شنیده شده درخواست مجتبی برای پاداش با خشم مدیر عامل مواجه شده و همین قضیه سو تفاهمات قبلی را دوباره زنده کرده.
سایت گل-شاید بشود اسمش را گذاشت نوعی دست پیش را گرفتن...شاید هم پیش دستی...اعلام خبر رسمی اخراج مجتبی جباری از باشگاه استقلال به بهانه مصاحبه او با سایت گل و استفاده از کلمه مسخره
سبب شد تا گمانه زنی ها پیرامون این جدایی در محافل رسانه ای دو چندان شود.
تمام...پایان پروژه صبر و شکیابایی در استقلال رقم خورد و مجتبی جباری سرانجام از سوی باشگاه کنار گذاشته شد.پس از چند نوبت مذاکرات رسمی و غیر رسمی و پیغام و پسغام های رسانه ای دست آخر استقلال دست از بازیکن خود کشید و او را کنار گذاشت.
این بار دیگر نه امیر قلعه نویی پای بازیکن محبوب خود ایستاد و نه فتح اله زاده مقابل او کوتاه آمد.پروژه بیرون کردن مجتبی جباری از آنجا آغاز شد که جباری در جلسه تمدید قرارداد با باشگاه درخواست هایی را مطرح می کند که به مذاق مدیر عامل باشگاه خوش نمی آید.
شنیده شده درخواست مجتبی برای پاداش با خشم مدیر عامل مواجه شده و همین قضیه سو تفاهمات قبلی را دوباره زنده کرده.
پس از چند نوبت تلاش نافرجام اطرافیان باشگاه برای پادرمیانی و گرفتن میانه و بی ثمر بودن آن و همچنین بالا گرفتن شایعات مبنی بر آغاز مذاکره مدیر برنامه های او با باشگاه های دیگر سرانجام استقلال دندان طمع را کشید و او را کنار گذاشت.بهانه رسمی اعلام شده برای این اقدام مصاحبه او با سایت گل و توصیف شرایط باشگاه با صفت مسخره بود که البته به نظر نمی تواند دلیل اصلی باشد.
اگر واقعا استقلال می خواست جباری را به این دلیل برکنار کند این کار باید دیروز یا حداقل امروز صبح انجام می شد اما تاخیر عکس العمل باشگاه نسبت به این مصاحبه این فرضیه را به ذهن متبادر می سازد که استقلال از حفظ او قطع امید کرده بود.
به هر حال با انتشار این خبر رسمی و موضع گیری تند سایت رسمی باشگاه به نظر می رسد استقلال قید جباری را کاملا زده و بازگشت او به تیم امری نا ممکن است.حالاباید چشم انتظار انفجار قسمت دوم این بمب باشیم که اعلام رسمی نام تیم بعدی اوست.آیا جباری به صف یاغیان دو تیم معروف تهرانی خواهد پیوست؟