صفحه حوادث
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: صفحه حوادث

نام واقعی
    دشمن ابی ها
    استاتوس
    خودت خواستی
    شغل و حرفه
    آتش نشان
    بازیکن محبوب
    ahmadreza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 130 بار در 72 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

صفحه حوادث

پسر جوان که پس از قتل پدرش جسد او را در باغچه خانه دفن کرده بود، با تائيد حکم اعدامش در يک قدمي چوبه دار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، شهريور ماه سال زني با مراجعه به کلانتري نازي آباد از ناپديد شدن همسرش به نام حسين خبر داد. در ادامه تحقيقات براي شناسايي سرنوشت حسين آغاز اما به نتيجه نرسيد. سال پس از اين ماجرا يکي از پسران حسين با مراجعه به اداره آگاهي مدعي شد پدرشان از سوي برادر کوچکتر خود به نام امير به قتل رسيده است با اين ادعا امير دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد.

او در ابتدا منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: پدرم مرد بد اخلاقي بود و مدام ما را با کابل کتک مي زد. دو روز قبل از اين حادثه او با من دعوا کرد و من را از خانه بيرون انداخت. زماني که براي برداشتن لباسهايم به خانه بازگشتم با او روبرو شده و با هم درگير شديم. من هم در يک لحظه با چاقو ضربه اي به سينه اش زدم که باعث مرگش شد. بعد از قتل جسد را در باغچه خانه دفن کردم.

يک سال پس از جنايت متوجه شدم مادرم قصد دارد خانه را بفروشد به همين خاطر يکروز که کسي درخانه نبود بقاياي جسد را از باغچه خارج کرده و داخل يکي ار قنات هاي تهران انداختم. با اين اعترافات ماموران راهي قنات مورد نظر شده و بعد از جستجوهاي گسترده موفق شدند بخشي از بقاياي جسد را کشف کنند.

در ادامه پرونده براي محاکمه به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد. در جلسه محاکمه که به رياست قاضي نورالله عزيرمحمدي برگزار شد فرزندان مقتول رضايت خود را اعلام کردند اما مادر مقتول درخواست قصاص کرد. متهم نيز پس از حضور در جايگاه گفت: پدرم سيمهاي رنگي داشت و به خاطر هر اشتباه ما را با يک رنگ مي زد. روز حادثه نيز نمي خواستم او را بکشم اما در يک لحظه با هم درگيرشديم. وقتي به خودم آمدن چاقو را در سينه پدرم فرو کرده بودم.

پس از آخرين دفاعيت متهم قضات دادگاه براي صدور حکم وارد شور شده و پسر ساله را به قصاص محکوم کردند.

با اعتراض متهم به حکم مجازاتش پرونده براي رسيدگي به ديوان عالي کشور فرستاده شد که قضات ديوان عالي کشور حکم قصاص پسر جنايتکار را تائيد کردند.

ویرایش توسط شاهزاده سرخ : 27th June 2013 در ساعت 08:56

نام واقعی
    دشمن ابی ها
    استاتوس
    خودت خواستی
    شغل و حرفه
    آتش نشان
    بازیکن محبوب
    ahmadreza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    زنی که متهم است یکی از اقوامش را به قتل رسانده بهزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه میشود.
    به گزارش افکارنیوز، این زن که فرناز نام دارد متهم است دو سال قبل با طرح نقشهای مردی به نام هاشم که از اقوامش بود را با همکاری شوهر و برادرش به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید.

ماموران پلیس ۹ بهمنسال ۹۰ جسد مردی به نام هاشم را در بیابانهای اطراف ورامین پیدا کردند. مشخصات مقتول با مشخصات فردی که یک روز قبل از پیداشدن جسد مفقود شده و پدرش موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، مطابقت داشت. مرد شاکی به ماموران گفته بود پسرش هاشم از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است.

زمانی که ماموران از پدر هاشم خواستند او را شناسایی کند تایید کرد جسد متعلق به فرزندش است. این در حالی بود که جنازه به طور کامل سوخته، تکههای بدنش از هم جدا شده و خودرو وی نیز به آتش کشیده شده بود.

ماموران با بررسی تلفن همراه مقتول متوجه شدند مقتول از مدتی قبل با زنی به نام فرناز رابطه داشت و پیامکهای زیادی بین آنها ردوبدل شده است. با بازداشت فرانک او اعتراف کرد با همدستی شوهر و برادرش مرتکب این قتل شده است.

فرناز در تحقیقات به پلیس گفت: هاشم فامیل ما بود و از مدتها قبل با من رابطه داشت. او از اقوام ما بود و چند سال قبل عمهام را به قتل رسانده و رضایت گرفته بود و من را تهدید میکرد. به من گفت اگر با او رابطه نداشته باشم، پدر و برادرم را به قتل میرساند. وی وادارم کرد با او رابطه داشته باشم. از دستش خسته شده بودم نمیدانستم باید چه کنم موضوع را به شوهرم جلیل گفتم قبول نکرد کمکم کند و گفت نمیتواند کسی را بکشد اما من گفتم میخواهم این کار را بکنم و از وی خواستم فقط در انتقال جسد کمک کند.

او هم قبول کرده شب حادثه هاشم را به خانه دعوت کردم و گفتم کسی در منزل نیست. او آمد و در یک فرصت مناسب اول با چکش به سرش زدم و وقتی بیهوش شد با ضربات چاقو به بدنش زدم و او را کشتم. بعد شوهرم آمد با همدستی هم جسد را مثله کردیم. سپس برادرم و شوهرم جنازه را به بیرون از خانه منتقل کردند. البته ما ماشین نداشتیم و آنها جنازه را داخل خودرو هاشم گذاشتند و بردند. بعد از شوهرم شنیدم که جسد را آتش زدهاند. من در جریان از بین بردن جسد نبودم.

بعد از اعترافات فرناز دو متهم دیگر نیز شناسایی و بازداشت شدند. آنها نیز اعترافات فرناز را قبول کردند و پذیرفتند در از بینبردن جسد نقش داشتند. با پایان یافتن تحقیقات کیفرخواست علیه متهمان صادر شد.

روز گذشته قرار بود متهمان در شعبه ۷۱ محاکمه شوند که به دلیل فراهمنشدن شرایط محاکمه رسیدگی به این پرونده به بعد موکول شد.

نام واقعی
    دشمن ابی ها
    استاتوس
    خودت خواستی
    شغل و حرفه
    آتش نشان
    بازیکن محبوب
    ahmadreza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    «سلمان خان»، بازیگر بالیوودی،به زودی به اتهام آدمکشی در دادگاه حاضر میشود و در صورت مجرم شناخته شدن به ۱۰ سال زندان محکوم خواهد شد.
    به گزارش
    افکارنیوز، «سلمان خان»،بازیگر بالیوودی، متهم است که سپتامبر سال ۲۰۰۲ میلادی با اتومبیل چند بیخانمان که در کنار پیادهرویی در بمبئی خوابیده بودند را زیر گرفته و منجر به قتل یک نفر و زخمی شدن فرد دیگری شده است.

«سلمان خان» به این اتهام قرار است ۱۹ جولای در دادگاه حاضر شود و در صورت اثبات اتهامش، به حداقل ۱۰ سال زندان محکوم خواهد شد.

«سلمان خان» طی ۲۵ سال فعالیت سینمایی در بیش از ۹۰ فیلم ایفای نقش کرده است.

4. کاربر مقابل از شاهزاده سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (27th June 2013)