تازهترین بیانیه مایلیکهن علیه دایی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تازهترین بیانیه مایلیکهن علیه دایی

 1. #1


  محل سکونت
  PersPolisFc.Net - PasdaraN
  نام واقعی
  کوروش رضایی
  شغل و حرفه
  نوازنده
  نوشته ها
  3,440
  تشکر
  651
  تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  تازهترین بیانیه مایلیکهن علیه دایی

  به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مایلی کهن کهاین بیانیه را با این بیت شعر «یا رب روا مدار که گدا معتبر شود؛ گر معتبر شود از خدا بیخبر شود» آغاز کرده در ادامه آورده است:

  « پول پرستی طی هفته گذشته و همچنین پس از بازی با ذوب آهن و برد تیمش بعد از 130 روز (که در کتاب گینس ثبت گردیده است) با خودشیفتگی و غرور کاذب و دایمیاش اظهار فضل نموده با الفاظی که شایسته خودش است مطالبی را بیان کرده که ناگزیر گردیدم جهت روشن شدن افکار عمومی برخی از آنها را پاسخ دهم.

  هر چند به دلیل وابستگیهای خاصی که ایشان دارد از صدا و سیما گرفته، برخی سایتهای خبری و برخی روزینامهها و همه و همه در اختیارش هستند اما من در جهت پاسخ دادن به یاوه گوییهای او کما بیش با مشکلاتی مواجه هستم.

  پول پرستی که مشکل اصلیاش خودشیفتگی فراوان و کبر و خودپسندی وصف ناشدنی است برای ثابت کردن مردیاش مدام از این عبارت استفاده میکند که "بله من مرد هستم" و عنوان کرده من مردم و زندگی خصوصیام به هیچ احدی ربط ندارد و برای اینکه مسافرتهای متعددی به اروپا دارم و به دلیل مشغله زیاد (فروختن اجناس بنجل به مردم و خصوصاً به مراکز دولتی آن هم با نرخهای چند برابر) وقت گرفتن ویزا ندارم لذا ناگزیر شدم که دو گذرنامه داشته باشم و در واقع در شرایط فعلی او دارای دو تابعیت است.

  یکی ایرانی و دیگری آمریکایی. در پاسخ باید بگویم ایشان علیرغم اینکه ادعای مدرن بودن و مدرنیته را دارد اما هنوز در جهل و نادانی به سر میبرد و نمیداند دیگر دنیا تبدیل به یک دهکده جهانی شده و او و هم لینکیهایش نمی توانند سر مردم را شیره بمالند و بگویند صرفاً فقط اوست که مرد است و میبایست برای سفرهای متعدد به اروپا و آمریکا دارای دو گذرنامه و دو تابعیت باشد و دیگرانی که در طول سال به مراتب بیشتر از او به آمریکا و اروپا سفر می کنند اما هیچگاه نخواستهاند سر تعظیم در مقابل پرچم هیچ کشوری به غیر از ایران عزیز فرود آورند خدای نکرده نامرد هستند.

  مایلی کهن در ادامه دایی را خودشیفته و متکبر خطاب کرده و آورده است: ثابت کردی که من درست زدهام توی خال و حرفم در مورد تو کاملاً درست است والا نیازی نبود اینقدر مرد مرد کنی. تو خیال میکنی خیلی رندی و می توانی سر مردم را کلاه بگذاری (در خیلی موارد در کلاه گذاشتن استادی) و چون همیشه با دروغپردازیهایت مردم را خام میکنی ای کاش تنها به همان جمله که عنوان کرده بودی بسنده میکردی؛ همان که گفته بودی زندگی خصوصیات به کسی ربطی ندارد نه اینکه به دروغ بگویی به دلیل مشغله زیاد نیاز به دو پاسپورت داری آن هم از نوع آمریکاییاش.

  حالا به من چه ربطی دارد که تو برای دریافت گذرنامه آمریکاییات باید زیر پرچم این کشور تا مچ پا خم شده و سوگند یاد کنی که در صورت نیاز و ضرورت در لوای پرچم این کشور حتی با کشور عزیزمان یعنی ایران بجنگی. چه اشکالی داشت که میگفتی من دلم نمیخواست و به کسی ربطی ندارد مگر کم هستند افرادی که مانند تو دارای دو تابعیت هستند. مگر کسی به آنها ایرادی گرفته است تازه تو که به خاطر این کار پاداش هم گرفتهای و بدون داشتن مدرک مربیگری سرمربی تیم ملی ایران و سرمربی محبوبترین تیم باشگاهی ایران شدی.

  اینها تازه گوشهای از برخورد شدید مدیران این مملکت با تو بوده و واقعاً باید برای این همه شدت عمل به تو حق داد که چقدر این مملکت و برخی از مدیران توانای آن در حق تو جفا کردند. واقعاً باید به تو حق داد که تا این حد طلبکار باشی چرا که میبایست سند تمام ایران عزیز را به نام تو میزدند تا ذرهای از زحماتت جبران شود.

  در جای دیگری از مصاحبهات عنوان کردی که از قدیم گفتند جواب این گونه افراد خاموشی است (یعنی بنده ابله هستم) چه عیبی دارد پول پرستی در دنیایی که تو و امثال تو عاقل هستند من ابله باشم؟! اگر ابله نبودم که ساکت می نشستم و مانند تو از انواع و اقسام رانتها استفاده می کردم و باز هم از همه طلبکار میبودم. باری اگر ابله بودن مرفه با درد بودن است بله من ابله هستم اگر ابله بودن بیان مشکلات آحاد جامعه است همان بهتر که من ابله باشم اگر ابله بودن سر به زیر برف بردن و تنها خود را دیدن است همان بهتر که من ابله باشم.

  در جای دیگری از مصاحبهات عنوان کردی که من به دهاتیها و اردبیلیهای عزیز توهین کردم. به تو پیشنهاد میکنم اگر قدرت درک و تجزیه و تحلیل صحبتهایم را نداری حداقل آنها را با وکیل وصیهای لمپنات در میان بگذار. تو که در این زمینه کم آدم لمپن نداری. حداقل از آنها بخواه که برایت صحبتهای من را ترجمه کنند. البته یکی از شگردهایت این است که در صورت نیاز و ضرورت چگونه از واژههای غیرت، تعصب و قومیت استفاده کنی و دعوا راه بیاندازی در صورتی که کسی نیست که مایلی کهن را نشناسد، چرا که من حتی یک روز مانند تو روی نیمکت ارزشمند تیم ملی تسبیح یک متری در دست نگرفتم و روز دیگر دکمههای پیراهنم را باز نگذاشتم.

  کسی نیست نداند که مایلی کهن نان به نرخ روز خور نیست و اگر علاقه به جای جای میهن اسلامی دارد به معنای واقعی به آن عشق میورزد نه مثل تو که ادعای آذری بودن و تعلق خاطر به آنها را ابراز می کنی و اما زشتترین و وقیحترین جملات را در مورد آن عزیزان ابراز کردهای (خصوصا در مورد هموطنان عزیز آذربایجان شرقی که فیلم آن در سایتها موجود است).

  در مصاحبهات عنوان کردهای که من مردم و 200 خانوار از کنارم نان می خورند. بابا آخر چقدر من من می کنی توصیه میکنم از این من لعنتی خودت را دور کنی. شاید به آدمیت نزدیک شوی. آخر چقدر خودشیفتگی آقای من. آخر تو که هستی که 200 خانوار از بغل تو نان بخورند آنهایی که تو را می شناسند خوب میدانند که اگر 40 درجه تب داشته باشی یک درجه آن را هم بدون منفعت به کسی نمیدهی. پس مدام نگو 200 خانوار از کنار من نان می خورند. اینقدر من من نکن. رها کن این غرور کاذب و منیت را اینقدر تنها به قاضی نرو و راضی برگرد. بدان که روزی دهنده فقط اوست، ذات لایتناهی نه آدمهای کوچولویی چون من و تو.

  در مصاحبهای عنوان کردی که همیشه شیک پوش بوده و دوست داری طبق مد روز حرکت کنی و به کسی نوع لباس پوشیدنت مربوط نیست اما در واقع به نوع لباس پوشیدن من مایلی کهن ایراد گرفته بودی. من هم قبول دارم اصلاً براد پیت و تام کروز (هنرپیشههای روز دنیا) تمامی حرکات و سکنات خود را از نوع آرایش، نوع لباس پوشیدن نوع استفاده از زیورآلات و ... را از تو الگو میگیرند خصوصاًاز وقتی که برنامه سه هفته پیش 90 را که توسط دوست شفیق شما در تمامی عرصهها پخش شد، طبق آخرین اخبار واصله براد پیت و تام کروز از تو عاجزانه درخواست کردهاند که از مدلهای هزار سوم یا هزاره چهارم را برای آنها ارسال کنی چرا که هرگز خود را نمیبخشند که در گذشته از مدلهای شما عقب مانده بودند و آن هم این بود که پالتو و بارانی و پولیور را باید داخل شلوارشان می کردند و داخل خیابان رژه میرفتند (اگر اعتراضی دارید به دوست گرمابه و گلستان خود در برنامه 90 داشته باش چرا که این برنامه را او پخش کرده است).

  در مصاحبهات عنوان کردی فلانی یادش رفته سه سال پیش وقتی محکومش کردم رفته بود به مغازهام و نزد برادرم گریه و التماس کرده بود تا مورد عفو ملوکانه قرار گیرد. در این جا لازم است از عفو ملوکانهات سپاسگزاری کنم و از اینکه قرار بود مرا به خاطر بحثهای کارشناسی و فوتبال که داشتهام اعدام کنند و تو گذشت کردی و از قصاص کردن من خودداری کردی. این عطوفت مردانهات قابل تحسین است (که اصلاً اثری آز آن در تو نیست و صرفاً کینه توز، جاه طلب، خودشیفته و به دنبال نابود کردن آدمها هستی) مجدداً از آن همه بزرگواریتان سپاسگزاری کرده و امروز اگر زندهام مدیون تو می دانم که نگذاشتی مرا قصاص کنند. در این زمینه نه تنها من بلکه خانوادهام نیز خود را مدیون تو میداند اما مستندات موجود مبین آن است که این مایلی کهن بود که خواست پس از آنکه در تهران به عربستان باختی و گوشه عزلت جستی و سوراخ موش خریدی تو را از سوراخ موش بیرون بیاورند. هرچند بشکند دستی که نمک ندارد.

  بدیهی است هنوز پاسخهای من پایان نیافته و در صورت ضرورت ادامه مییابد.

  «به مالت نناز که به شبی بند است؛به جمالت نناز که به تبی بند است.»

  گروه ورزشی خبرگزاری مهر متن بیانیه محمد مایلی کهن را بدون تغییر منتشر کرده و قطعا این حق را برای علی دایی قائل است که هر توضیحی در این مورد دارد را در اختیار "مهر" قرار دهد.
  کد:
  درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

 2. 4 کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  arshambarselona (9th January 2012), IMAN (8th January 2012), Liverpoolpersian (8th January 2012), Queen (8th January 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  IMAN
  استاتوس
  هنو اولشه...
  شغل و حرفه
  در ره طبابت
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  6,990
  تشکر
  9,458
  تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 27 تاپیک
  یعنی یه آدم تا چه حد میتونه کثیف باشه؟اخه مایلی......... چون از بی تیمی اونجات داره میسوزه به اسطوره مملکت توهین میکنی؟.فقط ادعا میکنه مردیکه فلان فلان شده
  نه...!نه...!نه...! 4. #3


  محل سکونت
  شهرستان دلیجان
  نام واقعی
  Meysam
  استاتوس
  thewaysfans.ir
  شغل و حرفه
  گرافیست و طراح
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | England
  نوشته ها
  2,897
  تشکر
  3,314
  تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  مایلی کلنگ
  من از سرزمین آه... آمده ام،

  سرزمین اندوه های بسیار

  اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

  خانه ای که همیشه یک خان دارد.

  خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

  اینجا خانه مردانه است.

  جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

  هیچ گاه هیچ...

  من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

  همین ترسگاه ِ بی لبخند،

  که هیچگاه نخندیدم

  برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.
  اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

  "کاوه آفاق "

  ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

 5. #4


  محل سکونت
  اینجا!!!
  نام واقعی
  Nazanin
  استاتوس
  و خدایی که در این نزدیکی ست...
  شغل و حرفه
  د ا ن ِ ش ج و
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,520
  تشکر
  4,596
  تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 12 تاپیک
  وای که چقد این مایلی کهن دهن گشاده!!!!

 6. #5


  محل سکونت
  اینور،اونور...
  نام واقعی
  آرمین
  شغل و حرفه
  تاریخ باستان-ادیان-فلسفه
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Italy
  نوشته ها
  1,056
  تشکر
  695
  تشکر شده 1,460 بار در 502 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  مایلی کهن فقط با خودش دعوا نداره دیگه!!!
  هرکی از کنارش رد میشه پاچه طرفو میگیره...
  آنگاه که انساني دروغ مي گويد
  بخشي از جهان را به قتل مي رساند
  اينها مرگهاي کمرنگي هستند
  که انسانها به اشتباه زندگي مي خوانند


  +++++++ +++++++ +++++++ +++++++


  غرور مانع يادگيرى
  تعصب مانع نوآورى
  كم رويى مانع پيشرفت
  ترس مانع ايستادن
  تخيل مانع واقع بينى
  بدبينى مانع شادى
  خودشيفتگى مانع معاشرت
  شكايت مانع تلاش گرى
  خودبزرگ بينى مانع محبوبيت
  عادت كردن مانع تغيير ...

 7. #6


  نام واقعی
  hamidreza
  شغل و حرفه
  دانشجوی فوق لیسانس حقوق
  نوشته ها
  122
  تشکر
  18
  تشکر شده 61 بار در 38 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  حاضرم قسم بخورم که حاجی از نظر روانی مشکل داره. کاش خانوادش به فکرش باشن

 8. #7


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  اینک باز آب شنگولی خورده

 9. #8


  محل سکونت
  اردبیل
  نام واقعی
  مهران
  استاتوس
  حآلـم همچـون حـال گـرگـی استـــ کـ ه ، خــدآونـد تـوب
  شغل و حرفه
  عاشق پرسپولیس
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  843
  تشکر
  468
  تشکر شده 899 بار در 300 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  مایلی کن تو و نه خاندان تو نمیتونی اسطوره مملکت ما رو خراب کنی باید بری تیمارستان کمی خوب بشی
  از چی بگم برات؟&l
  توقع داري چه چيزي از ليگ ما درآد؟&l
  از فرهادي که شده سنبل رشادت
  امارات براش شده منبع درآمدپس دخترش الان کجاست؟ نیست؟؟؟&
  اون تو اماراته پس گناه نیستاز چی بگم ؟&
  از قهرمانیه 20 تومنی؟&
  که شرفش میفروشه به هر 2 تومنی؟&
  پس اردشیر مافیا الان کجاست نیست؟&
  اونم تو سئول داره ( بووووق ) پس گناه نیستاز چی بگم برات ؟؟
  از این داوریهای مفتیسوت زدن چاقالایی مث ترکی؟؟
  آره همون که استق لولُ قهرمان کرد.
  شرف و ناموسشُ واسه پول فنا کرد
  اما این بدونید که شهریار من تُ...م داره باختن با داوری به سپاهان براش افت داره
  پس اینُ مینویسم من با خون و غیرت" وقتی رسم مردونگی میمیره با پول و بیعت

 10. #9


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک
  من فکر میکنم مایلی کهن جون خودش نتونسته تو فوتبال پیشرفت کنه،عقده ای شده.
  یکی نیست بهش بگه اگه تو به جایی نرسیدی بخاطر این نیست که خدا نخواسته،بخاطر اینه که لیاقتشو نداری.

 11. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Liverpoolpersian (9th January 2012)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا