سرمربي استقلال با بيان اين که تيمش به دليل درگير بودن در آسيا و همچنين حضور ملي پوشانش در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني دير اقدام به يارگيري کرده است، گفت: مشکلات مالي بايد هرچه سريعتر برطرف شود.

امير قلعهنويي قبل از حضور در جلسه با فتحاللهزاده و رحمتي در جمع خبرنگاران گفت: ما پيش از اين دو مشکل داشتيم؛ اول اين که درگير جام باشگاههاي آسيا بوديم و بعد از آن هم بازيکنانمان به تيم ملي اضافه شدند. همچنين ليست مازادي داشتيم. چون ميخواهيم نيروهاي جوانتر و تازه واردي را اضافه کنيم تا مشکلات پارسال برطرف شود. در يارگيري خوب عمل کرديم، اما چون بازيکنانمان درگير تيم ملي بودند براي تمديد قرارداد تازه از امروز شروع کردهايم.

به نقل از ايسنا، قلعه نويي افزود: مگر ايراد نميگرفتند که پژمان منتظري در دفاع چپ استقلال بازي ميکند، اما همين تفکر امير قلعهنويي در تيم ملي هم اجرا شد. امسال بهتر از سال گذشته خواهيم بود، چون سال دوم خودم هم است و کارايي بيشتري خواهم داشت.

سرمربي استقلال در ادامه با مهم دانستن همدلي در باشگاه، ادامه داد: هر چه سريعتر بايد مشکلات مالي برطرف شده و تيم کامل شود. قرعه کشي جام باشگاهها هم مشخص شد و ما بايد هر چه سريعتر خود را جمع و جور کنيم تا تيم شايستهاي به اين رقابتها بفرسيتم.

وي همچنين درباره به تعويق افتادن ليگ برتر و شروعش از دوم مرداد ماه، بيان کرد: ما تابع قانون هستيم. حال اگر اين موضوع را خواسته بوديم، از ما انتقاد ميکردند، اما الان که خودشان آن را تصويب کردهاند تابع قانون هستيم.

قلعهنويي درباره تمديد قرارداد جواد نکونام نيز، اظهار کرد: جواد هم مثل مابقي بازيکنان زحمت کشيده است، اما يکسري مسائل وجود که بايد درباره آنها صحبت کنيم.

وي در پايان نيز استراحت 15 روز مليپوشان را منطقي دانست و گفت: اين بازيکنان بعد از يک سال تمرين پر فشار به اين استراحت نياز داشتند.