ستاره پرتغالی رئال هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده و به همین دلیل شایعات زیادی در مورد آینده او به گوش می رسد
سایت گل- فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، مطمئن است که کریس رونالدو با امضای قراردادی جدید، در سانتیاگو برنابئو می ماند.
ستاره پرتغالی رئال هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده و به همین دلیل شایعات زیادی در مورد آینده او به گوش می رسد. گفته می شود که پاری سن ژرمن و منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن او هستند اما فلورنتینو پرس تاکید کرد که رونالدو جایی نمی رود.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او مهمترین بازیکن ماست؛ بازیکنی که ما آینده رئال را حول او خواهیم ساخت.
ما این موضوع را به زودی مشخص خواهیم کرد. من تردیدی ندارم که رونالدو در رئال بازنشسته خواهد شد. من مطمئنم که او قراردادش را تمدید خواهد کرد.تمدید قرارداد او پیش از آغاز فصل جدید خواهد بود."
رسانه های اسپانیایی به تازگی اعلام کردند که رئالی ها قصد دارند با پول فروش رونالدو، برای خرید لیونل مسی اقدام کنند اما پرس این شایعه را به طور کامل رد کرد.
" اصلا و ابدا. اینها شایعه است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تمام تلاش مان را برای حفظ رونالدو انجام می دهیم. همه چیز پول نیست و باید به خواسته بازیکنان هم توجه کرد."
قرارداد فعلی رونالدو با رئال مادرید در تابستان 2015 به اتمام می رسد.