" روحانی نه استقلالی است نه پرسپولیسی"
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: " روحانی نه استقلالی است نه پرسپولیسی"

 1. #1


  محل سکونت
  ایران
  نام واقعی
  alireza
  استاتوس
  سلام من به تو یار قدیمی
  شغل و حرفه
  کارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  498
  تشکر
  265
  تشکر شده 470 بار در 186 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  " روحانی نه استقلالی است نه پرسپولیسی"

  معاون اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: من نماینده ورزشی آقای روحانی رئیس جمهور منتخب نیستم.
  سعید فائقی درخصوص اینکه بسیاری از اهالی ورزش وی را به عنوان نماینده ورزشی حسن روحانی رئیس جمهور منتخب می دانند اظهارداشت: برای اینکه در یکی از مناظره های پیش از انتخابات به عنوان نماینده ایشان شرکت کرده بودم بسیاری فکر می کنند بنده نماینده ورزش ایشان هستم و امور مربوط به انتخاب وزیر ورزش و جوانان را پیگیری می کنم در حالی که اینطور نیست.

  وی ادامه داد: هنوز تشکیل کمیته ورزشی برای انتخاب وزیر ورزش و جوانان برای دولت منتخب تشکیل نشده است و قطعی هم نیست که من در این کمیته باشم، من واقعیت را می گویم و هیچ گاه دروغ نگفته ام.

  معاون سابق رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: به طور یقین اهالی ورزش مطالباتی که از رئیس جمهور منتخب را دارند پیگیری می کنند و طبیعی است مشخص شود اعضای این کمیته ورزش دولت منتخب که در نهایت وزیر ورزش را انتخاب خواهند کرد چه کسانی هستند؟ اما مطمئناً آقای روحانی مشاورانی در این ارتباط خواهند داشت و آنها نظراتی را به وی می دهند. به هر حال نام این دولت منتخب، دولت تدبیر است.

  وی افزود: باید در نظر گرفت عقبه شش دولت قبلی درورزش چه بوده است و یقین بدانید با وجود بررسی هایی که در مورد انتخاب فرد اصلح برای پست وزارت ورزش و جوانان از سوی کمیته مربوطه انجام می شود اما در نهایت این انتخاب منوط به نظر حسن روحانی بر می گردد که چه کسی را با عنوان وزیر ورزش انتخاب می کند، من هم شنیده ام یک کمیته ۱۱ نفره قرار است تشکیل شود اما اینکه من جزء این کمیته باشم هنوز حکمی کتبی و شفاهی به من داده نشده است، متاسفانه این روزها فضای شایعه هم زیاد است.

  فائقی در خصوص مطرح شدن نام افرادی مانند مصطفی هاشمی طبا، مصطفی آجرلو، محمد دادکان و حمیدرضاآصفی برای پست وزارت ورزش در دولت منتخب گفت: حقیقتاً من طی روزهای گذشته با این افراد صحبتی نداشته ام و اگر بحثی هم مطرح شده هیچ گاه از آنها سوال نکردم که آیا با آقای روحانی دیداری داشته اند یا خیر اما معتقدم برای انتخاب وزیر ورزش باید یکسری معیارهایی درنظر گرفت و توانایی های افراد سنجیده شود و براساس این معیارها آنهایی که صلاحیت دارند کارنامه شان مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت یک نفر که از همه اصلح تر است را به عنوان وزیر ورزش انتخاب شود، اما در وهله نخست باید شرایط احراز تدوین شود و پس از آنکه شرایط احراز مورد بررسی قرار گرفت آنکه براساس امتیاز بندی ها رتبه بهتری را کسب کرد به عنوان وزیر ورزش معرفی شود اما اگر معیاری نباشد و مصداقی عمل شود که مثلاً این خوب است و آن نه، جالب نخواهد بود.

  این کارشناس مسائل ورزشی کشورمان تاکید کرد: در مدیریت علمی براساس یکسری شاخص های علمی وزیر را انتخاب می کنند و در انتخاب وزیر ورزش هم این اصل باید ملاک قرار بگیرد.

  وی در خصوص اظهارات هاشمی طبا که درباره حضور احتمالی اش به عنوان وزیر ورزش اعلام کرده بهتر است یک نیروی جوان کار را در دست بگیرد، گفت: من چون آقای هاشمی طبا را ندیدم و این اظهاراتش را که یک فرد جوان به وزارت بیاید را هم نخوانده ام نمی توانم صحبتی بکنم اما بحث من اینجاست بر اساس آن شاخص هایی که برای انتخاب وزیر ورزش تعیین کردیم جوانی هم یکی از شاخصه ها است، سرجمع شایستگی های یک فرد جوان بودن هم یک درصدی محسوب می شود اما اینطور هم نیست که به یکباره یک جوان را انتخاب کرده و مرحله آزمون صحیح و خطا را طی کنیم بلکه بایدیک شرایط علمی را تعیین کنیم، براساس آن شرایط علمی یک نفر انتخاب شود، مطمئناً جوان بودن و پرکار بودن هم یک امتیازی دارد اما همه امتیازات نیست.

  فائقی در خصوص این اظهارات خود که روحانی نه طرفدار پرسپولیس است نه طرفدار استقلال گفت: ایشان یک جمله ای را گفتند که البته این جمله سیاسی است اما در همه حوزه ها می توان از آن استفاده کرد و آن جمله این بود که فراجناحی عمل می کنم و مشی شان فراجناحی است، مطمئناً این رویه در ورزش هم خواهد بود، من هم براساس همین گفته آقای روحانی اعلام کردم که ایشان طرفدار هیچ کدام از تیم های استقلال و پرسپولیس نیستند ضمن اینکه شعار ایشان اعتدال و میانه روی است که این موضوع هم به نوعی با گفته های بالا صدق دارد، یعنی اینکه در ورزش ایشان نگاه رنگی ندارند.

  فائقی درخصوص اینکه به عنوان یک کارشناس ورزش کشور چه انتظاری از رئیس جمهورمنتخب در حوزه ورزش دارید، گفت: من به عنوان یک کارشناس درست برعکس این را می پندارم، ما نباید برای رئیس جمهور و همچنین وزیر ورزش دغدغه ایجاد کنیم بلکه باید بگوییم من فائقی چه مشکلی را می توانم در حوزه ورزش برطرف کنم و نباید از وزیر ورزش انتظار داشته باشم بلکه بگویم من به عنوان یک فرد چگونه می توانم به ورزش کشور و همچنین وزیر ورزش آینده در حوزه ورزش کمک کنم، منظورم این است که هرکسی که می تواند کمکی بکند و ایده ای دارد پا پیش بگذارد و آن را مطرح کند.

  وی ادامه داد: فرض کنید اگر قرار است یک کمیته ۱۱ نفره تشکیل شود تا به مشکلات ورزش رسیدگی کرده و همچنین وزیر ورزش را معرفی کنند، هر فردی که نظر و پیشنهادی دارد می تواند ایده های خود را به صورت مکتوب بنویسد و اعلام کند که چه برنامه هایی را برای ورزش دارد؛ ما نباید همه مسائل را روی دوش رئیس جمهور و وزیر ورزش بیندازیم، متأسفانه ما همیشه بعد از انتخاب رئیس جمهور تلاش کرده ایم که خود را به نوعی از رئیس جمهور مطالباتی را داشته باشیم و مسئولیت های او را سنگین تر کنیم درحالی که باید خودمان یک بخشی از کار را در دست بگیریم تا کار روی زمین نماند.


  این کارشناس ورزش کشورمان با اشاره به خصوصی سازی در ورزش کشورمان گفت: اصلاً حوزه ورزش متکی به بخش خصوصی است، ما باید اینطور به ورزش نگاه کنیم که یک حوزه دولتی، یک حوزه اختیاری و یک حوزه تجاری و اقتصادی داریم. در بخش تجاری و اقتصادی کار به صورت حرفه ای انجام می شود آنجا بنگاه داری صورت می گیرد و نگاه صنعتی را می طلبد، حوزه اختیاری مربوط به من و شما می شود که برای سلامتی خودمان ورزش کنیم و مردم را تشویق به ورزش بپردازند، یک کار کوچک هم برای دولت می ماند که به عنوان حاکمیت زمینه ای را فراهم کند تا در حوزه اختیاری افراد به وظیفه شان عمل کنند و در حوزه اقتصاد ورزشی ارزش افزوده، باربری و توسعه به شکل خوبی پیش برود آن وقت حاکمیت دولت در ورزش کوچک شده و حداقلی می شود و وظیفه اش هدایت ورزش به سوی همگانی و قهرمانی و همچنین در حوزه اقتصاد ورزش نقش نظارتی خواهد داشت.


  چاهم باشی لبریز میشوی!!
  وقتی بشنوی همه ی دردهایت از نبودن کسی است/
  که همه ی دردهایش بودن توست

 2. 7 کاربر مقابل از AliReza191 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  6آتیشه (26th June 2013), Milad criska (26th June 2013), salmonela (26th June 2013), SEYEDHAMED (26th June 2013), Terminator2731 (26th June 2013), Vampires (26th June 2013), Ya3r (26th June 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  ..........
  نام واقعی
  سعیده
  استاتوس
  ***حانیه***
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  pezhman jamshidi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  874
  تشکر
  1,088
  تشکر شده 1,523 بار در 483 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  هرچی هست خیلی گله

 4. #3


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  اصلی ترین گزینه خودشه بعد دادکان،کابینه روحانی 24 وزیرشو خیلی وقته انتخاب کرده

 5. #4


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  ورزشی باشه خوبه.............
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


 6. #5


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک
  ازاحمدی نژاداستفراغی خیلی بهتره ..


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 7. #6


  محل سکونت
  بوشهر
  نام واقعی
  محسن
  استاتوس
  ALI KARIMI
  شغل و حرفه
  مهندسی ایمنی
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  343
  تشکر
  0
  تشکر شده 285 بار در 167 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 38 تاپیک
  روحانی دوس داشتنی
  به امید دیدن دوباره بازیهات تو پرسپولیس،،، دوستت داریم داش علی


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا