به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسئولین فدراسیون فوتبال صبح امروز در جلسهای برنامههای برگزاری رقابتهای مقدماتی زیر 19 سال آسیا به میزبانی کرمان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.


این نشست که ظهر امروز در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال و با حضور مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون، حاج جعفری رئیس هیات فوتبال کرمان و مسئولین کمیتههای فدراسیون فوتبال برگزار شد.


در ابتدای جلسه مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون ضمن خوش آمد گویی به حاضرین گفت: رویداد مهمی پیش روی خود داریم و امیدوار هستیم که این مسابقات به بهترین شکل برگزار شود و از مسئولین هیئت فوتبال استان کرمان خواستهایم تا تمامی امکانات موجود را برای هر چه بهتر برگزار شدن رقابتهای مقدماتی زیر 19 سال آسیا به کار بگیرند تا این مسابقات به نحو شایستهای برگزار و به پایان برسد و مطمئنا با تجربه این استان، مسابقات به نحو مطلوب برگزار خواهد شد.


در ادامه حاج جعفری رئیس هیات فوتبال استان کرمان نیز ضمن تشکر از اعتماد فدراسیون به خاطر میزبانی که به استان کرمان داده شد گفت: از فدراسیون فوتبال تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار هیئت فوتبال کرمان قرار داد تا بتوانیم به عنوان میزبان رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا باشیم. هیئت فوتبال کرمان تجربه میزبانی رقابتهای فوتبال باشگاهَهای آسیا را داشته اما به عنوان میزبان برای مسابقاتی که به صورت مجتمع و با حضور تیمهای مختلف برگزار میشود، نبودهایم. بر همین اساس از مسئولین فدراسیون فوتبال میخواهم که همکاری همه جانبه با ما داشته باشند تا بتوانیم میزبان خوبی برای این دوره از بازیها باشیم.


رئیس هیئت فوتبال استان کرمان در ادامه گفت: مسابقات در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار میشود و 5 زمین تمرین برای تمرینات تیمها در نظر گرفتهایم. برای اسکان و رفت و آمد تیمها مشکلی وجود ندارد و بهترین امکانات را در اختیارشان خواهیم گذاشت. همچنین برنامه ریزی انجام شده تا تیمها در زمان استراحتشان از اماکن تاریخی و گردشگری استان دیدن کنند.


گفتنی است، در این جلسه اعضا برنامه مسابقات، زمین تمرین، اسکان تیمها، برنامههای هیئت فوتبال کرمان برای بازدید تیمهای شرکت کننده از این استان ، اخذ ویزا و شرایط کامل برای برگزاری میزبانی رقابتهای مقدماتی زیر 19 سال آسیا مورد بحث و بررسی قرار دادند.


در پایان نشست مقرر شد تا نمایندگان کمیتههای روابط عمومی،بین الملل، داوران، فناوری اطلاعات، پزشکی و اداری از امکانات و شرایط کرمان بازدید کرده و گزارش خود را کتبا در اختیار دبیر کل فدراسیون فوتبال قرار دهند.


لازم به ذکراست، برنامه پیشنهادی مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا از سوی ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا به شرح زیر اعلام شد:


سه شنبه 16 مهر 92


ایران-تاجیکستان-ساعت 16:30


عربستان –لبنان-ساعت13:00

پنجشنبه 18 مهر 92


لبنان-ایران-ساعت 16:30


تاجیکستان-عربستان ساعت 13:00

شنبه 20مهر92


ایران-عربستان-ساعت 16:30


لبنان-تاجیکستان-ساعت 13