جاکرینی قصد داشت به عنوان هفتمین پنالتی زن ایتالیا در دیدار شب گذشته پشت ضربه قرار بگیرد اما به دلیل عدم آمادگی روحی، آن را به بونوچی داد
سایت گل- امانوئله جاکرینی، هافبک ملی پوش ایتالیا، اعلام کرد او بوده که از بونوچی خواسته تا پنالتی آخر تیمش در دیدار شب گذشته مقابل اسپانیا را بزند.
جاکرینی قصد داشت به عنوان هفتمین پنالتی زن ایتالیا در دیدار شب گذشته پشت ضربه قرار بگیرد اما آن را به بونوچی داد. مدافع یووه پنالتی را خراب کرد تا خسوس ناواس با گل کردن ضربه آخر اسپانیا، تیمش را راهی فینال جام کنفدراسیون ها کند.
او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من نرفتم تا ضربه را بزنم زیرا احساس خوبی نداشتم. با بونوچی صحبت کردم و گفتم لئوناردو، تو برو. زیرا معتقد بودم که او می تواند ضربه اش را گل کند. متاسفانه همیشه پنالتی زدن مانند قمار است.
اما ایتالیا نمایش فوق العاده ای داشت. ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این بار بدشانس بودیم اما خیلی اسپانیا را به دردسر سر انداختیم."
جاکرینی امیدوار است که بازی های خوبی که در جام کنفدراسیون ها انجام داد باعث شود تا پراندلی او را برای رقابت های جام جهانی نیز در فهرست تیمش قرار بدهد.
" حضور در جام جهانی مانند یک رویاست. من تلاش زیادی کردم تا به تیم ملی برسم. به همین خاطر باید برای نگه داشتن این جایگاه تمام تلاشم را بکنم."