بازي کردن مقابل اسپانيا افتخار بزرگي است.من براي اسپانيا احترام زيادي قائلم و آنها را تحسين مي کنم.اسپانيا بازيکنان بزرگي مثل اينيستا، چابي، پدرو، سرخيو راموس و کاسياس را دارد.

نيمار ستاره تيم ملي برزيل که اخيرا به بارسلونا پيوسته روز جمعه در کنفرانسي خبري در ريودوژانيرو شرکت کرد و در مورد فينال امشب ورزشگاه ماراکانا به صحبت پرداخت.

به گزارش گل ، امشب در ورزشگاه ماراکانا ودرفينال جام کنفدراسيون ها دو تيم برزيل و اسپانيا مقابل هم قرار خواهند گرفت. نيمار در مورد اين بازي حساس گفت:« ما مقابل بهترين تيم ملي دنيا به ميدان خواهيم رفت. اسپانيا و برزيل هميشه جزو مدعيان هستند.امروزه اسپانيا بهترين تيم دنياست وهمه اسپانيا را مدعي قهرماني مي دانند ولي در داخل زمين بازي است که بايد فوتبال بازي کنيم و هراتفاقي ممکن است رخ دهد.»

البته او مطمئن است که تيم ملي برزيل دراين بازي به سبک هميشگي اش وفادار مي ماند:« ما بايد فوتبال خودمان را ارائه دهيم.شوت هاي فراواني بزنيم و به حمله کردن بپردازيم.نبايد از ريسک کردن بترسيم.»

نيمار ادامه داد:« بازي کردن مقابل اسپانيا افتخار بزرگي است.من براي اسپانيا احترام زيادي قائلم و آنها را تحسين مي کنم.اسپانيا بازيکنان بزرگي مثل اينيستا، چابي، پدرو، سرخيو راموس و کاسياس را دارد.بعد از برد اسپانيا مقابل ايتاليا به هم تيمي هايم دربارسا تبريک گفتم.»

ستاره 21 ساله سلسائو روي برد تيمش شرط مي بند:« اين بازي اي است که همه دنيا دوست دارند آن را تماشا کنند.رسيدن به اين فينال هدف ما بود. من دراين بازي مقابل هم تيمي هاي آتي ام در بارسلونا قرار مي گيرم و اين افتخار بزرگي است.براي آنها بهترين ها را مي خواهم ولي نه الان، در آستانه بازي فينال.اميدوارم که برزيل بازي خوبي را ارائه داده و به قهرماني برسد. »