رييس فدراسيون فوتبال گفت:مستندات خود را به فيفا ارسال کرديم.

علي کفاشيان در خصوص گزارش ناظر سنگاپوري عليه بازيکنان تيم ملي اظهار داشت:متأسفانه اين اتفاق افتاده و ما در حال پيگيري ماجرا هستيم.

به گزارش اوج نيوز، وي افزود: در اين گزارش آمده که بازيکنان ما باعث تحريک کره اي ها شده اند که ما هم فيلم هاي بعد از بازي را به فيفا ارسال کرديم تا از خود دفاع کنيم.

رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که آيا ناظر بازي بطري ها را نديده،گفت:چرا در گزارش وي به پرتاب اين بطري ها نيز اشاره شده که باعث جريمه کره اي ها مي شود همان طور که در بازي استقلال و الهلال آن اتفاقات افتاد و جريمه نقدي در نظر گرفته شد.

کفاشيان در خصوص شکايت از فدراسيون فوتبال کره جنوبي گفت:ما شکايت نکرده ايم اما اگر آنها شکايت کنند ما هم اين کار را مي کنيم.رابطه ما با اين فدراسيون خوب است و حتي وقتي آنجا بوديم ضيافتي براي ما ترتيب دادند.

علي کفاشيان همچنين در خصوص کناره گيري خود از فدراسيون فوتبال اظهار داشت:بايد بدانيم که هر آمدني يک رفتني دارد.همان طور که قبلا گفتم اگر يک فرد قوي تر از من بيايد خودم او را به مجمع معرفي مي کنم و از اعضا مي خواهم که به وي رأي دهند.

وي افزود:فدراسيون فوتبال نتيجه تلاش هاي 5 ساله خود را با صعود سه تيم ملي به جام جهاني ديد.تيم هاي ملي بزرگسالان،نوجوانان و فوتبال ساحلي بايد در جام جهاني حضور يابند و اينها افتخاري براي ماست.