یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(1):خیلی ها از ترس بده شدن، ساکت می مانند؛خیلی ها ازمورینیو ت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(1):خیلی ها از ترس بده شدن، ساکت می مانند؛خیلی ها ازمورینیو ت

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(1):خیلی ها از ترس بده شدن، ساکت می مانند؛خیلی ها ازمورینیو ت

من بازیکنی هستم که هیچ وقت از گفتن آنچه فکر می کنم نمی ترسم.وقتی رسانه ها چیزی می گویند که صحت ندارد، من با احترام پاسخگو می شوم. این برای من دشمنان زیادی تراشیده
    سایت گل- در حالی که در آستانه برگزاری بازی فینال جام کنفدراسیون ها هستیم و بازی اسپانیا مقابل برزیل به حداکثر تمرکز ممکن نیاز دارد، آلوارو آربلوا مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا در گفت و گویی جنجالی از مسائل مختلف و از جمله از اختلافش با ایکر کاسیاس که در پی حمایت او از مورینیو در رختکن رئال مادرید ایجاد شد، صحبت کرده است.
    او درعین حال اعلام کرده که رئیس دولت اسپانیا باید از مورینیو متشکر باشد.او صحبت هایی که هیچ وقت در خاک اسپانیا انجام ندادرا حالادر برزیل برزبان آورده. درمورد حمایتش از ژوزه مورینیو به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد که مورینیو رختکن رئال را به دو دسته تقسیم نکرده. او اعلام کرد که دراین مسیر دوستی اش با کاسیاس را از دست داده و شش ماه است که با کاسیاس صحبت نکرده
    بدون هیچ حاشیه ای از شما دعوت می کنیم که متن این گفتگوی جنجالی آربلوا با خبرگزاری EFEرا که در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید:
    *زمان درحال گذر است ومورینیو هم از تیم رفته.آربلوا، به ما بگو که مورینیو برای تو چه کارهایی انجام داد
    بیش از هرچیزی او این ذهنیت را به من منتقل کرد و روحیه جنگندگی برای برد آن هم به صورت روزمره را به من یاد داد. الان می دانم که هرکسی باید همیشه در اوج به تمریناتش ادامه دهد؛ چون درنهایت این است که تو را به موفقیت می رساند.
    *فکر می کنی که به خاطر دفاع از مورینیو بود که حالا درکانون انتقادات قرار گرفته ای؟
    گاهی وقتها این طور فکر می کنم ولی باید این راپذیرفت.می دانم که من محبوب ترین و دلنشین ترین بازیکن تیم رئال برای رسانه ها نیستم. بنا به دلایلی تلاش کردم که اهمیت خاصی به انتقادات ندهم؛ چه انتقادات منفی باشد و چه انتقادات مثبت و سازنده
    *فکر می کنی که چرا شخصیت غیرمحبوبی برای روزنامه نگاران شده ای؟
    چون وقتی که آنها حرفی می زدند که من خوشم نمی آمد، دقیقا به آنها گفتم که چطور فکر می کنم. فوتبالیست های زیادی نیستند که بتواننداین حرفها را بزنند. خیلی از مردم به خاطر ترس از تقبیح شدن و ترس از اینکه به آنها آسیبی برسد، ساکت می مانند. ولی من بازیکنی هستم که هیچ وقت از گفتن آنچه فکر می کنم نمی ترسم.وقتی رسانه ها چیزی می گویند که صحت ندارد، من با احترام پاسخگو می شوم. این برای من دشمنان زیادی تراشیده
    *یعنی فکر می کنی صداقت دردنیای فوتبال طرفداری ندارد؟
    در دنیای فوتبال و در دنیای کنونی، صداقت بد است
    *بنا به دلیل خاصی از مورینیو متشکری؟
    از او به خاطر رفتارهای فردی اش با من و به خاطر اعتمادی که به من داشت متشکرم. من این شانس را داشتم که همیشه روابط خوبی با سرمربیانی که درکارنامه ورزشی ام داشته ام، داشته باشم. رابطه کم و بیش خوبی با کاپاروش، بنیتس، پیگرینی، لوئیس آراگونس و بیسنته داشتم. با همه رابطه ام خوب است.هرچند که این رابطه هها از نظر برخی ها بدبه نظر برسد ولی برای من مثبت و خوب بوده
    *تو درواقع ماتراتزی رئال مادرید بودی که در روز خداحافظی مورینیو او را در آغوش کشیدی
    متفاوت است. در اینتر مورینیو درشرایطی از تیم جدا شد که آنها 3جام قهرمانی فتح کرده بودند ولی در رئال مادرید مشکلاتی وجود داشت و کاملا می دانستیم که او با ما نخواهد ماند.
    *دررختکن رئال،افراد زیادی ناراحت نشدند؟
    خیلی از ما از مورینیو تشکر کردیم.هرچند که از نظر خیلی ها این فقط من بودم که از مورینیو تشکر کردم ولی این طور نبود. در تیم ما بازیکنان دیگری هم بودند که از مورینیو تشک ر کردند
    *آربلوا همیشه از مورینیو دفاع کرده. فکر نمی کنیکه مورینیو هم اشتباهاتی را مرتکب شده باشد؟
    ببینید وقتی کسی سه سال هدایت تیمی مثل رئال ماردید را در دست دارد، همه چیز ایده آل نخواهد بود. همه ما اشتباهاتی می کنیم. خود من هرروز اشتباه می کنم.وقتی سرمربی رئال مادرید هستی، و باید تصمیمات مهمی را بگیری هم طبیعی است که اشتباه کنی. مطمئنا مورینیو هم اشتباهاتی داشته ولی اگر اشتباه کرده هم برای بهبود اوضاع رئال بوده و یا قصد بدی نداشته. نمی توان حسرت خورد.هیچ کسی کامل نیست. الان با آنچلوتی هم همین طور خواهد بود. مطمئنم که او کارهای خوبی انجام خواهد داد ولی او هم اشتباهاتی خواهد داشت.

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

THIAGO (1st July 2013)

نام واقعی
    امير
    استاتوس
    استاتوس چيه؟؟؟؟؟؟؟
    شغل و حرفه
    فوتباليست
    بازیکن محبوب
    ali parvin
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 269 بار در 138 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    چرا اينطوری ميكنه

نام واقعی
    هانا
    استاتوس
    عطـــر تو اين اتاقـــو پـر كـــرده
    شغل و حرفه
    خرخون !
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 220 بار در 109 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من اينقددوسش دارمـــــــــــــــــــــ ــ
    <a href=http://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=5905&dateline=1374428585 target=_blank>http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1374428585</a>