دل بوسکه: کاسیاس دروازهبان شماره یک اسپانیاست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دل بوسکه: کاسیاس دروازهبان شماره یک اسپانیاست

نام واقعی
    alireza
    استاتوس
    سلام من به تو یار قدیمی
    شغل و حرفه
    کارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 470 بار در 186 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

دل بوسکه: کاسیاس دروازهبان شماره یک اسپانیاست

ویسنته دل بوسکه گفتوگوی مفصلی با «آس» در برزیل انجام داد. سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره حضور چرخشی سه دروازهبان در ترکیب اصلی تیم، ایجاد تغییرات در آرایش تیم، ژاوی، تورس، برزیل و نیمهنهایی جام کنفدراسیونها صحبت کرد که در زیر میخوانیم:
    • اسپانیا در هر دو بازی خود مقابل ایتالیا در یورو 2012 با سیستم 9 کاذب بازی کرد؛ آیا میخواهید در نیمهنهایی جام کنفدراسیونها مقابل آتزوری شیوه بازی خود را تغییر دهید؟
    ما مقابل ایتالیا برای مواجهه با پیرلو که شیوه بازیاش را به مسابقه تحمیل میکرد، برنامهریزی کرده بودیم بنابراین به نفع ما بود که فابرگاس مقابل او بازی کند. ممکن است دوباره از همان سیستم استفاده نکنیم زیرا احتمال دارد پیرلو به دلیل مصدومیت بازی نکند.
    • اسپانیا در ۱۰ سال گذشته یک دروازهبان شماره یک داشته است، آیا تیم ملی در حال حاضر یک دروازهبان شماره یک دارد؟
    همه میتوانند آمار را ببینند. کاسیاس بیش از 140 بازی برای ما انجام داده است. فکر میکنم رینا 27 بازی در کارنامه داشته باشد. همه دروازهبانها فوقالعاده هستند اما کاسیاس دروازهبان شماره یک ما است. میخواهید بدانید احتمال بازی کردن کدام دروازهبان بیشتر است؟ باید به شما بگویم که آن دروازهبان کاسیاس است.
    • در گفتوگوهایتان با بازیکنان آیا مخالفت ژاوی به دلیل سیستم دو هافبکی بود یا ژابی آلونسو؟
    هیچ مسئله خاصی نبود؛ درباره مسایلی که به فوتبال مربوط بود، صحبت کردیم. چه طور میتوانم درباره فوتبال با ژاوی صحبت نکنم؟ اما تصمیمها توسط کسی گرفته میشود که مسئول تصمیمگیری است. ژابی آلونسو کنار گذاشته شد و مجبور به تغییر شدیم. آیا آربلوا بازی نکرد چون خدا میداند چه کسی پیشنهاد داده بود؟ نه. جایی به دنبال مشکل میگردید که آنجا نیست.
    • آیا درست است که ناراحتی ژاوی با سیستم دو هافبکی تقریبا باعث شد که این بازیکن یک روز پیش از فینال یورو 2012 مقابل ایتالیا تیم را ترک کند؟ در غیر این صورت دلیل این کار چه بود؟
    ژاوی کمی احساس ناراحتی میکرد و ما با یکدیگر صحبت کردیم اما هرگز مسئلهای جدی نبود. ژاوی رهبر ما در زمین بود، کسی که تیم را از درون هدایت میکند و بازی را در مسابقه دیکته میکند. مطمئنا من با او صحبت می کنم.
    • فرناندو تورس یا داوید ویا به شما بگویند که اسپانیا باید با مهاجم میانی بازی کنید، پاسخ شما چه خواهد بود؟
    مطمئنا آنها میتوانند این حرف را به من بزنند اما هیچ کس هرگز چیزی به من نگفته است. در هر تیمی بازیکنانی هستند که با آنها احساس نزدیکی بیشتری میکنید. یکی از ارزشها اطاعت است و اگر دیدم بازیکنی مطیع نبود که مرا عصبانی میکرد؛ نمیتوانستم این مسئله را تحمل کنم. مطیع بودن یک ارزش پایه است. تلاش نمیکنیم تا دیسیپلین را به بازیکنان تحمیل کنیم اما سعی ما بر حفظ آن است. به بازیکنان آزادی میدهیم تا بیایند و بروند و هرگز وارد اتاق بازیکنی نمیشوم.
    • آیا تورس را یک بازیکن ثابت در ترکیب اصلی میدانید؟
    تورس به همین دلیل اینجا است. به ندرت در مسابقهای شرکت نمیکند و اگر در ترکیب اصلی قرار نگیرد به این دلیل است که فکر میکنیم ناآماده است اما احترام زیادی برایش قائلیم. من هیچ دشمنی با کسی ندارم و این احمقانه و به ضرر خودم است. آدم مغرور و خودخواهی نیستم. اگر بازیکنی خوب کار نکند، در ترکیب قرار نمیگیرد و اگر خوب بازی کند وارد زمین میشود. مثل قضیه رائول آلبیول: او زیاد بازی نمیکند اما وقتی بازی میکند، عالی کار میکند و هرگز هیچ مشکلی با کسی در اختلاف بین رئال و بارسلونا نداشته است. او به خوبی خودش را با بازیکنان هماهنگ میکند؛ پس برای چه او را به تیم نیاورم؟
    • چند بازیکن در تیم ملی برزیل هستند که اگر در اسپانیا بودند در ترکیب اصلی به کار گرفته میشدند؟
    نمیتوانیم آنقدر خودپسند باشیم که بگوییم بازیکنان ما بهترینها هستند. برزیل بازیکنان فوقالعادهای مثل مارسلو، داوید لوئیز، تیاگو سیلوا و دنی آلوس دارد. آلوس بازیکن بزرگی است که کمک زیادی به بارسلونا کرد.
    • چند بازیکن را از تیم ملی اسپانیا حذف میکنید تا بازیکنان برزیلی را جایگزین کنید؟
    نمیخواهم جواب این سوال را بدهم. اگر بگویم 2 نفر، میخواهید بدانید آن دو نفر کدام بازیکنان هستند. این یک بازی برای شما است اما برای من بازی نیست.
    • رسانههای برزیلی گزارش دادند که در شب سرقت پولها از چند بازیکن در اتاق آنها جشن و موسیقی به راه بود و چند مربی هم حضور داشتند، شما که جزو آنها نبودید، بودید؟
    وقتی پس از جامجهانی در آرژانتین بازی میکردیم، رسانهها گزارش دادند که من تا صبح روی میز میرقصیدم . هرگز در زندگیام نرقصیدهام. این هم مثل همان است.

چاهم باشی لبریز میشوی!!
    وقتی بشنوی همه ی دردهایت از نبودن کسی است/
    که همه ی دردهایش بودن توست

2. کاربر مقابل از AliReza191 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (26th June 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    پس چی

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی