یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(2):افراد بالغ باید با هم رودررو صحبت کنند؛رئیس دولت اسپانیا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(2):افراد بالغ باید با هم رودررو صحبت کنند؛رئیس دولت اسپانیا

 1. #1


  محل سکونت
  ♥Shahsavar♥
  نام واقعی
  Mila Dam
  استاتوس
  Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
  شغل و حرفه
  دانشجو عمران
  بازیکن محبوب
  Karim Bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  4,685
  تشکر
  6,728
  تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک

  یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(2):افراد بالغ باید با هم رودررو صحبت کنند؛رئیس دولت اسپانیا


  بعضی وقتها در زندگی هست که دوستیهایی هست که از میان می روند و زندگی همچنان ادامه خواهد داشت. گاهی وقتها هم با یک دوست می جنگی، با هم حرف نمی زنید ولی سال بعد اشتی می کنید
  سایت گل- در حالی که در آستانه برگزاری بازی فینال جام کنفدراسیون ها هستیم و بازی اسپانیا مقابل برزیل به حداکثر تمرکز ممکن نیاز دارد، آلوارو آربلوا مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا در گفت و گویی جنجالی از مسائل مختلف و از جمله از اختلافش با ایکر کاسیاس که در پی حمایت او از مورینیو در رختکن رئال مادرید ایجاد شد، صحبت کرده است.
  او درعین حال اعلام کرده که رئیس دولت اسپانیا باید از مورینیو متشکر باشد.او صحبت هایی که هیچ وقت در خاک اسپانیا انجام ندادرا حالادر برزیل برزبان آورده. درمورد حمایتش از ژوزه مورینیو به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد که مورینیو رختکن رئال را به دو دسته تقسیم نکرده. او اعلام کرد که دراین مسیر دوستی اش با کاسیاس را از دست داده و شش ماه است که با کاسیاس صحبت نکرده
  بدون هیچ حاشیه ای از شما دعوت می کنیم که متن بخش دوم وپایانی گفتگوی جنجالی آربلوا با خبرگزاری EFEرا که در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید:
  *فکر نمی کنی که دربرهه ای از زمان، مورینیو وجهه باشگاه و ارزشهای تیم را نادیده گرفت و این به قیمتی تمام شد که در صورت عدم رخ دادن این اتفاق، او می توانست جامهایی را کسب کند؟
  من فکر می کنم که بحث ارزشها و وجهه باشگاه، مبدل به یک سلام در باشگاه مادریدی شده که به بهترین نحو ممکن از آن استفاده شود. فکر می کنم که مهمترین چیز در باشگاه این است که تیم ما تیمی برنده بوده و جانش را درزمین مسابقه می گذاشته. من می توانم بگویم که تیم ما رئیسی مثل برنابئو داشته که در آن زمان خودش فردی بوده که افکارش را برزبان می آورده. مورینیو هم حرف های زیادی زده که اگر حرفهای او را بخوانید، در عمق آن می بینید که این ارزشها همیشه وجود داشته اند .
  *خیلی ها فکر می کنند که تو همواره گوش به فرمان مورینیو بودی ولی نمی دانند که تو بارها با مورینیو به اختلاف برخورده ای
  دقیقا همین طور است. افراد بالغ خوب است که رودررو با هم صحبت کنند. مورینیو وقتی از خیلی از کارهایی که من انجام می دادم خوشش نمی آمد، به طرفم می آمد و به من می گفت. در دفتر او هم همیشه برای صحبت کردن به روی ما باز بود. روی فاریا و آیتور کارانکا هم همین طور بودند. وقتی من نظری داشتم و متفاوت با آنها فکر می کردم، آنها این فرصت را به من می دادند تا با آنها صحبت کنم و سراین موضوع به بحث بپردازم. این برای یک بازیکن مهم است که بتواند با سرمربی اش ارتباط برقرارکند و افکار متفاوتش را با او در میان بگذارد
  *اما این فاصله ای را میان توو هم تیمی هایت ایجاد کرده؟
  نه. با 99% از هم تیمی هایم باعث فاصله و قطع ارتباط نشده
  *حس نمی کنی که در رختکن تیم انگشت نما شده ای؟
  هیچ وقت . چون اگر لازم باشد از هم تیمی هایم دفاع کنم، این من هستم که میکروفن را برداشته ام و این کار را انجام داده ام. من هیچ وقت به چیزی متهم نشده ام و برعکس، هرزمانی که به من نیاز بوده، من یاری رسان بوده ام و وجدانم از این بابت راحت است
  *با چند تا از هم تیمی هایت سرمورینیو جروبحث کرده ای؟
  (می خندد) با خیلی ها. بله.جروبحث های زیادی داشتیم. چون مورینیو فردی است که هیچ کسی نمی تواند نسبت به او بی تفاوت باشد. یا تا پای جان با او هستی یا علیه او قرار می گیری.فکر می کنم که دراین سه سال او شخصیتی بوده که جهت گیری بزرگی را انجام داده. همه درمورد مورینیو نظر می دهند.حتی رئیس دولت اسپانیا هم باید از مورینیو متشکر باشد؛ چون مورینیو او را از صحبت کردن در مورد برخی مسائلی که دراسپانیا در جریان بود نجات داد. مورینیو کسی است که هیچ فردی را بی تفاوت باقی نمی گذارد
  *آیا او در رختکن رئال دو دستگی ایجاد کرده؟
  نه.من فکر می کنم که مادریدیها میلیون ها نفر هستند وهرکسی متفاوت بادیگری فکر می کند وبعید می دانم که مورینیو دو دستگی ایجاد کرده باشد. سال آینده با آنچلوتی هم هوادارانی هستند که به نحو دیگری فکر کنند و برخی دیگر جور دیگری فکر می کنند.لی درنهایت تمام مادریدیها خواسته ای مشابه با مورینیو خواهند داشت: فتح جامهای قهرمانی و رفتن به میدان سیبلس برای جشن گرفتن قهرمانی. گفتن اینکه مورینیو در رختکن دودستگی ایجاد کرده، به نظر من خیلی سودجویانه ومنفعت طلبانه است. افرادی در رختکن تیم هستند که از او راضی بودند و بعضی ها کمتر از او رضایت داشتند. درمورد پیگرینی هم همین طور بود.بعضی از بازیکنان می خواستند که او برود.این طبیعی است. این اتفاقات درتمام تیم ها رخ می دهد و درمورد تمام سرمربیان رخ خواهد داد.
  *بین تو و کاسیاس چه گذشته؟ چرا با هم حرف نمی زنید؟
  این موضوعی است که من آنقدر از آن بی خبر بوده ام که نمی دانم که چه کسی بود که اول راجع به آن صحبت کرد. چون نه ایکر دراین باره صحبت کرد و نه من دراین باره چیزی گفته ام تا اینکه از من سوال کردید. این شرایطی است که درموردش خیلی صحبت می شود و من نظرم را دراین باره گفته ام.
  *وقتی که با هم حرف نمی زدید و درپی برخوردی که میان پای تو و دست او در بازی ورزشگاه مستایا رخ داد و او مصدوم شد، تو چه حسی داشتی؟
  شرایط سختی بود.چون کسی نمی خواهد که حریفش را مصدوم کند، چه برسد به یک هم تیمی. یک حادثه و یک بدشانسی بزرگ بود.برای او یک اتفاق خیلی دردناک بود؛ چون اولین مصدومیت شدید کارنامه ورزشی اش بود.
  *سعی کردی که به او نزدیک شده و از او دلجویی بکنی و از سوی او پاسخی نگرفتی؟
  راستش را بخواهید دیگر دوست ندارم دراین باره حرف بزنم
  *نمی خواهی که این ماجرا را حل کنید؟
  بعضی وقتها در زندگی هست که دوستیهایی هست که از میان می روند و زندگی همچنان ادامه خواهد داشت. گاهی وقتها هم با یک دوست می جنگی، با هم حرف نمی زنید ولی سال بعد اشتی می کنید.
  soltan cr7


 2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  THIAGO (1st July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  امير
  استاتوس
  استاتوس چيه؟؟؟؟؟؟؟
  شغل و حرفه
  فوتباليست
  بازیکن محبوب
  ali parvin
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  618
  تشکر
  503
  تشکر شده 269 بار در 138 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  حالا چرا جنجال به پا كردن؟؟؟؟؟؟

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا