فتحاللهزاده: جباری اگر دلش میخواهد به پرسپولیس برود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فتحاللهزاده: جباری اگر دلش میخواهد به پرسپولیس برود

 1. #1


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک

  فتحاللهزاده: جباری اگر دلش میخواهد به پرسپولیس برود

  مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر جباری دلش میخواهد به پرسپولیس برود چون ما نمیتوانیم این نوع ادبیات را تحمل کنیم.به گزارش فارس علی فتحاللهزاده پس از جلسه با جواد نکونام در جمع خبرنگاران در خصوص صحبتهایش با این بازیکن و اتفاقات پیرامون باشگاه استقلال صحبتهای زیر را مطرح کرد.
  * در خصوص جلسه با جواد نکونام توضیح بدهید-صحبتهایی را انجام دادیم اما واقعیت این است که بازیکنهای بزرگ و تیمهای بزرگ مشکلات بزرگتری دارند. در این کارهای بزرگ مدیرانی مثل من هم هستند که شب و روز کار میکنند ولی به چشم کسی نمیآیند. از اول فصل همه کار کردند و بعد به دنبال تفریح رفتند اما میبینید که من هنوز در دفتر کارم هستم. حالا هم که همه این بازیکنان جهانی شدهاند و از بد روزگار یا خوب روزگار ما هم هفت هشت ملیپوش داریم که پول جهانی از ما میخواهند در حالی که کسی به ما پول جهانی نداده است.احساس میکنم یکسری صحبتهایی که رد و بدل میشود و واقعیت هم ندارد همه را تحت تأثیر قرار میدهد. جواد نکونام یک شخصیت خاصی دارد و به شخصه این بازیکن را خیلی دوست دارم و دیدید که در تیم ملی مقابل لبنان نزدیک بود هتتریک کند. به این بازیکن واقعاً پول آنچنانی ندادیم ولی نکونام هیچ حرفی نزد، حتی ساموئل هم همینطور. میبینید که یک بازیکن خارجی که هیچ اعتمادی هم به ما ندارد و پولی هم نگرفته اما حرفی نمیزند و ما منتظر هستیم تا کنفدراسیون فوتبال آسیا جایزه ما را بدهد تا به بازیکن پول بدهیم. ما توقع داریم بازیکنان خودمان هم همینگونه باشند. البته یک گله کوچک از مطبوعات دارم و امیدوارم به خاطر این مسئله به ما حمله نکنند. هیچ تیمی پولی به بازیکنانش نداده ولی ما که بیشترین پول را به بازیکنان دادیم و شاید یکی دو بازیکن آن هم به دلایل قانعکننده پول نگرفته باشند، مورد انتقاد قرار گرفتیم.همین دو روز پیش با یکی دو نفر از بازیکنان صحبت میکردم که آنها میگفتند 70 درصد پولشان را نگرفتهاند حتی خود رویانیان گفت که امسال پول بازیکنانش را نداده است اما همه روی ما زوم کردهاند، برای سال آینده برنامه داریم اما دولت در حال تغییر و تحول است و طبیعی است که ما مشکل داشته باشیم. اما بدانید ما این پولها را پرداخت خواهیم کرد اما امسال از مطبوعات میخواهم کمی از حاشیههای ما را نادیده بگیرند چون ما در آستانه بازیهای ملی هستیم و امیدوارم بتوانیم که قهرمانی آسیا بگیریم هرچند که کسی قول نداده است. حتی اگر بتوانیم به فینال برویم خیلی خوب حرکت کردهایم.
  * نکونام میگفت دلخوریهایی وجودداشت که دربارهاش صحبت کردهاید، در این خصوص توضیح بدهید.این دلخوریها به خاطر رد و بدل شدن صحبتهای دیگران بود مثلاً به گوش او رساندهاند که فتحاللهزاده گفته نکونام خوب بازی نکرده است. حرف از خودم زدم که برای کسی سوءتفاهم نشود. از این مدل حرفها بین بازیکنان رد و بدل شده که ایجاد سوءتفاهم میکند ولی آن چیزی که من گفتم نکونام بازیکن استقلال است و دوست دارد در این تیم بماند و وظیفه من این است که سوءتفاهماتی را که بین بازیکنان وجود دارد، برطرف کنم. من مطمئن هستم تا هفته آینده این مشکلاتی که کادر فنی ما و نکونام میگویند حل میشود و احساس میکنم هیچ مشکلی وجود ندارد و احساس من این است که هفته آینده یک رابطه خیلی خوب و صمیمی بین بازیکنان به وجود میآید و یک هم قسمی و یا علی دیگر به وجود میآید تا پا به مسابقات آسیایی بگذاریم.
  * شما در جریان بیانیه علیه مجتبی جباری بودیدمگر یشود من در جریان نباشم؟به شخصه از جباری که ادعای حرفهای بودن و بزرگ بودن را دارد به همان اندازه از او توقع دارم. حتماً شنیدید که سال گذشته بین ما کدورتی به وجود آمد اما چون بحث مربوط به من میشد و من چون مستأجر این باشگاه هستم از آن مسئله گذشتم اما وقتی به ارکان باشگاه توهین میشود خیلی بد است. یعنی چه که وضعیت باشگاه مسخره است؟ اتفاقاً وضعیت باشگاه خیلی خوب است. ما مدیرعامل و مربی داریم و اینکه تیم چه زمانی تمرین کند را من و مربی تعیین میکنیم. یک بازیکن نمیتواند به خود اجازه بدهد چنین جملاتی را در مورد باشگاه به کار ببرد. شرایط ما مشخص است. ما به کسی نمیگوییم به زور قرارداد ببندد، خیلی شفاف میگویم و روی صحبتم نه تنها با جباری بلکه با همه بازیکنان است. حالا هم 15 بازیکن ما آزاد هستند، من بازیکنی را میخواهم که استقلال را دوست داشته باشد و بداند که شرایط ما این است.این را بدانید که در دنیا 80 درصد هزینههای یک باشگاه را از بیرون تأمین میکنند و 20 درصد پسانداز میشود، اما ما در اینجا 20 درصد درمیآوریم و 80 درصد خرج میکنیم، تازه یک چیزی هم رویش میگذاریم و به بازیکن و دیگر مسائل میدهیم. آیا این تقصیر من است که حق ضبط تلویزیونی نمیگیرم؟ در تمام دنیا 50 درصد هزینههای سال جاری یک باشگاه را حق پخش میدهند اما ما اینجا هیچ درصدی نداریم. البته بازیکن حق دارد با ما قرارداد نبندد ولی حق ندارد با ما قرارداد ببندد و به ما توهین هم بکند. هرکسی نمیتواند، روی چشممان میگذاریم و از او خداحافظی میکنیم. باشگاه استقلال آنقدر بزرگ و مهم است که همه دوست دارند در این تیم بازی کنند. همین جواد نکونام پولی نگرفته یا صادقی و میثم بائو هم چیزی نگرفتند، مثل جباری گفتهاند پاداشمان را نگرفتیم؟سه سال پیش که قرار بود من بیایم آیا به تو پاداش قهرمانی دادند؟ چرا تا به امروز چیزی نگفتید؟ زمانی که من به استقلال آمدم قراردادت 400 میلیون تومان بود، حتی 200 میلیون تومان هم طلب داشتی که آن را من باید میدادم. جباری از وقتی به استقلال آمده تاکنون 700 میلیون تومان پول گرفته است چرا این بازیکن اینقدر گلگی میکند؟ من از او اصلاً انتظاری ندارم. این مسئله ناسپاسی است و من همینجا میگویم شرایط ما همین است. ممکن است تا سال آینده هم شرایط ما همینگونه بماند. هرکس دوست ندارد به استقلال نیاید چون ما هم باید درک شویم. ما نه پولی از اینجا میگیریم و نه پاداشی. اگر گرفتهایم اسنادش موجود است و یک نفر بیاید آن را اعلام کند. البته اگر یک مدیر حقوق بگیرد ایرادی ندارد ولی من هم از بازیکنان میخواهم که ما را درک کنند چون من هم هرچه درمیآورم به آنها میدهم. به ما 3 میلیارد میدهند و 15 میلیارد باید خرج بکنیم. اینها مشکلاتی است که با آنها دست و پنجه نرم میکنیم.
  * حرف آخر شما در مورد جباری همین است؟ما شرایطمان را گفتیم و نگفتیم اصلاً او را نمیخواهیم. ما میگوییم شرایطمان این است. اگر قبول کردی که با ما قرارداد ببندی خواهشاً اینقدر مصاحبه نکن و باشگاه را به هم نریز. ضمن اینکه باید در مورد این مسئله بعدها صحبت کنیم.
  * اینکه گفته میشود او در حال مذاکره با پرسپولیس است چه واکنشی از شما رادر پی دارد?بازیکنی که آزاد است میتواند با هر تیمی که دلش میخواهد مذاکره کند، استقلال آنقدر بزرگ است که همه آن را میشناسند. هواداران هم اخلاق من را میدانند. اگر یک بازیکنی که نمره آن 5 است را از دست بدهم بازیکنی را جایگزینش میکنم که نمرهاش 7 باشد. مطمئن باشید من کم نمیآورم. اگر جباری دلش میخواهد به پرسپولیس برود ما حرفی نداریم ولی ما فقط به فکر ستاره سوم هستیم و با کمک هواداران راهی جام باشگاهها میشویم.
  * در خصوص نقل و انتقالات باشگاه استقلال صحبت کنیدما آنهایی که میخواستیم بگیریم گرفتیم. نوری، جمشیدیان، نظری و تقریباً قاضی را گرفتهایم و در حال مذاکره با آندو تیموریان هستیم که اگر در ایران بماند در استقلال بازی خواهد کرد. ما خیلی نمیتوانیم بازیکن بگیریم، در دو بازیکنی هم که باید بگیریم دقت میکنیم. هدف اصلی ما حفظ اسکلت تیم است، انشاءالله طی روزهای آینده صادقی، عمرانزاده و بقیه بازیکنان را حفظ میکنیم
  .* به عنوان سؤال آخر آیا پروندهجباری در استقلال بسته شد یا نه؟همه چیز به خود جباری بستگی دارد. اگر قرار است جباری پیش ما بماند نباید این حرفها را بزند، ما نمیتوانیم این ادبیات را تحمل کنیم.
  ویرایش توسط Milad criska : 24th June 2013 در ساعت 12:30  soltan cr7


 2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  arian24 (24th June 2013), Behroozz (24th June 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا