کارلو آنچلوتی ستارگان جوانی در اختیار خواهد داشت که میتواند با آنها دوران جدید سفیدپوشان را رقم بزند.
سایت گل – رئال مادرید کارلو آنچلوتی با خرید ایسکو شکل جدیدی خواهد گرفت. این بازیکن مالاگا به گفته رئال مادرید با مبلغ 24 میلیون یورو به علاوه 3 میلیون یورو پاداش، و به گفته مالاگا با 30 میلیون یورو به جمع سفیدپوشان منتقل خواهد شد.
حضور او مایه خوشحالی طرفداران رئال است. رودی فرناندس، بازیکن بسکتبال گفته از همین حالا پیراهن او را میخواهد. او میتواند برای سالها سکاندار مادریدیها باشد. خبر خرید او هفته آینده رسما اعلام خواهد شد و این خرید نشان از جهتگیری جدید باشگاه دارد.
آینده رئال بستگی به این دارد که بازیکنان جوان و پدیده، و سرنوشتساز به این تیم بروند. اینها بچههای دهه 1990 هستند که با بازی پوکمون بزرگ شدهاند. ایسکو، ناچو، کارواخال، موراتا، کاسمیرو و خسه – شش بازیکنی که فصل بعد در لیست رئال هستند – همه بین 1990 تا 1993 به دنیا آمدهاند.
رافائل واران را هم میتوان افزود. او هم در سال 93 متولد شده و قرار است امسال گامی به پیش بنهد و جایگاه خود را تثبیت کند. آنچلوتی همچنین باید هم به عنوان مربی انجام وظیفه کند و هم استاد بازیکنان باشد. او به کمک بازیکنان مسنتر تیم را به بلوغ لازم خواهد رساند. او تجربه لازم را دارد و بهترین استاد برای این گروه جوانان خواهد بود. آنچلوتی فردی محکم، اما آسانگیر است.
این مربی ایتالیایی از همین حالا خوشحال است، هرچند که هنوز حتی به مادرید نرفته. البته با پیوستن لوران بلان به پی اس جی، او هم سرانجام به اسپانیا خواهد رفت.