واکنش برخی از پیشکسوتان پرسپولیس به برکناری سردار
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: واکنش برخی از پیشکسوتان پرسپولیس به برکناری سردار

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

واکنش برخی از پیشکسوتان پرسپولیس به برکناری سردار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پی تمدید نشدن حکم ماموریت محمد رویانیان و جدایی وی از جمع سرخ پوشان واکنش های متعددی را به همراه داشت.

برخی از پیشکسوتان پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس نظرهایشان را بیان کردند که در زیر اظهارات آنها را میخوانیم:

*مرتضی فنونیزاده

نظر من مثل 150 پیشکسوت دیگر که با آمدن محمد رویانیان سر و سامان گرفتند بر روی مدیرعامل حال حاضر مثبت است. ایشان یادگاریهایی را از خود به جا گذاشته که اگر مدیران آینده لیاقت داشته باشند آنها را حفظ میکنند که من مطمئنم به احتمال فراوان این اتفاق نمیافتد و همه چیز فراموش میشود.

رویانیان با جمع کردن پرسپولیسیهای دهه 50 و 60 و گرفتن برنامهای با نام چهرههای ماندگار به پیشکسوتان بها داد و از همه مهمتر اکثر این بچهها را در تیمهای پایه وآکادمیها مشغول به کار کرده است و برخیها را نیز برای حضور در کلاس به خارج از کشور اعزام کرد. یعنی عقبماندگیهای ما کمکم در حال جبران بود که متاسفانه آقایان باز هم پرسپولیس را در حال بردن به بیراهه هستند.

خودتان می دانید جمع کردن پیشکسوتان دور یکدیگر آن هم در پرسپولیس کار آسانی نیست اما این کارها را رویانیان و همکارانش با تشکیل یک شرکت انجام دادند. دلمان گرم بود که همیشه در سعادتآباد یک دفتر داریم و اگر به رویانیان نمره 100 ندهم اما به او 99 میدهم. من امیدوارم آقایان دست از این تراژدیهای عجیب بردارند و اجازه دهند که کارهایی که به صورت تاریخی در پرسپولیس شده با مدیریت حال حاضر بماند. من تا الان دو ریال پول توجیبی از رویانیان نگرفتهام که این حرفها را می زنم. حرمت او به پیشکسوتان به من ایجاب کرد که در این شرایط حرفهایی را بزنم که مسئولان ورزش به گوش باشند. چون اگر این پرسپولیس زمین بخورد با تغییرات دلخواه آقایان مطمئن باشید هواداران مسئولان را رها نمیکنند.

*بهروز سلطانی

همیشه در فوتبال ما کارهای عجیب و غریب میافتد. شما اگر میخواهید از فعالیتهای پیشکسوتان پرسپولیس که دوباره زنده شدهاند بدانید سری باید به این کانون بزنید. اولین بار در تاریخ فوتبال پرسپولیس پیدا شد که مرزها را برداشتند و حدود 134 نفر از بزرگان و موسفیدان پرسپولیس دور هم جمع شدند و با سیاستهای رویانیان حرفهای خود را زدند و با بگو بخند کنار هم نشستند.

ما روزهای چهارشنبه و دوشنبه دور هم جمع میشویم، فوتبال بازی میکنیم و حرفهایمان را در یک اتاق به همدیگر و رویانیان میزنیم. جمع شدن 100 بزرگ پرسپولیس کنار هم باور کنید مسئله کوچکی نیست.

با حمایتهای رویانیان که اول خیال میکردیم او از این قضیه شعار میدهد بیمه شدیم و خانواده ما میداند که اگر بلایی سر ما آمد میتواند از بیمه استفاده کند. به وضعیت 70 درصد از پیشکسوتان رسیدگی شد و حقوق رفاهی گرفتیم. این کارها باعث شد که برخیها که چشم دیدن همدیگر را نداشتند در جوی سالم همیشه بنشینند و به رویانیان کمک فکری کنند. پس این دور از انصاف است که آقایان باز هم پرسپولیس را بازیچه خود قرار دهند مطمئن باشید پیشکسوتان هیچ وقت به دنبال این نبودند تا اعتراض خود را با مصاحبههای حمایتی زیر سوال ببرند. اما خدایی هم آن بالا است و من دوست دارم بدانم دلیل رفتن رویانیان از پرسپولیس چیست؟

مدیرعامل پرسپولیس نه یک ریال به من اضافه داده و نه برای من بیشتر از بقیه کار کرده اما تشکیل همین صندوق پیشکسوتان و گرفتن بال و پر 130 پیشکسوت کار راحتی بود؟ چرا قبلیها نکردند؟ ولی متاسفانه مثل اینکه در ورزش ما باب است کسی را که کار میکند همیشه لبه تیغ نگه میدارند. صندوق حمایت از پیشکسوتان تشکیل شده اما نمیدانند بهروز سلطانی کیست. الان هم بعد از 2 سال باشگاه سر و سامان گرفته و آماده نتیجه گرفتن است آقایان باز هم میخواهند ترمز پرسپولیس را بکشند که مطمئن باشید به درب بسته میخورند. رویانیان باید در پرسپولیس می ماند. البته در ورزش ما هر کس خواسته پیشرفت کند همین بلا را سرش آوردهاند.

*ضیا عربشاهی

در فوتبال ایران همه مرا میشناسند. شاید همیشه چوب این را خوردهام که شفاف درباره پرسپولیس صحبت کردهام، اما باور کنید به نظر من تا الان هر مدیرعاملی آمده برای پرسپولیس سودی نداشته ولی در فصل جدید خدا میداند با سر و سامانی که گرفتهایم همه چیز فرق کرده است.

همه میگویند مدیر باید فوتبالی باشد قبل از رویانیان تا دلتان بخواهد مدیرفوتبالی دیدید اما کدام یک آنها آمدند 2 ریال در جیب پیشکسوتانی بگذارند که جان خود را برای پرسپولیس دادهاند؟ هیچ وقت به پیشکسوتان پرسپولیس بها داده نشد و به همین دلیل خروجی خوب را هم نداشتیم. اما امسال همه چیز فرق دارد.

رویانیان نه فامیل من است و نه به من پستی داده است. بیش از 130 پیشکسوت را دور هم جمع کرد و در یک مجمع من به عنوان هیئت مدیره و سخنگو انتخاب شدم. آن هم با آرای بالا. ولی سپس وقتی برنامههای او را دیدم از این کار شوکه شدم. رویانیان ابتدا آکادمی پرسپولیس را ساخت و از همه مهمتر با شرکتهای اقتصادی وارد مذاکره شد و 5 آدم اقتصادی را دور خود جمع کرد. از همه مهمتر دست پیشکسوتانی را گرفت که با تاکسی مسافرکشی میکردند و حتی بیمه هم نبودند و با تشکیل کانون پیشکسوتان روح تازهای را به این کانون تزریق کرد. البته او از تیم بزرگسالان هم غافل نبود و به نظرم فصل گذشته یکی از بهترین تیمهای ایران را ساخت اما متاسفانه بدشانسی او را اذیت کرد.

اما رویانیان به جرم اینکه به پیشکسوتان بها داده چوب لای چرخش میگذارند. من 13 سال برای پرسپولیس بازی کردم اما اکنون کدام مدیرعامل آمد تا از من در مورد کارهایش نظرخواهی کند؟ وقتی برای انتخاب سرمربیان پرسپولیس این کار انجام شد و ما هم نظر دادیم از همه مهمتر کارهای بیمهای و حتی حقوقی پیشکسوتان درست شد که هر روز شاهد پیشرفت این کار هستیم. من امیدوارم که آقایان دست از این کارها بردارند. رویانیان همه کارهایش روراست و بسیار خوب بوده و اگر بخواهیم ترمز او را بکشیم باز هم باید پیشکسوتان را دور از پرسپولیس ببینیم.

اما سوال من از وزیر ورزش هم این است که آقای عباسی این همه سال قهرمان ملی بودم آیا صندوق حمایت از قهرمانان شما یک کارت استخر به من داد و یا اصلا من را میشناسد؟ پس بهتر است به جای برخورد نامناسب با مدیران کاری که فوتبالی نیستند اما با تجربه اقتصادی خود 5 برابر فوتبالیها کار کردند اجازه دهیم پرسپولیس راه خود را ادامه دهد. امسال هم خوشبختانه رویانیان تیم بسیار خوبی درست کرده و من مطمئنم میتواند ناکامی های فصل گذشته و بدشانسیها را جبران کند. به عنوان یکی از اعضا پیشکسوت پرسپولیس از مسئولان می خواهند که مانع رفتن رویانیان از پرسپولیس شوند.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 10 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th June 2013), gooroo (24th June 2013), H!dden (24th June 2013), s A r A (24th June 2013), SaEeD_ReD (24th June 2013), SaRiNa-10 (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013), Ya3r (24th June 2013), شاهزاده سرخ (24th June 2013), صادق مالمیر (24th June 2013)

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    آخه چرا میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی نامردن، پرسپولیس تازه داشت سروسامان میگرفت ولی نمیذارن.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

5. 3 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (24th June 2013), s A r A (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    دوباره آمون و خطا
    دوباره سرگردانی پرسپولیس
    و دوباره بی قراری من هوادار...
    مدیر سیاسی؟
    عکس با شورت ورزشی
    مدیر فوتبالی
    کاش میتونستم بی خیال باشم و بگم به درک...
    بزا یکی دیگه بیاد یه مدیر فوتیالی...
    ولی نمی تونم
    پرسپولیس فقط یه تیم فوتبال نیست چرا هیشکی اینو نمی فهمه؟
    چرا نمیزارن من و پرسپولیسم نفس بکشیم؟

7. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th June 2013), emrah20062007 (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013), صادق مالمیر (24th June 2013)

نام واقعی
    Abolfazl
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 44 بار در 17 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    !!! ah in che vazeshe .. !! che kar mikonan tuye in dolat !! ah .. Chera bayad sardar ke khune tazeio bade salha tuye rage perspolis jari karde bere !! chera azyatm ikonan havadararo !! chera 30-40 milion havadar vasashun mohem nist !! in che maskhare bazie bekhoda !! be ki bayad begim ke sardaro mikhaeim khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

9. کاربر مقابل از dj_abo_206 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (24th June 2013)

نام واقعی
    مهدی کرمی
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 11 بار در 7 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اینا استقلالیند ودلشون نمی خواد پرسپولیس سر وسامان بگیردبرای همین تا کسی میاد یه کار مفید برای پرسپولیس انجام بده نابودش میکنن

11. 3 کاربر مقابل از mihde عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th June 2013), gooroo (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013)

نام واقعی
    yalda
    استاتوس
    :دی
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,869 بار در 634 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نمیییییییییی خوام

نام واقعی
    ZahRa
    استاتوس
    خدایا پرسپولیسمو نجات بده
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    ای نامردااااااااااااااااااااقبلا هرچی از دهنتون درمیومد بارش کردین الانم که میره این حرفا چه فایده ای داره

14. کاربر مقابل از TERMEH-2014 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (24th June 2013)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    آخه یکی نیست بگه .پس این هوادارا چه کاره اند ؟ به چه دردی میخرن؟ فقط وقتی گیر میفتین یاد هوادار میفتن.
    آخه یکی نیست نظر این هوادارای بیچاره رو هم بپرسه ؟ یکی نی بگه هواداری که هر وقت تیم ملی گیر میفته و نیاز به تشویق داره صد جور ازش تعریف میکنین : شما هم تو این تیم حقی دارین؟ فقط باید بشینیم این دور و حرص بخوریم ؟ آره ؟ اینو میخواین آقای وزیر؟

16. 3 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th June 2013), s A r A (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013)

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    سردار اریایی
    شغل و حرفه
    مهندس بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Germany
    تشکر شده 170 بار در 109 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اینا خیلی بی ناموسند به فکر هوادارا نیستند

18. 3 کاربر مقابل از علی66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th June 2013), s A r A (24th June 2013), Terminator2731 (24th June 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین