ژولیو سزار : بالوتلی از زدن پنالتی برابر من می ترسد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ژولیو سزار : بالوتلی از زدن پنالتی برابر من می ترسد!

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

ژولیو سزار : بالوتلی از زدن پنالتی برابر من می ترسد!

بالوتلی هرگز در دوران حرفه ای خود هیچ پنالتی را از دست نداده و این در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

سایت گل-ژولیو سزار دروازه بان تیم ملی برزیل که در حال حاضر به همراه سلسائو در جام کنفدراسیون ها حضور دارد در تازه ترین صحبت های خود گفت که دوست داشت در جریان پیروزی 2-4 برابر ایتالیا در ضربه پنالتی رو در روی بالوتلی قرار می گرفت.

به نقل از ac-milan.ir-بالوتلی هرگز ضربه پنالتی را از دست نداده و این در نوع خود یه رکورد محسوب می شود اما ژولیو سسار که زمانی در اینتر با او هم بازی بوده گفت که بالوتلی در تمرینات به هیچ وجه به او در رابطه با زدن پنالتی ها صحبتی نمی کرد .او چنین گفته "دوست داشتم در بازی برابر ایتالیا از روی یک ضربه پنالتی رو در روی بالوتلی قرار بگیرم چرا که این صحنه را ما بارها در تمرینات انجام داده بودیم و تعدادی از آنها را نیز دفع کرده بودم بنابراین او از اینکه برابر من قرار بگیرد می ترسد"

او. در رابطه با نیمار گفت " نیمار یک بازیکن در سطح جهانی است.او بسیار زیبا بازی می کند و می تواند به خوبی با توپ حرکت کند.دروازه بان ها همیشه در دریافت گل ها مقصر شناخته می شوند اما ضربه ایستگاهی نیمار برابر ایتالیا فوق العاده بود"

سزار در رابطه با پیوستنش به باشگاه رم ایتالیا نیز نظرش را اعلام کرد" خبرهایی شنیدم که احتمال انقالم به رم وجود دارد و از این موضوع خوشحالم.پس از تمام اتفاقاتی که در اینتر برای من افتاد این می تواند انتقالی عالی در دوران حرفه ای من باشد"

سزار به همراه باشگاه کوئینز پارک رنجرز به دسته دوم انگلیس سقوط کرده اند،باشگاهی که پس از اخراج سزار از اینتر تنها مشتری این بازیکن کهنه کار بود" از کیو پی آر بابت اینکه تنها باشگاهی بود که من را می خواست تشکر می کنم.این فرصتی فوق العاده برای من بود چرا که باعث شد همچنان در ترکیب تیم ملی برزیل باقی بمانم"

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (25th June 2013)