رویانیان: وزارت پول مارا نداده است/ با حضور دایی کسی نمیتواند به پرسپولیس چپ نگاه ک
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رویانیان: وزارت پول مارا نداده است/ با حضور دایی کسی نمیتواند به پرسپولیس چپ نگاه ک

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رویانیان: وزارت پول مارا نداده است/ با حضور دایی کسی نمیتواند به پرسپولیس چپ نگاه ک

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان پس از جلسه با بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر در جمع خبرنگاران گفت: پشت پرده زیاد وجود دارد اما نمیتوانم آنها را بگویم. من با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم قدر خود را بدانید. همه شما بازیکنانی معروف، مشهور، حرفه ای و ملی هستید. پرسپولیس هم یک باشگاه با عظمت است که 30 میلیون قلب برایش میتپد. خوب و با اراده در میدان حاضر شوید.

وی افزود: به بازیکنان گفتم با توجه به جریاناتی که اتفاق افتاده و حاشیه هایی که ایجاد شده است شما به این مسائل بی توجه باشید زیرا یک مربی توانمند و منحصربه فرد دارید، کسی که دنیا او را می شناسد و قدرت مدیریت و رهبری اش عالی است. شما چنین مربی را بالای سر خود دارید و اصلاً وارد حاشیه نشوید.

رویانیان تصریح کرد: به بازیکنان گفتم اینکه فلان پیشکسوت چه گفته یا فلان مسئول چه گفته است ربطی به تیم پیدا نمی کند. تیم باید مقتدر و بدون توجه به این مسائل و عزل و نصبها و پشتپرده ها قدرتمندانه در لیگ حاضر شود و بهترین بازی هایش را انجام دهد. به بازیکنان گفتم بهترین مربی را دارید و با حضور علی دایی، محمد پنجعلی و کریم باقری کسی نمیتواند به پرسپولیس چپ نگاه کند به بازیکنان روحیه دادم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مبلغ قابل توجه ای از پول پرسپولیس یکی دو ماه است که در وزارت ورزش مانده است که این پول را به ما نداده اند. من هم نتوانستم پول بازیکنان را بدهم و از آنها عذرخواهی کردم. شاید منتظر تغییر مدیریت هستند اما طلبها باید پرداخت شود. فرقی هم نمیکند چه کسی مدیرعامل است. بازیکنان روحیه شان بسیار عالی است و به آنها گفتم به حاشیه ها بی توجه باشید. به استقلال پول داده اند و به ما نداده اند. حق و حقوق بازیکنان باید پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه حمایت هایی که این روزها از او می شود را چقدر واقعی می داند، گفت: من این حمایت ها را باور میکنم. اگر وجدان بیدار داشته باشید متوجه میشوید که رسانه ها وجدان بیدار و پاک جامعه هستند و به موقع نقد میکنند و به موقع هم حمایت. به موقع شما را به چالش میکشند و اشکالات را میگویند و در زمان لازم هم حمایت تان میکنند. من با هیچ خبرنگار و رسانه و سایتی ارتباط و رفاقت ویژه ندارم. رابطه ما براساس احترام متقابل است به همین دلیل هم آنجا که باید نقد کنند، نقد میکنند و جایی هم که باید حمایت کنند این کار را انجام میدهند. آنها وجدان بیدار جامعه هستند و از حق محکم دفاع میکنند. به رسانه ها تبریک میگویم. برداشتم از رسانه های ورزشی عوض شده است.

رویانیان در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: دو بازیکن دیگر میخواهیم؛ یک ایرانی و یک خارجی که دایی با حساسیت در حال انتخاب آنهاست. من برای انتخاب این بازیکنان عجله داشتم و حرص و جوش خوردم اما دایی گفت ترمز کن. باید با حوصله و دقت انتخاب کنیم و تستهای لازم را بگیریم.

وی در مورد وضعیت کریم انصاری فرد گفت: پرسپولیس خانه انصاری فرد است و هر وقت بیاید از او پذیرایی میشود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد دیدار برزیل و اسپانیا اظهار داشت: این بازی را دیدم که برزیل 3 بر صفر پیروز شد اما از آن مهمتر تیم ملی والیبال ایران بود که بسیار خوب ظاهر شد. دوست داشتم جایزه ویژه ای به والیبالیستهای ایران بدهم اما حق دخالت ندارم زیرا بزرگتر از من هستند اما والیبالیستها عزت و افتخار آفریدند که علت آن هم بازی غیرتمندانه آنان بود. در دل ایتالیا و قلب ایتالیا عالی بازی کردند. تا حالا که خوب جلو رفتند و امیدوارم زمانی هم در تراز قهرمانی قرار بگیرند.

رویانیان در مورد وضعیت بهداد سلیمی و مشکلش با فدراسیون وزنهبرداری گفت: امروز میخواستیم با سلیمی جلسه برگزار کنیم که این اتفاق نیفتاد زیرا هم من و هم او کار داشتیم. قرار است فردا با او جلسه بگذارم و پس از آن خدمت پهلوان جهان رضازاده میرویم و شاید به این مسئله ورود کنیم.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cr7&zizi (1st July 2013)