گواردیولا در اولین مصاحبه رسمیاش به عنوان سرمربی بایرن چه گفت؟

- مراسم معارفه پپ گواردیولا به عنوان سرمربی جدید بایرن امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آلیانس آرهنا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا که از ابتدای سال 2013 به عنوان جانشین یوپ هاینکس در بایرن مونیخ معرفی شده بود، امروز (دوشنبه) با حضور در ورزشگاه آلیانتس آرهنا رسما به هواداران معرفی شد تا به صورت رسمی کار خود را در با تیم قهرمان اروپا آغاز کند. او در ابتدا صحبت هایش گفت: «من به خاطر بازیکنان و تاریخ این باشگاه تصمیم به حضور در بایرن مونیخ گرفتم. آنها یکی از بهترین تیم های جهان هستند.»
سرمربی 42 ساله اسپانیایی ادامه داد: «من برای بازگشت به فوتبال آماده ام. این چالشی جدید برای من است. دوران من در بارسلونا شگفت انگیز بود، اما من به چالشی جدید نیاز داشتم. بایرن مونیخ این فرصت را به من داد.»
گواردیولا در پاسخ به این سوال که آیا از انتظارات هواداران بایرن آگاه است، گفت: «من باید قبول کنم که مردم تیم من را با بایرن فصل گذشته مقایسه خواهند کرد. در تیم های بزرگ یک مربی همیشه تحت فشار است. من در اینجا از این موضوع به خوبی آگاهی دارم، اما خوشحالم که این مسئولیت را برعهده گرفتم.»
او در پایان گفت: «من هدایت تیمی را در دست گرفته ام که فصلی فوق العاده را پشت سر گذاشته. آنها چهار جام را کسب کرده اند، سه گانه و سوپر کاپ آلمان»
پپ گواردیولا در اولین چالش جدی خود در بایرن مونیخ 30 آگوست 2013 در سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی خواهد رفت.
.. خبر انلاين ..