چگونه توصیف میکنید ؟
    مردم هیجان خاصی داشتند و بنده نیز هیچ وقت خودم را از مردم جدا ندانسته و بسیار خوشحال شدم که دخترم باعث شد در این جمع مردمی حضور یافته و شادی آنها را از نزدیک نظارهگر باشم. هر چند در میان جمعیت گیر کردیم و بیش از دو ساعت در خیابان بودیم تا یک مسیر کوتاه را طی کرده باشیم. واقعا از ابراز لطف مردم هم شرمنده شدم.
    تاکه بودیم نبودیم کسی
    کشت ماراغم بی هم نفسی
    تاکه رفتیم همه یارشدند
    خفته ایم وهمه بیدارشدند
    قدرآینه بدانیم چوهست
    نه درآن وقت که اقبال شکست

2. 4 کاربر مقابل از WiSe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (22nd June 2013), 888 (22nd June 2013), پیروزی (22nd June 2013), سایدا (29th June 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    فوتبال فقط یک ورزش نیست، بلکه در آن اقتصاد، سیاست، مسائل اجتماعی و فرهنگی زیادی نهفته و خروجیهای بسیاری دارد.
    کو گوش شنوا
    ...