باشگاه های زیادی به دنبال خرید کاوانی هستند و به نظر می رسد او در تابستان ناپولی را ترک می کند
سایت گل- کریستین ماجو، هافبک تیم ملی ایتالیا، امیدوار است که بتواند ادینسون کاوانی، هم تیمی اش در ناپولی، را متقاعد کند که با رد پیشنهاد باشگاه هایی مانند چلسی، منچسترسیتی و رئال، در این باشگاه بماند.
کاوانی به تازگی به مبلغی که باشگاه ناپولی برای فروش او در نظر گرفته، انتقاد کرده بود و از این باشگاه خواسته بود که مبلغ واقع بینانه تری برای فروشش در نظر بگیرند. در مقابل آئورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، همچنان اصرار دارد که باشگاه های خواستار این ملی پوش اروگوئه، باید 63 میلیون یورو برای خرید او بپردازند. او اعلام کرد که سرنوشت کاوانی بعد از رقابت های جام کنفدراسیون ها مشخص خواهد شد.
اما ماجو هنوز ناامید نشده و امیدوار است که کاوانی در سن پائولو بماند.
او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" ما به تازگی با هم صحبت نکردیم. در واقع فرصتی پیش نیامده است. اما در این مورد، سر فرصت و در آرامش بحث خواهیم کرد.
نمی دانم چه زمانی یکدیگر را خواهیم دید اما ما همیشه رابطه خوبی داشتیم. می خواهم او را متقاعد کنم تا بماند. البته تصمیم نهایی با خود اوست اما من دوست دارم او در ناپولی بماند."
قرارداد کاوانی با ناپولی در تابستان 2017 به اتمام می رسد.