میلاد میداوودی پس از بهبود آسیب دیدگی اش آماده بازگشت به تمرینات و مسابقات استقلال می شود.میلاد میداوودی در مصاحبه با خبرنگار سایت گل به سئوالات مختلف پاسخ داد.
میلاد میداوودی پس از بهبود آسیب دیدگی اش آماده بازگشت به تمرینات و مسابقات استقلال می شود. بازیکنی که بعد از جدایی فرهاد مجیدی، یکی از امیدهای اصلی استقلالی ها برای حل مشکل گلزنی در این تیم است. میلاد میداوودی در مصاحبه با خبرنگار سایت گل به سئوالات مختلف پاسخ داد.

بازی استقلال و سپاهان را چطور دیدی؟

بازی خوبی بود و اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم، با اختلاف دو یا سه گل پیروز می شدیم. با اینکه چند بازیکن محروم و مصدوم در اختیار تیم نبودند اما سایر بچه ها توانستند بازی خوبی ارائه کنند.

در دو بازی اخیر که استقلال بعد از جدایی مجیدی انجام داده، غیبت شما خیلی به چشم آمد و خیلی ها اعتقاد داشتند اگر در ترکیب استقلال حضور داشتی از موقعیت های گلزنی استفاده می کردی.

من تنها غایب تیم نبودم و چند بازیکن دیگر نیز غیبت داشتند. بچه ها مقابل سپاهان بدشانسی آوردند و حتی پنالتی ما هدر رفت. امیدوارم در بازی بعدی این مشکل حل شود و برابر داماش به پیروزی برسیم.

آیا مقابل داماش بازی می کنی؟ در حال حاضر وضعیت مصدومیت و آمادگی ات چگونه است؟

آسیب دیدگی ام تقریبا بهبود پیدا کرده اما طبق برنامه باید تا آخر هفته به تمرینات انفرادی و کار بدنسازی ادامه بدهم. مقابل داماش که نمی توانم تیم را همراهی کنم اما بعد از آن بازی در تمرینات گروهی شرکت خواهم کرد و احتمالا تا دو هفته دیگر آماده حضور در مسابقات می شوم.

آسیب دیدگی ات مربوط به همان ناحیه قبلی است که مدت ها از میادین دور شدی؟ در این رابطه توضیح بده.

خیر. از ناحیه عضله چهار سر زانو دچار مصدومیت و پاره گی عضله شدم که بعد از دو هفته فیزیوتراپی کمی بهتر شده و در روزهای اخیر تمرینات انفرادی و کارهای بدنسازی را شروع کردم. در ابتدای فصل به دلیل طولانی شدن مصدومیت قبلی ام نتوانستم در تمرینات بدنسازی شرکت کنم و به همین دلیل پس از چند هفته بازی کردن احساس کردم که نمی توانم دوندگی زیادی در میدان داشته باشم. بعد از دربی تهران که در جام حذفی انجام شد، شرایطم را به آقای مظلومی توضیح دادم و از وی خواستم یک دوره تمرین بدنسازی انجام بدهم و در دو بازی آخر دور رفت برابر نفت آبادان و نفت تهران بازی نکنم. مظلومی موافقت کرد و چند روز به صورت اختصاصی با مربی بدنساز تیم تمرین می کردم اما در بازی با نفت آبادان به دلیل کمبود بازیکن در 10 دقیقه پایانی به میدان رفتم و در یک صحنه که می خواستم استارت بزنم، در عضله پایم سوزش شدیدی احساس کردم که بعد از عکسبرداری مشخص شد دچار پاره گی عضله شده ام.

خیلی ها از مظلومی انتقاد می کنند که برای نتیجه گیری به بازیکنان مصدوم فشار می آورد و آن ها را به میدان می فرستد. نمونه اش مصدومیت شما و خسرو حیدری است. در این خصوص صحبت می کنی؟

این موضوع را قبول ندارم. در بازی با صنعت نفت که به میدان رفتم مصدوم نبودم و به دلیل فشاری که در تمرینات بدنسازی روزهای قبل از آن مسابقه به بدنم وارد شده بود، این مصدومیت به وجود آمد که مجبور شدم دو هفته فیزیوتراپی کنم. خوشبختانه الان وضعیتم بهتر است و فکر می کنم بعد از شرکت در تمرینات گروهی تا دو هفته دیگر آماده حضور در مسابقات شوم.

استقلال در بهمن ماه بازی های سرنوشت سازی دارد. فینال جام حذفی، دربی هفتاد و چهارم و بازی های پلی اف لیگ قهرمانان آسیا؛ آیا به هواداران استقلال قول می دهی که همان میداوودی گلزن باشی؟

همه تلاشم را در روزهای اخیر انجام داده ام تا به آمادگی برسم و برای تیمم موثر باشم. روزانه دو جلسه تمرین می کنم و امیدوارم که تا قبل از رسیدن به آن مسابقات حساس کاملا آماده شوم و انتظارات هواداران استقلال را برآورده کنم. همانطور که گفتم در تمرینات بدنسازی ابتدای فصل شرکت نداشتم و به همین دلیل بعد از چند مسابقه از نظر بدنی افت کردم اما این بار زیر نظر مولایی مربی بدنساز استقلال تمرینات مرتبی داشته ام و به ادامه فصل خیلی امیدوارم تا در دور برگشت گل های بیشتری بزنم.

عملکرد خودت در دور رفت مسابقات را چگونه دیدی؟

ببینید من بعد از یک مصدومیت و غیبت 10 ماهه به میادین برگشتم. با اینکه از نظر بدنی شرایط ایده آل نداشتم اما فکر می کنم از نظر آمار گلزنی عملکردم خوب بود. من فقط در پنج بازی لیگ برتر و سه بازی جام حذفی جزو ترکیب اصلی استقلال بودم که چهار گل در لیگ برتر و دو گل در جام حذفی به ثمر رساندم. به غیر از آن هشت مسابقه که در ترکیب اصلی قرار داشتم، سایر بازی ها به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رفتم. قبل از اینکه بدنم دچار افت شود، در پنج بازی متوالی استقلال در لیگ و جام حذفی که در ترکیب اصلی قرار داشتم، پنج گل زدم.

فکر نمی کنی اگر به عنوان مهاجم نوک بازی کنی، بهتر می توانی برای تیمت موثر باشی و گل های بیشتری بزنی؟

طبیعی است که اگر به دروازه حریف نزدیک تر باشم، گل های بیشتری نیز می زنم. پست ایده آل من اینست که تیم با دو مهاجم بازی کند و من یکی از آن دو مهاجم باشم اما به هر حال من بازیکن و تابع نظرات کادر فنی هستم. تیم استقلال معمولا با یک مهاجم نوک و دو مهاجم کنار بازی می کند و از زمان حضورم در این تیم اکثر بازی ها به عنوان بازیکن کنار خط بازی کرده ام. بعد از این هم اگر مربیان صلاح دیدند در جناحین بازی خواهم کرد و مشکلی با این موضوع ندارم.

استقلالی ها بعد از جدایی مجیدی امیدوارند که بتوانی جای خالی کاپیتان سابق تیم را پر کنی و برای آن ها گل های بیشتری بزنی. در این خصوص چه نظری داری؟

مجیدی بازیکنی بزرگ و استثنائی است که دوست داشتم در این فصل کنار وی جام قهرمانی را بالای سر ببرم. امیدوارم همه بازیکنان مصدوم استقلال به شرایط ایده آل برسند تا بتوانیم با کسب نتایج مطلوب غیبت مجیدی جبران شود.

وضعیت مالی ات با استقلال چگونه است؟ آیا جزو بازیکنانی هستی که مطالبات خود را دریافت کرده اند؟

خیر؛ اما مدیرعامل باشگاه قول داده که بزودی مشکلات برطرف شود. هفته قبل از من و چند بازیکن دیگر خواستند که به باشگاه برویم و آقای فتح الله زاده قول داد که بزودی بخشی از مطالبات پرداخت شود.

در پایان صحبتی اگر مانده؟

امیدوارم با کسب قهرمانی در دو جام داخلی و صعود به مراحل بعدی لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم هواداران استقلال را خوشحال کنیم. استقلال نشان داده که در این فصل لیاقت قهرمانی هر دو جام را دارد.