اروگوئه-ايتاليا: برخورد بازندهها از جنس غرور

هر دو تيم در حالي يکشنبهشب به مصاف هم ميروند که با شکست برابر حريفان خود از رسيدن به فينال جام کنفدراسيونها بازماندهاند.

پس از شکست برابر اسپانيا و برزيل حالا دو تيم اروگوئه و ايتاليا به دنبال آن هستند تا با يک پيروزي ضمن کسب مقام سومي به کارشان در جام کنفدراسيون هاي 2013 پايان دهند.

به گزارش گل ، نماينده آمريکاي جنوبي با ضربه سر دير هنگام پائولينو بازيکن برزيل متحمل شکست شد در حالي که ايتاليا پس از 120 دقيقه نفس گير در ضربات پنالتي با حساب 6-7 برابر اسپانيا از دور اين رقابت ها کنار رفت.

دو تيم در شرايطي يکشنبه شب برابر هم قرار مي گيرند که به هدفي که در اين رقابت ها داشتند نرسيدند اما انتظار مي رود تا طرفين با تمام قوا برابر هم صف آرايي کنند. اروگوئه مي تواند با وجود فورلان ،سوارز و کاواني از خط حمله با ارزش خود که به نوعي نقطه قوت اين تيم محسوب مي شود حساب باز کند.

چزاره پراندلي سرمربي تيم ملي ايتاليا در آستانه اين بازي نگراني هايي در رابطه با شرايط مصدوميت بازيکنانش دارد.آلبرتو جيلاردينيو برابر اسپانيا مصدوم شد بنابراين به احتمال فراوان استفان الشعراوي ستاره 20 ساله اين روزهاي ميلان جاي خالي او را در خط حمله پر خواهد کرد پس از آنکه در چند بازي گذشته نيمکت نشين بوده.

در عين حال اين سرمربي سابق باشگاه فيورنتينا همچنين تاييد کرد که آندرا پيرلو و بارزاگلي در کنار بالوتلي و آباته قطعا به دليل مصدوميت به اين بازي نمي رسند.

نکاتي جالب در مورد مصاف اين دو تيم :

دو سال از آخرين باري که دو تيم به مصاف هم رفتند مي گذرد جايي که اروگوئه موفق شد در نوامبر 2011 با تک گل پيروزي بخش سباستين فرناندس از سد ايتاليا عبور کند.

در هشت مصافي که دو تيم در عرصه ملي به ديدار هم رفتند سهم اروگوئه سه و ايتاليا دو پيروزي بوده در حالي که دو بازي نيز با نتيجه تساوي به پايان رسيده.

هشت بازيکن اسکار تاباراس سرمربي تيم ملي اروگوئه در باشگاه هاي ايتاليايي توپ مي زنند.

شايد باشگاه هاي بزرگي به دنبال جذب ادينسون کاواني باشند اما او با تيم ملي اروگوئه رکورد چندان خوبي نداشته چرا که تنها 6 گل در 28 بازي اخيرش براي اروگوئه زده.

آتزوري در ضربات پنالي با نتيجه 6-7 از رسيدن به فينال اين رقابت ها بازماند اما آنها نخستين تيمي هستند که در 16 مصاف شان برابر اسپانيا موفق به کلين شيت شده اند.

در هشت مصافي که دو تيم در عرصه ملي به ديدار هم رفتند سهم اروگوئه سه و ايتاليا دو پيروزي بوده در حالي که دو بازي نيز با نتيجه تساوي به پايان رسيده.