ایران 4 - ایتالیا 2/ شاگردان ولاسکو بازنده سربلند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: ایران 4 - ایتالیا 2/ شاگردان ولاسکو بازنده سربلند

 1. #1


  محل سکونت
  .....
  نام واقعی
  مـــحـــمــــد
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ســـربـــــاز وطـــــن
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,934
  تشکر
  7,454
  تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 57 تاپیک

  ایران 4 - ایتالیا 2/ شاگردان ولاسکو بازنده سربلند

  تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه در هفته پنجم لیگ جهانی برابر ایتالیا قرار گرفت و بازی را به میزبان قدرتمند خود واگذار کرد.

  به گزارش
  خبرگزاری فارس، دومین دیدار تیمهای والیبال ایران و ایتالیا از هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی والیبال از ساعت21:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاسرادیمیگنی شهر ساساری در حالی که بازی نخست با نتیجه 3 بر یک به سود ایران خاتمه پیدا کرده بود، برگزار شد که در پایان شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 3 بر 2 (25 - 22، 25 - 20، 20 - 25، 18 - 25 و 15 - 13) به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.

  * گیم اول؛ 25 بر 22 به سود ایتالیا


  تیم ایران در این بازی، مسابقه را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، آرمین تشکری، امیر غفور، رحمان داوودی، علیرضا مباشری و فرهاد ظریف آغاز کرد. ایتالیا نیز با ترکیب کریستین ساوانی، دراگان تراویکا، سالواتوره روسینی، امانوئل بیرارلی، ایوان زایتسف، توماس برتا و سیمونه پارودی کار را شروع کرد.
  زایتسف، پشت خط زن مطرح و خطرناک لاجوردیپوشان هم در این مسابقه از ابتدا حضور داشت تا بلکه ایتالیاییها بتوانند انتقام بازی نخست را بگیرند. ایتالیاییها در برنامههای خود سرویسها را به دست رحمان داودی میزدند تا در حمله وی را از کار بیندازند. شاگردان براتو تا امتیاز 8 سه بار سرویس را از دست دادند و در مقابل شاگردان ولاسکو به خوبی از سرویسها استفاده کردند.
  اعتراض به تصمیمات داوری در هر دو تیم از همان ابتدای کار شروع شد، اما به هر حال ایتالیاییها توانستند نتیجه بازی را 8 بر 7 کنند و تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند.
  پاسهای خوب سعید معروف و استفاده از حرت پایپ موجب شده بود تا دفاع های بلند قامت ایتالیا جا بمانند و مهاجمان ایران کار سختی برای امتیازگیری نداشته باشند. در ادامه بازی دفاع خوب پرودی موجب شد تا ایتالیا 2 امتیاز از ایران پیش بیفتد و پس از آن هم شاگردان براتو امتیازی کسب کردند و نتیحه بازی 14 بر 11 به سود سفیدپوشان ایتالیا شد؛ اعتراض به داوری در هر امتیاز از نکات عجیب این مسابقه بود. ایتالیاییها با لطف داور مسابقه توانستند امتیازهای خود را به 16 برسانند و تیمها را وقت استراحت فنی دوم ببرند.
  در امتیاز 17 بر 14 به سود ایتالیا بود که عادل غلامی جایگزین آرمین تشکری جوان شد؛ سرویسهای خوب ایران تراویکا، پاسور ایتالیا را مجبور میکرد که از پاسهای بلند استفاده کند و کار برای مدافعان ایران راحتتر شود. از زمانی که غلامی وارد میدان شد شرایط تغییر کرد و ایران توانست نتیجه بازی 19 بر 18 به سود ایران شد. زمانی که بازی 21 بر 19 به سود ایتالیا شد ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد.
  ساوانی برای دومین بار سرویس را به دست داودی زد تا نتیجه بازی 22 بر 19 شود. دفاع خوب مباشری و موسوی و پس از آن سرویس جهشی موجی عادل غلامی نتیجه بازی را 22 بر 22 کرد تا بازهم هر دو تیم تحت فشار قرار بگیرند و در همین زمان بود که براتو درخواست وقت استراحت کرد، چراکه اصلا دوست ندارد تیمش این گیم را واگذار کند. پس از این وقت استراحت ایتالیاییها بودند که بهتر بازی کردند و موفق شدند 25 بر 22 به سود خود رقم بزنند.

  * گیم دوم؛ 25 بر 20 به سود ایتالیا

  گیم با سرویس زایتسف آغاز شد، اما به هر حال امتیاز نخست را ایران کسب کرد. تیم ایران در این گیم شرایط بهتری داشت و پا به پای ایتالیاییها پیش رفت، اما شاگردان ولاسکو بودند که توانستند نتیجه را 8 بر 6 کنند و تیمها را به وقت استراحت فنی اول بفرستند. در امتیاز 10 بر 7 بود که ولاسکو، حمزه زرینی را وارد میدان کرد تا جایگزین علیرضا مباشری شود.
  سفیدپوشان ایتالیا در این مسابقه با زیرکی توپها را به دست دفاع میزدند، اما در مقابل هم زرینی از زمانی که وارد مسابقه شد توانست ضریب اطمینان در دریافت و حمله را افزایش دهد. سرویسهای خوب پرودی نتیجه بازی را 12 بر 12 کرد؛ امتیازهایی که به صورت مستقیم از سرویس به دست آمد.
  آرش کمالوندی که یک سال و نیم از میدان والیبال دور بود در این مواقع حساس وارد میدان شد تا بجای رحمان داودی بازی کند؛ به نظر میرسید که شاگردان ولاسکو پس از عقب افتادن از حریف ناامید شده بودند. سرویسهای خوب موسوی که به نظر میرسید کمی عصبی هم شده است موجب شد تا دریافت ایتالیا را مشکل روبرو شود و نتیجه بازی 16 بر 15 به سود شاگردان ولاسکو شد. بازهم در لحظات حساس پایانی این سفیدپوشان ایتالیا بودند که از تجربه خود استفاده کردند و نتیجه را 19 بر 17 کردند تا ولاسکو درخواست وقت استراحت فنی کند. امتیازهای مستقیمی که سفیدپوشان ایتالیا از زدن سرویس میگرفتند کار را برای ایران سخت میکرد. در لحظات حساس و در امتیازهای پایان تراویکا توانست 2 ایتالیا را 23 بر 19 پیش بیندازد و تیم ایران را از نظر روحی در شرایط سختی قرار دهد؛ این گیم با از دست دادن سرویس توسط شهرام محمودی با نتیجه 25 بر 20 به سود شاگردان براتو خاتمه پیدا کرد.

  * گیم سوم، 25 بر 20 به سود ایران


  تیم ایران بازهم گیم سوم را بهتر از حریف آغاز کرد و توانست با بازی خوب محمودی نتیجه بازی را 3 بر یک کند. سرویس های خوب شهرام محمودی در این گیم و همچنین موسوی موجب شد تا تیم ایران به نتیجه 8 بر 7 برسد و تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. ایتالیاییها در این گیم تصمیم داشتند کار را تمام کنند و اجازه خودنمایی به ایران را ندهند. سرویسهای بینقص محمد موسوی و رسیدن بازی به نتیجه 10 بر 7، براتو درخواست وقت استراحت کرد. سرویس خوب مباشری نتیجه بازی را 14 بر 10 کرد، اما بلافاصله زایتسف از منطقه دو توانست نتیجه بازی 14 بر 11 کند. ایرانیها توانستند اختلاف خوبی با حریف ایجاد کنند و نتیجه بازی 16 بر 11 به سود شاگردان ولاسکو شد و تیمها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. زایتسف که به نظر میرسید به خوبی توسط کادر فنی ایران آنالیز شده بود پس از، از دست دادن چند توپ تعویض شد و وتوری جایگزین وی شد. ساوانی، بازیکن شماره 11 ایتالیا اختلاف را کم کرد و ولاسکو مجبور شد تا درخواست وقت استراحت کند. زمانی که بازی 22 بر 18 به سود ایران شد بازهم براتو تصمیم گرفت درخواست وقت استراحت کند تا شاید کمی شرایط تغییر کند. عادل غلامی در توپهای بلند شرایط خوبی داشت و مدافعان ایران هم کاری کردند که زایتسف از زمین مسابقه بیرون رفت. داور اهل اسلواکی امتیاز 19 را در یک کش و قوس فراوان به ایتالیا داد تا نتیجه بازی 24 بر 19 به سود ایران شد، اما لطفهای داور هم تاثیری در پیروزی ایران در این گیم نداشت، چراکه این گیم با نتیجه 25 بر 20 به سود شاگردان ولاسکو خاتمه پیدا کرد.

  * گیم چهارم، 25 بر 18به سود ایران


  گیم چهارم را ایران با ترکیب غلامی، معروف، محمودی، موسوی، زرینی، داودی آغاز کرد. در حالی که حدود 150 تماشاگر ایرانی در سالن حضور داشتند و ایران را حمایت میکردند، شاگردان ولاسکو هم عملکرد خوبی از خود نشان دادند تا اینکه نتیجه بازی 5 بر 4 به سود ایران شد. در ادامه رحمان داودی توانست نتیجه بازی را 8 بر 6 به سود ایران کرد و تیمها به وقت استراحت فنی اول رفتند؛ در این گیم سفیدپوشان ایتالیا چندین بار سرویسها را از دست دادند. زمانی که بازی 10 بر 7 به سود ایران شد، بازهم براتو درخواست وقت استراحت فنی کرد تا مانع امتیازگیری ایرانیها شود؛ البته نباید از بازی خوب شهرام محمودی هم غافل شد که از زمان حضورش بسیار موثر بازی کرد. اختلاف امتیاز ایران و با سفیدپوشان ایتالیا به 5 رسید و شاگردان ولاسکو شرایط خوبی را پشتسر میگذاشتند. بازگشت به بازی توسط شاگردان ولاسکو نکته مهمی بود که در این مسابقه شاهد آن بودیم. با هنرنمایی تیم ایران و درخشش ستارههای ایرانی نتیجه بازی 16 بر 10 به سود شاگردان ولاسکو رقم خورد تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. به نظر میرسید که سفیدپوشان ایتالیا کم کم خود را برای دیدار در گیم پنجم آماده میکردند. غلامی و محمودی از زمانی که وارد میدان شدند بسیار خوب بازی کردند و نقش به سزایی در موفقیت ایران داشتند. کسب امتیاز بیستم برای ایران که پس از کش و قوسهای فراوان به دست آمد موجب شد تا ولاسکو هم به صورت خاصی به خوشحالی بپردازد؛ نتیجه 20 بر 15 موجب شد تا براتو درخواست وقت استراخت کند. پس از وقت استراحت بازهم محمودی بود که برای ایران امتیازآوری میکرد و نتیجه بازی را 22 بر 15 کرد.
  امتیاز 23 را مهدوی برای ایران کسب کرد تا در اولین اقدامش پس از حضور در میدان بتواند مهاجم ایتالیا را سد کند. بازی در این گیم با حساب 25 بر 18 به شود ستارههای ایرانی خاتمه پیدا کرد تا بازی به گیم پنجم کشیده شود.

  * گیم پنجم؛ 15 بر 13 به سود ایتالیا


  داودی در این گیم بازی را آغاز کرد. زایتسف در این مسابقه که بیش از دو ساعت به طول انجامید برای انتقام گیری وارد میدان شده بود، اما بازهم این ایران بود که با حساب 3 بر یک از حریف پیش افتاد. ایتالیاییها که شب تلخی را سپری میکردند، با نتیجه 4 بر 2 از ایران عقب افتاده بودند.
  سیمونه پرودی همچنان با سرویسهای موجی خود دریافتکنندههای ایران را دچار مشکل میکرد و حمله ناقص زرینی نتیجه بازی را 4 بر 4 کرد تا ولاسکو درخواست وقت استراحت کند.
  در ادامه بازی پایاپایی پیش رفت و نتیجه مسابقه 6 بر 6 شد و ولاسکو در این امتیاز مباشری را جایگزین زرینی کرد. پس از آن هم دفاع خوب موسوی امتیاز 7 را برای ایران به ارمغان آورد. امتیاز هشتم برای ایران از خراب کردن سرویس توسط زایتسف به دست آمد تا تیمها جای خود را تغییر دهند. مرد شماره یک تیم ایران در این بازی واقعا یک ستاره بود و در زمین میدرخشید و پس از ان هم معروف با یک سرویس خود نتیجه بازی را 11 بر 8 به سود شاگردان ولاسکو کرد تا ایران در آستانه پیروزی در گیم پنجم و مجموع مسابقه قرار بگیرد. ایتالیاییها امیدهای خود را از دست ندادند و نتیجه بازی 12 بر 12 شد و ولاسکو غفور را به میدان بازگرداند. این گیم در پایان با حساب 15 بر 13 به سود ایتالیا خاتمه پیدا کرد تا تیم ایران در مجموع 3 بر 2 بازنده اعلام شد.

  * ایران 4 - ایتالیا 2


  تیم ایران از مجموع دو مسابقه برابر ایتالیا 4 امتیاز کسب کرد و تنها 2 امتیاز را به میزبان قدرتمند خود داد.
  پس از بازی نخست که با برتری 3 بر یک ایران خاتمه پیدا کرد، تعداد زیادی از کاربران اینترنت به صفحه شخصی زایتسف رفتند و صفحه وی را مورد حمله اینترنتی قرار دادند.
  مائورو براتو، سرمربی ایتالیا پیش از بازی نخست اعلام کرده بود که شاگرد ولاسکو است و سرمربی ایران استادش بوده؛ با این شرایط و پس از شکست براتو از ولاسکو در بازی نخست حالا باید گفت که جدال استاد و شاگرد در بازی دوم به سود براتوی شاگرد رقم خورد.
  تیم ایران پیش از بازی نخست برابر ایتالیا مقابل روسیه و صربستان قرار گرفته بود که حاصل 4 بازی برابر این دو تیم تنها کسب 3 امتیاز بود؛ لاجوردی پوشان ایتالیا هم پیش از این برابر تیمهای آلمان، کوبا و روسیه قرار گرفته بودند که حاصل 6 بازی برابر این تیمها کسب 15 امتیاز بود؛ پس از بازی نخست برابر ایتالیا که با برتری شاگردان ولاسکو خاتمه پیدا کرد جمع امتیازهای ایران به 6 رسید و ایتالیاییها 15 امتیازی باقیماندند. پیش از آغاز مسابقه ایران و ایتالیا و با توجه به نتایج هفته پنجم روسیه صدر جدول را از ایتالیا پس گرفته بود.
  بازی بعدی ایران شنبه، 15تیر ساعت 5:10 بامداد در شهر هاوانا و در ورزشگاه سیدواد دپورتیوا به انجام خواهد رسید.  GooDBYe CapTaiN


 2. 11 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  888 (30th June 2013), cr7&zizi (30th June 2013), emrah20062007 (1st July 2013), Farzandeiran (1st July 2013), lord reza (30th June 2013), Mohammadreza (1st July 2013), NaZaNiN__red (30th June 2013), Queen (1st July 2013), s A r A (1st July 2013), Ya3r (1st July 2013), yalda88 (1st July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  همین دوروبر
  نام واقعی
  NaZaNiN
  استاتوس
  ساعـــــــــــتــــــ بـــــــــرگـــــــــرد
  شغل و حرفه
  زندگی کردن
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  2,174
  تشکر
  3,961
  تشکر شده 4,124 بار در 1,424 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  فدای سرشون
  خیلی خوب بودن
  داور هم نامردی میکرد نمیخواستن ما برنده بازی باشیم
  ولی درکل ما بردیم خسته نباشن عالی بود
  در قلـــــ♥ــــب کوچکم
  فرمانروایــــــــــــی میکنی
  بدون هیــــــــــــچ
  نائب السلطنه ای
  کسی نمیداند چه
  لذتـــــــــــــی دارد
  بهترین پادشاه تاریــــــخ را
  در دلــــــ داشــــــــــتن....!


 4. کاربر مقابل از NaZaNiN__red عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  A_MI_N (30th June 2013)

 5. #3


  نام واقعی
  pari
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  3,561
  تشکر
  5,432
  تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
  Blog Entries
  2
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  داور ... !!!!! .. ..

  اه ....
  ویرایش توسط KhanoOmi : 30th June 2013 در ساعت 23:22

 6. #4


  محل سکونت
  قلب کاشان
  نام واقعی
  ZahRa
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,948
  تشکر
  1,074
  تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  تبریک
  عالی بودن کاش این بازی رو هم میبردن خو چرا امیر غفور رو آخر اورد ای بابا 7. کاربر مقابل از TERMEH-2014 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (1st July 2013)

 8. #5


  محل سکونت
  زمینی که قسمش دروغه
  نام واقعی
  bahram
  استاتوس
  Waiting For Sade
  شغل و حرفه
  فریاد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  791
  تشکر
  973
  تشکر شده 1,268 بار در 477 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  بازم گل کاشتن


 9. #6


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  hamidreza
  استاتوس
  only zinedine zidane
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  3,497
  تشکر
  1,772
  تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  کاش اونجا بودم و یه کف گرگی می رفتم تو صورت داور
  ویرایش توسط cr7&zizi : 30th June 2013 در ساعت 23:27

  غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

 10. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Milad criska (1st July 2013)

 11. #7


  محل سکونت
  Torbat-e Heydariyeh
  نام واقعی
  AMIN
  استاتوس
  only perspolis
  شغل و حرفه
  Daneshjo ♥_♥ GK
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,490
  تشکر
  11,760
  تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 48 تاپیک
  واقعا عالی بودن ... دمشون گرم ...

  خداحافظ آپاچی 12. #8


  محل سکونت
  خوزستان
  نام واقعی
  علی
  استاتوس
  سردار اریایی
  شغل و حرفه
  مهندس بیکار
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Germany
  نوشته ها
  276
  تشکر
  63
  تشکر شده 170 بار در 109 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  داور نامرد

 13. #9


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  من که نارحت نیستم از باختشون..ایول بهشون
  دستشونم درد نکنه

 14. #10


  نام واقعی
  pari
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  3,561
  تشکر
  5,432
  تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
  Blog Entries
  2
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  غیرت رو باید از اینا یاد گرفت که 1 صدم آشغال ترین بازیکن فوتبال پول میگیرن ولی میرن از ایتالیا 4 امتیاز میگیرن !!!

  دمتون آتشفشان بچه ها !!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا