تعظیم ایتالیاییها به والیبال ایران/ استاد از شاگرد برد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: تعظیم ایتالیاییها به والیبال ایران/ استاد از شاگرد برد!

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  تعظیم ایتالیاییها به والیبال ایران/ استاد از شاگرد برد!


  به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین دیدار تیمهای والیبال ایران و ایتالیا از هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی والیبال از ساعت 22:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاکاسا شهر مودنا برگزار شد که در پایان شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23 - 25، 22 - 25، 22 - 22، 32 - 30) بازی را به سود خود رقم زدند و جمع امتیازهای خود در جدول ردهبندی را به 6 رساندند.
  * گیم اول؛ 25 بر 23 به سود ایران
  ایران بازی را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، آرمین تشکری، امیر غفور، رحمان داوودی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف آغاز کرد. در گیم نخست ایتالیاییها اشتباهات زیادی در زدن سرویس داشتند و 4 بار توپ را به خارج از زمین زدند. در مقابل دفاع روی توی ایران و سرویس ملیپوشان بسیار خوب و دقیق بود.
  ایرانیهای حاضر در سالن مسابقه دست از تشویق ملیپوشان برنمیداشتند. لاجوردیپوشان هم در لحظات حساس توپ را به ساوانی واگذار میکردند و تقریباً خیالشان از امتیازگیری راحت میشد؛ وتوری و ساوانی از مناطق 2 و 4 برای ایتالیاییها امتیاز کسب میکردند و در مقابل شاگردان براتو به راحتی در سرویسها توپ را از دست میدادند. اشتباه در سرویس توسط داودی و سپس حمله ناقص از مباشری موجب شد تا اختلاف به یک امتیاز برسد و بازی 15 بر 14 به سود ایران شود.
  در ادامه امتیاز 22 بر 20 به سود ایران موجب شد تا براتو احساس خطر کرده و درخواست وقت استراحت کند و مانع امتیازگیری شاگردان ولاسکو شود. سرویسهای خوب رحمان داودی که با ریسک بالا زده میشد کار را برای ایتالیاییها سخت کرده بود تا اینکه وتوری با اسپک خود لاجوردیپوشان را از فشار خارج کرد. امتیاز 24 بر 21 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا با درخواست وقت استراحت، وقفهای در بازی ایجاد کند.
  این گیم را شاگردان ولاسکو 25 بر 23 به سود خود رقم زدند تا پیروزی در نخستین گیم در سرزمین چکمه به نفع ایران ثبت شود.
  * گیم دوم؛ 25 بر 22 به سود ایران
  گیم دوم را ایران با ترکیب مباشری، داودی، معروف، تشکری، غفور و موسوی آغاز کرد. درخشش موسوی باز هم در گیم دوم ایران را پیش انداخت و بازی 3 بر یک شد. امتیاز هشتم برای ایران در این گیم با سرویس بینقص داودی برای ایران به ارمغان آمد تا تیمها به وقت استراحت فنی اول بروند. بازی با نتیجه 8 بر 6 و با تشویق ایرانیهای حاضر در سالن در جریان بود و ایتالیاییها امید و انگیزه خود را از دست نداده بودند.
  درخشش محمد موسوی در خط سرویس و دریافتهای ناقص ایتالیاییها موجب شد تا نتیجه بازی 15 بر 11 به سود شاگردان ولاسکو شود تا باز هم براتو درخواست وقت استراحت کند. چهره ولاسکو نشان دهنده رضایتش از عملکرد بازیکنان بود که تا به اینجای کار اجازه پیش افتادن را به ایتالیاییها نداده بودند.
  در امتیاز 17 بر 16 لاجوردیپوشان برای نخستین بار از ایران پیش افتادند، اما بلافاصله داودی نتیجه را 17 بر 17 مساوی کرد؛ پس از آن باز هم همین بازیکن با دو سرویس خوب بازی را 19 بر 17 به نفع ایران کرد که خوشحالی ولاسکو را هم به همراه داشت. 3 امتیاز اختلاف و نتیجه 20 بر 17 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز 22 بر 19 ولاسکو باز هم دست به دوتعویضههای معروفش زد و مهدوی و محمودی را جایگزین معروف و غفور کرد.
  براتو در امتیازهای پایانی مجبور شد از زایتسف، کلیدیترین بازیکن ایتالیا که پیش از بازی گفته میشد مصدوم است، استفاده کند. این گیم هم 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان ولاسکو حداقل یک امتیاز از این مسابقه را در کیسه خود ذخیره کنند و روانه گیم سوم شوند.
  تا به اینجای کار هم شاگردان ولاسکو خود را به عنوان پدیده معرفی کردند و توانستند در خاک ایتالیا یک امتیاز از این تیم بگیرند، اما این پایان کار نبود.
  * گیم سوم؛ 25 بر 22 به سود ایتالیا
  گیم سوم را هم ایران با ترکیب تشکری، مباشری، ظریف، معروف، غفور و موسوی آغاز کرد. در این گیم براتو دست به دامان زایتسف، ستاره خود شد تا بلکه حداقل بتواند یک امتیاز از ایران بگیرد.
  در این گیم لاجوردیپوشان بازی را با قدرت آغاز کردند و توانستند از همان ابتدا نتیجه را 5 بر 3 به سود خود رقم بزنند. براتو، سرمربی ایتالیا در این گیم بسیار برافروخته بود و به هر تصمیمی از سوی داور اعتراض میکرد، با این حال تیمش توانست نتیجه بازی 8 بر 5 کند و تیمها را به وقت استراحت فنی اول بفرستد. در این گیم بازیکنان ایران کمی متزلزل بازی کردند و حضور زایتسف از نظر روانی لاجوردیپوشان را در شرایط خوبی قرار داد. بازی 12 بر 6 شد و ولاسکو درخواست وقت استراحت فنی کرد. پاسها تراویکا و اسپکهای ساوانی و زایتسف کار را برای ایران سخت میکرد؛ ایتالیاییها در این گیم دفاعهای خیلی خوبی هم داشتند. ایتالیاییها اختلاف امتیاز خود را تا امتیارهای پایانی حفظ کردند. حمایتها و دفاع های انتهای زمین لاجوردیپوشان در این گیم بسیار خوب بود و در مقابل ظاهراً شاگردان ولاسکو کمی استرس داشتند. محمودی در این گیم حضور خوب داشت و در مقابل زایتسف بسیار بهتر از محمودی بود و همین موضوع یکی از رازهای موفقیت شاگردان براتو در این گیم بود. درگیری لفظی بین سیچلو و براتو، سرمربی و مربی تیم ایران در نوع خود عجیب بود به حدی که داور مسابقه مجبور شد موضوع را حل کند. در امتیاز 24 بر 21 به سود ایتالیا، براتو که تحت فشار بود و از این گیم پیروزی میخواست درخواست وقت استراحت فنی کرد.
  به هر حال این گیم با نتیجه 25 بر 22 به سود لاجوردیپوشان خاتمه پیدا کرد تا بازی به گیم چهارم کشیده شود.
  * گیم چهارم، 32 بر 30 به سود ایران
  ایران با پیروزی در این گیم میتوانست برنده بازی باشد و به همین دلیل ملیپوشان با انگیزه بالا و تشویق تماشاگران وارد میدان شدند. سرویسهای خوب تشکری سرعت را ایتالیاییها گرفت و نتیجه بازی 3 بر صفر به سود ایران شد.
  ایتالیاییها دست از تلاش برنداشتند و توانستند بازی را در امتیاز 5 به تساوی برسانند، اما سرویسهای خوب محمد موسوی امتیازهای ایران به 8 رسید و لاجوردیپوشان در امتیاز 5 ماندند و تیمها به وقت استراحت فنی رفتند. درخشش زایتسف بازی را در امتیاز 11 مساوی کرد. زمانی که نتیجه بازی 13 بر 12 به سود ایتالیا شد، ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف بیشتر نشود. پاسهای خوب معروف و حمله ملیپوشان ایران از مناطق مختلف موجب شد تا ایران 16 بر 14 از ایتالیا پیش بیفتد و تیمها به وقت استراحت فنی دوم بروند. 4 امتیازی که شاگردان براتو کسب کردند و با حساب 18 بر 16 از ایران پیش افتادند ولاسکو را مجبور کرد درخواست وقت استراحت کند. در ادامه بازی 23 بر 22 به سود ایتالیا شد و براتو وقفهای در بازی ایجاد کرد تا روند امتیازگیری شاگردان ولاسکو را متوقف کند، اما این وقت استراحت فایدهای نداشت و شاگردان ولاسکو نتیجه را 24 بر 23 کردند؛ این گیم در پایان با نتیجه 32 بر 30 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
  * استاد برد!
  براتو، سرمربی ایتالیا پیش از بازی اعلام کرده بود که شاگرد ولاسکو است و سرمربی ایران استادش بوده؛ با این شرایط میتوان گفت که جدال استاد و شاگرد به سود ولاسکوی استاد رقم خورد.
  تیم ایران پیش از این بازی برابر روسیه صربستان قرار گرفته بود که حاصل 4 بازی برابر این دو تیم تنها کسب 3 امتیاز بود؛ لاجوردی پوشان ایتالیا هم پیش از برابر تیمهای آلمان، کوبا و روسیه قرار گرفته بودند که حاصل 6 بازی برابر این تیمها کسب 15 امتیاز بود. ایتالیاییها با کسب 15 امتیاز از بازیهای گذشته خود صدرنشین گروه دوم مسابقات بودند؛ جایی که ایران با کسب تنها 3 امتیاز در مکان پنجم قرار گرفته بود.
  دیدار بعدی این دو تیم روز یکشنبه و از ساعت 21:30 در سالن پالاسرادیمیگنی شهر ساساری برگزار خواهد شد.
  ویرایش توسط Mohammadreza : 29th June 2013 در ساعت 00:07


  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 2. 6 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ebi3 (29th June 2013), HAMID7 (29th June 2013), KhanoOmi (29th June 2013), Queen (29th June 2013), ShAh!N (29th June 2013), zohreh234 (29th June 2013)

 3. #2


  نام واقعی
  pari
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  3,561
  تشکر
  5,432
  تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
  Blog Entries
  2
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  بـچـه ها مـچـکـریم !! .... واقعاً عالی بودن

 4. #3


  محل سکونت
  اینجا!!!
  نام واقعی
  Nazanin
  استاتوس
  و خدایی که در این نزدیکی ست...
  شغل و حرفه
  د ا ن ِ ش ج و
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,520
  تشکر
  4,596
  تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 12 تاپیک
  تبررررررییییک میگم دوستان...
  دمشون گرم و واقعا خسته نباشن...
  درود ب غیرتشون!
  اینم ی حماسه دیگه!

 5. #4


  محل سکونت
  همین اطراف!
  نام واقعی
  ز هــــــر ه
  استاتوس
  amRf23
  تیم های محبوب خارجی
  Borussia-Dortmund | Germany
  نوشته ها
  63
  تشکر
  13
  تشکر شده 36 بار در 27 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  دستشون درد نکنه فوق العاده عالی بود
  دست همشون دردنکنه
  من عشق والی ک همیشه مثبت فکر میکردم تصور نمیکردم حتی یک ست ببریم
  دمشون گرم
  غیرتمندانه بردن و
  عاشقـــــــتــــمــــ amf23.....

 6. کاربر مقابل از zohreh234 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (29th June 2013)

 7. #5


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  عالی بودن....خصوصا غفور و معروف و از همه مهمتر موسوی
  بچه ها مچکریم.....

 8. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (29th June 2013)

 9. #6


  نام واقعی
  ShAhIN
  استاتوس
  .........
  بازیکن محبوب
  Sheys Rezaie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,629
  تشکر
  17,351
  تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  به امید موفقیت های بیشتر تیم های ملی ایران!
  دم همه ی بازیکنای باغیرتمون هم گرم!

 10. کاربر مقابل از ShAh!N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SEYEDHAMED (29th June 2013)

 11. #7


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  تبریک به همه،خیلی عالی بودن مخصوصا عشق من سیدمحمد موسوی عراقی

 12. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ShAh!N (29th June 2013)

 13. #8


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  sara
  استاتوس
  نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | England
  نوشته ها
  1,432
  تشکر
  3,641
  تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  تعظیم ایتالیاییها به والیبال ایران / هرکی آبی بپوشه...!

  =پرسپولیسیها : تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود برابر ایتالیا توانست از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

  نخستین دیدار تیمهای والیبال ایران و ایتالیا از هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی والیبال از ساعت 22:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاکاسا شهر مودنا برگزار شد که در پایان شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23 - 25، 22 - 25، 22 - 22، 32 - 30) بازی را به سود خود رقم زدند و جمع امتیازهای خود در جدول ردهبندی را به 6 رساندند.

  * گیم اول؛ 25 بر 23 به سود ایرانایران بازی را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، آرمین تشکری، امیر غفور، رحمان داوودی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف آغاز کرد. در گیم نخست ایتالیاییها اشتباهات زیادی در زدن سرویس داشتند و 4 بار توپ را به خارج از زمین زدند. در مقابل دفاع روی توی ایران و سرویس ملیپوشان بسیار خوب و دقیق بود.ایرانیهای حاضر در سالن مسابقه دست از تشویق ملیپوشان برنمیداشتند. لاجوردیپوشان هم در لحظات حساس توپ را به ساوانی واگذار میکردند و تقریباً خیالشان از امتیازگیری راحت میشد؛ وتوری و ساوانی از مناطق 2 و 4 برای ایتالیاییها امتیاز کسب میکردند و در مقابل شاگردان براتو به راحتی در سرویسها توپ را از دست میدادند. اشتباه در سرویس توسط داودی و سپس حمله ناقص از مباشری موجب شد تا اختلاف به یک امتیاز برسد و بازی 15 بر 14 به سود ایران شود.در ادامه امتیاز 22 بر 20 به سود ایران موجب شد تا براتو احساس خطر کرده و درخواست وقت استراحت کند و مانع امتیازگیری شاگردان ولاسکو شود. سرویسهای خوب رحمان داودی که با ریسک بالا زده میشد کار را برای ایتالیاییها سخت کرده بود تا اینکه وتوری با اسپک خود لاجوردیپوشان را از فشار خارج کرد. امتیاز 24 بر 21 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا با درخواست وقت استراحت، وقفهای در بازی ایجاد کند.این گیم را شاگردان ولاسکو 25 بر 23 به سود خود رقم زدند تا پیروزی در نخستین گیم در سرزمین چکمه به نفع ایران ثبت شود.* گیم دوم؛ 25 بر 22 به سود ایرانگیم دوم را ایران با ترکیب مباشری، داودی، معروف، تشکری، غفور و موسوی آغاز کرد. درخشش موسوی باز هم در گیم دوم ایران را پیش انداخت و بازی 3 بر یک شد. امتیاز هشتم برای ایران در این گیم با سرویس بینقص داودی برای ایران به ارمغان آمد تا تیمها به وقت استراحت فنی اول بروند. بازی با نتیجه 8 بر 6 و با تشویق ایرانیهای حاضر در سالن در جریان بود و ایتالیاییها امید و انگیزه خود را از دست نداده بودند.درخشش محمد موسوی در خط سرویس و دریافتهای ناقص ایتالیاییها موجب شد تا نتیجه بازی 15 بر 11 به سود شاگردان ولاسکو شود تا باز هم براتو درخواست وقت استراحت کند. چهره ولاسکو نشان دهنده رضایتش از عملکرد بازیکنان بود که تا به اینجای کار اجازه پیش افتادن را به ایتالیاییها نداده بودند.در امتیاز 17 بر 16 لاجوردیپوشان برای نخستین بار از ایران پیش افتادند، اما بلافاصله داودی نتیجه را 17 بر 17 مساوی کرد؛ پس از آن باز هم همین بازیکن با دو سرویس خوب بازی را 19 بر 17 به نفع ایران کرد که خوشحالی ولاسکو را هم به همراه داشت. 3 امتیاز اختلاف و نتیجه 20 بر 17 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز 22 بر 19 ولاسکو باز هم دست به دوتعویضههای معروفش زد و مهدوی و محمودی را جایگزین معروف و غفور کرد.براتو در امتیازهای پایانی مجبور شد از زایتسف، کلیدیترین بازیکن ایتالیا که پیش از بازی گفته میشد مصدوم است، استفاده کند. این گیم هم 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان ولاسکو حداقل یک امتیاز از این مسابقه را در کیسه خود ذخیره کنند و روانه گیم سوم شوند.تا به اینجای کار هم شاگردان ولاسکو خود را به عنوان پدیده معرفی کردند و توانستند در خاک ایتالیا یک امتیاز از این تیم بگیرند، اما این پایان کار نبود.* گیم سوم؛ 25 بر 22 به سود ایتالیاگیم سوم را هم ایران با ترکیب تشکری، مباشری، ظریف، معروف، غفور و موسوی آغاز کرد. در این گیم براتو دست به دامان زایتسف، ستاره خود شد تا بلکه حداقل بتواند یک امتیاز از ایران بگیرد.در این گیم لاجوردیپوشان بازی را با قدرت آغاز کردند و توانستند از همان ابتدا نتیجه را 5 بر 3 به سود خود رقم بزنند. براتو، سرمربی ایتالیا در این گیم بسیار برافروخته بود و به هر تصمیمی از سوی داور اعتراض میکرد، با این حال تیمش توانست نتیجه بازی 8 بر 5 کند و تیمها را به وقت استراحت فنی اول بفرستد. در این گیم بازیکنان ایران کمی متزلزل بازی کردند و حضور زایتسف از نظر روانی لاجوردیپوشان را در شرایط خوبی قرار داد. بازی 12 بر 6 شد و ولاسکو درخواست وقت استراحت فنی کرد. پاسها تراویکا و اسپکهای ساوانی و زایتسف کار را برای ایران سخت میکرد؛ ایتالیاییها در این گیم دفاعهای خیلی خوبی هم داشتند.ایتالیاییها اختلاف امتیاز خود را تا امتیارهای پایانی حفظ کردند. حمایتها و دفاع های انتهای زمین لاجوردیپوشان در این گیم بسیار خوب بود و در مقابل ظاهراً شاگردان ولاسکو کمی استرس داشتند. محمودی در این گیم حضور خوب داشت و در مقابل زایتسف بسیار بهتر از محمودی بود و همین موضوع یکی از رازهای موفقیت شاگردان براتو در این گیم بود. درگیری لفظی بین سیچلو و براتو، سرمربی و مربی تیم ایران در نوع خود عجیب بود به حدی که داور مسابقه مجبور شد موضوع را حل کند. در امتیاز 24 بر 21 به سود ایتالیا، براتو که تحت فشار بود و از این گیم پیروزی میخواست درخواست وقت استراحت فنی کرد.به هر حال این گیم با نتیجه 25 بر 22 به سود لاجوردیپوشان خاتمه پیدا کرد تا بازی به گیم چهارم کشیده شود.* گیم چهارم، 32 بر 30 به سود ایرانایران با پیروزی در این گیم میتوانست برنده بازی باشد و به همین دلیل ملیپوشان با انگیزه بالا و تشویق تماشاگران وارد میدان شدند. سرویسهای خوب تشکری سرعت را ایتالیاییها گرفت و نتیجه بازی 3 بر صفر به سود ایران شد.ایتالیاییها دست از تلاش برنداشتند و توانستند بازی را در امتیاز 5 به تساوی برسانند، اما سرویسهای خوب محمد موسوی امتیازهای ایران به 8 رسید و لاجوردیپوشان در امتیاز 5 ماندند و تیمها به وقت استراحت فنی رفتند. درخشش زایتسف بازی را در امتیاز 11 مساوی کرد. زمانی که نتیجه بازی 13 بر 12 به سود ایتالیا شد، ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف بیشتر نشود. پاسهای خوب معروف و حمله ملیپوشان ایران از مناطق مختلف موجب شد تا ایران 16 بر 14 از ایتالیا پیش بیفتد و تیمها به وقت استراحت فنی دوم بروند. 4 امتیازی که شاگردان براتو کسب کردند و با حساب 18 بر 16 از ایران پیش افتادند ولاسکو را مجبور کرد درخواست وقت استراحت کند. در ادامه بازی 23 بر 22 به سود ایتالیا شد و براتو وقفهای در بازی ایجاد کرد تا روند امتیازگیری شاگردان ولاسکو را متوقف کند، اما این وقت استراحت فایدهای نداشت و شاگردان ولاسکو نتیجه را 24 بر 23 کردند؛ این گیم در پایان با نتیجه 32 بر 30 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.* استاد برد!براتو، سرمربی ایتالیا پیش از بازی اعلام کرده بود که شاگرد ولاسکو است و سرمربی ایران استادش بوده؛ با این شرایط میتوان گفت که جدال استاد و شاگرد به سود ولاسکوی استاد رقم خورد.تیم ایران پیش از این بازی برابر روسیه صربستان قرار گرفته بود که حاصل 4 بازی برابر این دو تیم تنها کسب 3 امتیاز بود؛ لاجوردی پوشان ایتالیا هم پیش از برابر تیمهای آلمان، کوبا و روسیه قرار گرفته بودند که حاصل 6 بازی برابر این تیمها کسب 15 امتیاز بود. ایتالیاییها با کسب 15 امتیاز از بازیهای گذشته خود صدرنشین گروه دوم مسابقات بودند؛ جایی که ایران با کسب تنها 3 امتیاز در مکان پنجم قرار گرفته بود.دیدار بعدی این دو تیم روز یکشنبه و از ساعت 21:30 در سالن پالاسرادیمیگنی شهر ساساری برگزار خواهد شد.
  فقط پرسپولیس...

 14. 4 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (29th June 2013), Farzandeiran (29th June 2013), ShAh!N (29th June 2013), Terminator2731 (29th June 2013)

 15. #9


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  sara
  استاتوس
  نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | England
  نوشته ها
  1,432
  تشکر
  3,641
  تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  پرسپولیسیها : تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود برابر ایتالیا توانست از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

  نخستین دیدار تیمهای والیبال ایران و ایتالیا از هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی والیبال از ساعت 22:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاکاسا شهر مودنا برگزار شد که در پایان شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23 - 25، 22 - 25، 22 - 22، 32 - 30) بازی را به سود خود رقم زدند و جمع امتیازهای خود در جدول ردهبندی را به 6 رساندند.
  * گیم اول؛ 25 بر 23 به سود ایرانایران بازی را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، آرمین تشکری، امیر غفور، رحمان داوودی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف آغاز کرد. در گیم نخست ایتالیاییها اشتباهات زیادی در زدن سرویس داشتند و 4 بار توپ را به خارج از زمین زدند. در مقابل دفاع روی توی ایران و سرویس ملیپوشان بسیار خوب و دقیق بود.ایرانیهای حاضر در سالن مسابقه دست از تشویق ملیپوشان برنمیداشتند. لاجوردیپوشان هم در لحظات حساس توپ را به ساوانی واگذار میکردند و تقریباً خیالشان از امتیازگیری راحت میشد؛ وتوری و ساوانی از مناطق 2 و 4 برای ایتالیاییها امتیاز کسب میکردند و در مقابل شاگردان براتو به راحتی در سرویسها توپ را از دست میدادند. اشتباه در سرویس توسط داودی و سپس حمله ناقص از مباشری موجب شد تا اختلاف به یک امتیاز برسد و بازی 15 بر 14 به سود ایران شود.در ادامه امتیاز 22 بر 20 به سود ایران موجب شد تا براتو احساس خطر کرده و درخواست وقت استراحت کند و مانع امتیازگیری شاگردان ولاسکو شود. سرویسهای خوب رحمان داودی که با ریسک بالا زده میشد کار را برای ایتالیاییها سخت کرده بود تا اینکه وتوری با اسپک خود لاجوردیپوشان را از فشار خارج کرد. امتیاز 24 بر 21 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا با درخواست وقت استراحت، وقفهای در بازی ایجاد کند.این گیم را شاگردان ولاسکو 25 بر 23 به سود خود رقم زدند تا پیروزی در نخستین گیم در سرزمین چکمه به نفع ایران ثبت شود.* گیم دوم؛ 25 بر 22 به سود ایرانگیم دوم را ایران با ترکیب مباشری، داودی، معروف، تشکری، غفور و موسوی آغاز کرد. درخشش موسوی باز هم در گیم دوم ایران را پیش انداخت و بازی 3 بر یک شد. امتیاز هشتم برای ایران در این گیم با سرویس بینقص داودی برای ایران به ارمغان آمد تا تیمها به وقت استراحت فنی اول بروند. بازی با نتیجه 8 بر 6 و با تشویق ایرانیهای حاضر در سالن در جریان بود و ایتالیاییها امید و انگیزه خود را از دست نداده بودند.درخشش محمد موسوی در خط سرویس و دریافتهای ناقص ایتالیاییها موجب شد تا نتیجه بازی 15 بر 11 به سود شاگردان ولاسکو شود تا باز هم براتو درخواست وقت استراحت کند. چهره ولاسکو نشان دهنده رضایتش از عملکرد بازیکنان بود که تا به اینجای کار اجازه پیش افتادن را به ایتالیاییها نداده بودند.در امتیاز 17 بر 16 لاجوردیپوشان برای نخستین بار از ایران پیش افتادند، اما بلافاصله داودی نتیجه را 17 بر 17 مساوی کرد؛ پس از آن باز هم همین بازیکن با دو سرویس خوب بازی را 19 بر 17 به نفع ایران کرد که خوشحالی ولاسکو را هم به همراه داشت. 3 امتیاز اختلاف و نتیجه 20 بر 17 به سود ایران بازهم براتو را مجبور کرد تا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز 22 بر 19 ولاسکو باز هم دست به دوتعویضههای معروفش زد و مهدوی و محمودی را جایگزین معروف و غفور کرد.براتو در امتیازهای پایانی مجبور شد از زایتسف، کلیدیترین بازیکن ایتالیا که پیش از بازی گفته میشد مصدوم است، استفاده کند. این گیم هم 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان ولاسکو حداقل یک امتیاز از این مسابقه را در کیسه خود ذخیره کنند و روانه گیم سوم شوند.تا به اینجای کار هم شاگردان ولاسکو خود را به عنوان پدیده معرفی کردند و توانستند در خاک ایتالیا یک امتیاز از این تیم بگیرند، اما این پایان کار نبود.* گیم سوم؛ 25 بر 22 به سود ایتالیاگیم سوم را هم ایران با ترکیب تشکری، مباشری، ظریف، معروف، غفور و موسوی آغاز کرد. در این گیم براتو دست به دامان زایتسف، ستاره خود شد تا بلکه حداقل بتواند یک امتیاز از ایران بگیرد.در این گیم لاجوردیپوشان بازی را با قدرت آغاز کردند و توانستند از همان ابتدا نتیجه را 5 بر 3 به سود خود رقم بزنند. براتو، سرمربی ایتالیا در این گیم بسیار برافروخته بود و به هر تصمیمی از سوی داور اعتراض میکرد، با این حال تیمش توانست نتیجه بازی 8 بر 5 کند و تیمها را به وقت استراحت فنی اول بفرستد. در این گیم بازیکنان ایران کمی متزلزل بازی کردند و حضور زایتسف از نظر روانی لاجوردیپوشان را در شرایط خوبی قرار داد. بازی 12 بر 6 شد و ولاسکو درخواست وقت استراحت فنی کرد. پاسها تراویکا و اسپکهای ساوانی و زایتسف کار را برای ایران سخت میکرد؛ ایتالیاییها در این گیم دفاعهای خیلی خوبی هم داشتند.ایتالیاییها اختلاف امتیاز خود را تا امتیارهای پایانی حفظ کردند. حمایتها و دفاع های انتهای زمین لاجوردیپوشان در این گیم بسیار خوب بود و در مقابل ظاهراً شاگردان ولاسکو کمی استرس داشتند. محمودی در این گیم حضور خوب داشت و در مقابل زایتسف بسیار بهتر از محمودی بود و همین موضوع یکی از رازهای موفقیت شاگردان براتو در این گیم بود. درگیری لفظی بین سیچلو و براتو، سرمربی و مربی تیم ایران در نوع خود عجیب بود به حدی که داور مسابقه مجبور شد موضوع را حل کند. در امتیاز 24 بر 21 به سود ایتالیا، براتو که تحت فشار بود و از این گیم پیروزی میخواست درخواست وقت استراحت فنی کرد.به هر حال این گیم با نتیجه 25 بر 22 به سود لاجوردیپوشان خاتمه پیدا کرد تا بازی به گیم چهارم کشیده شود.* گیم چهارم، 32 بر 30 به سود ایرانایران با پیروزی در این گیم میتوانست برنده بازی باشد و به همین دلیل ملیپوشان با انگیزه بالا و تشویق تماشاگران وارد میدان شدند. سرویسهای خوب تشکری سرعت را ایتالیاییها گرفت و نتیجه بازی 3 بر صفر به سود ایران شد.ایتالیاییها دست از تلاش برنداشتند و توانستند بازی را در امتیاز 5 به تساوی برسانند، اما سرویسهای خوب محمد موسوی امتیازهای ایران به 8 رسید و لاجوردیپوشان در امتیاز 5 ماندند و تیمها به وقت استراحت فنی رفتند. درخشش زایتسف بازی را در امتیاز 11 مساوی کرد. زمانی که نتیجه بازی 13 بر 12 به سود ایتالیا شد، ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف بیشتر نشود. پاسهای خوب معروف و حمله ملیپوشان ایران از مناطق مختلف موجب شد تا ایران 16 بر 14 از ایتالیا پیش بیفتد و تیمها به وقت استراحت فنی دوم بروند. 4 امتیازی که شاگردان براتو کسب کردند و با حساب 18 بر 16 از ایران پیش افتادند ولاسکو را مجبور کرد درخواست وقت استراحت کند. در ادامه بازی 23 بر 22 به سود ایتالیا شد و براتو وقفهای در بازی ایجاد کرد تا روند امتیازگیری شاگردان ولاسکو را متوقف کند، اما این وقت استراحت فایدهای نداشت و شاگردان ولاسکو نتیجه را 24 بر 23 کردند؛ این گیم در پایان با نتیجه 32 بر 30 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.* استاد برد!براتو، سرمربی ایتالیا پیش از بازی اعلام کرده بود که شاگرد ولاسکو است و سرمربی ایران استادش بوده؛ با این شرایط میتوان گفت که جدال استاد و شاگرد به سود ولاسکوی استاد رقم خورد.تیم ایران پیش از این بازی برابر روسیه صربستان قرار گرفته بود که حاصل 4 بازی برابر این دو تیم تنها کسب 3 امتیاز بود؛ لاجوردی پوشان ایتالیا هم پیش از برابر تیمهای آلمان، کوبا و روسیه قرار گرفته بودند که حاصل 6 بازی برابر این تیمها کسب 15 امتیاز بود. ایتالیاییها با کسب 15 امتیاز از بازیهای گذشته خود صدرنشین گروه دوم مسابقات بودند؛ جایی که ایران با کسب تنها 3 امتیاز در مکان پنجم قرار گرفته بود.دیدار بعدی این دو تیم روز یکشنبه و از ساعت 21:30 در سالن پالاسرادیمیگنی شهر ساساری برگزار خواهد شد.
  فقط پرسپولیس...

 16. 2 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (29th June 2013), Terminator2731 (29th June 2013)

 17. #10


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  درود بر مردان ایران زمین...................
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


 18. 3 کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Farzandeiran (29th June 2013), salmonela (29th June 2013), ShAh!N (29th June 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا