روند انتقال هوندا به میلان کاملا انجام شده و او می خواهد روسیه را به مقصد ایتالیا ترک کند و شنیده می شود هوندا بر سر دستمزدش با سران میلان به توافق رسیده.
سایت گل- دراینجا می توانید اخبار متعددی در مورد بازار نقل و انتقالات در لیگ ایتالیا را ملاحظه کنید
* نشریه ایتالیایی رمی کوریره دلوسپورت در چاپ امروز خود به موضوع انتقال احتمالی آدام لیاپیچ به میلان پرداخت. هر چند که این انتقال با توجه به رابطه نه چندان خوب سران باشگاه شهر فلورانس با روسونری کمی بعید به نظر می رسد. اما بر اساس گزارش منتشره در این روزنامه میلان قصد دارد پیشنهادی 10 ملیون یورویی برای جذب این بازیکن ارائه دهد.

* در گزارش دیگری به این نکته اشاره شده که زازا مهاجم و بازیکن شماره 10 باشگاه آسکولی که پیش از این گفته بود با وجود اینکه طرفدار میلان است، دوست دارد راهی یوونتوس شود ،حالا انتقال این مهاجم به یوونتوس تقریبا انجام شده.

*ساچیکو هیگاشیدا ( از شبکه نیپون تی وی ) در رابطه با احتمال انتقال کیسوکه هوندا به میلان که این روزها شدت گرفته چنین عنوان کرد :"روند انتقال هوندا به میلان کاملا انجام شده و او می خواهد روسیه را به مقصد ایتالیا ترک کند" و شنیده می شود هوندا بر سر دستمزدش با سران میلان به توافق رسیده.

*جالب بدانید که درصدی که در ایتالیا پیرامون نقل و انتقالات باشگاه های ایتالیایی منتشر می شود ،در حال حاضر انتقال هوندا به میلان هفتاد درصد و انتقال هوندا به اورتون و دیگر باشگاه ها 10 درصد می باشد.Honda: 70% #Milan, 20% Everton, 10% Others
Gilardino: 70% Roma, 20% Lazio, 10% Inter
El Shaarawy: 60% #Milan, 30% Manchester City, 10% Real Madrid
Robinho: 55% Santos, 45% #Milan
Ljajic: 60% Fiorentina, 40% #Milan
Cavani: 70% Napoli, 20% Real Madrid, 10% Chelsea
De Rossi: 60% Chelsea, 30% Real Madrid, 10% Roma


*خبرگزاری لااستامپا مدعی شده یوونتوس دوشنبه انتقال اوبونا را رسمی و اعلام خواهد کرد،مدافعی که به نظر می رسید میلانی ها با توجه به رابطه ی خوبی که بین دو باشگاه برقرار است ،برای جذب آن از تورینیو تلاش خواهند کرد اما احتمالا این مدافع سیه چرده ایتالیایی راهی تیم رقیب تورینو خواهد شد.

*خبرگزاری اسپورت ایتالیا نیز در گزارشی کوتاه مدعی شده که بوآتنگ در آستانه پیوستن به باشگاه چلسی لندن می باشد