ماجدی: سرپرست تیم تایلندی به من اس ام اس داد که با یک مساوی استقلال را حذف می کنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ماجدی: سرپرست تیم تایلندی به من اس ام اس داد که با یک مساوی استقلال را حذف می کنیم

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ماجدی: سرپرست تیم تایلندی به من اس ام اس داد که با یک مساوی استقلال را حذف می کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قصد داریم اردویی در خارج از تهران یا خارج از کشور برگزار کنیم. قطعیت برگزاری اردو در اوکراین پس از جلسه ای که امشب برگزار می شود مشخص خواهد شد. امروز هم با فتح الله زاده جلسه داشتم و مسیر رفت و برگشت به تایلند را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بررسی کردیم. اینکه از چه مسیری برویم.

وی ادامه داد: در همان زمان که با تیم تایلندی بازی داریم حریف بعدی ما مشخص خواهد شد اینکه با تیم کره ای بازی خواهیم کرد یا عربستانی. به همین خاطر می خواستیم نقشه راهی داشته باشیم.

ماجدی در مورد اینکه رحمتی و نکونام گفته اند اگر یکی باشد دیگری در استقلال نمی ماند، گفت: این مسائل جز حاشیه چیز دیگری نیست. همه بازیکنان با هم هستند و در قهرمانی این تیم شریک هستند مهدی وجواد آنقدر حرفه ای هستند که نخواهند چنین شروطی بگذارند.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: ما همین که بتوانیم بازیکنان قدیمی را حفظ کنیم و قراردادشان تمدید شود کار بزرگی انجام داده ایم. یکی دو بازیکن خارجی هم فردا و پس فردا می آیند یک خارجی هم دیروز آمد ما قطعا تا روز پنجشنبه تمرین خواهیم داشت.

ماجدی در پایان با اشاره به روابط دوستانه اش با سرپرست تیم بوریرام تایلند گفت: او به من اس ام اس داده که اگر در تهران یک مساوی بگیریم در بازی برگشت استقلال را حذف میکنیم.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    سردار اریایی
    شغل و حرفه
    مهندس بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Germany
    تشکر شده 170 بار در 109 ارسال
    یاد شده