نیلسون: فکر میکنم رقبا به من چسبیدهاند/دوست دارم همیشه 100 باشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیلسون: فکر میکنم رقبا به من چسبیدهاند/دوست دارم همیشه 100 باشم

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

نیلسون: فکر میکنم رقبا به من چسبیدهاند/دوست دارم همیشه 100 باشم

دروازهبان برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همیشه این طور فکر میکنم که رقبا به من چسبیدهاند و نباید غفلت کنم.

از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی شروع کنیم.

بله، مردم ایران و فوتبال کشور شما لیاقت این خوشحالی را داشتند و به نظرم به حق خود رسیدند شاید ایران در برههای از زمان نتایج بدی گرفت اما در سه بازی آخر نشان داد که دوست دارد سال آینده جایش در برزیل خالی نباشد.

تو هم خوشحالی؟

بله، چرا که من الان در ایران زندگی میکنم و به این کشور علاقه زیادی پیدا کردهام. من این شانس را در دوران زندگی فوتبالیام پیدا کردم که با آداب و رسوم مردم ایران آشنا شوم. به نظرم ایرانیها خیلی عالی هستند.

از چه نظر؟

مردم ایران شاد و بسیار با طراوت هستند و لیاقت داشتند که به جشن بزرگ فوتبال یعنی جام جهانی بروند به نظرم بعد از اینکه ایران به جام جهانی صعود کرد همه چیز در فوتبال ایران قشنگتر شد و قطعاً این به آینده شما بیشتر کمک میکند تا باز هم بازیکنانی مثل دایی و سایر بازیکنان بزرگتان به تیمهای بزرگ جهان معرفی کنید. من این موفقیت را به تمام فوتبالیستهای ایرانی و مخصوصاً مردم تبریک میگویم و از هموطنانم میخواهم که پذیرایی گرم از ایران داشته باشند.

بگذریم، بازیهای نمایندگان قارههای جهان را در برزیل پیگیری میکردی؟

بله، من سعی میکنم تمام فوتبالها را زیر نظر داشته باشم مخصوصاً بازیهایی که در کشور خودم برگزار میشود بالاخره این یک کلاف خوب میتواند برای فوتبالیستها باشد مخصوصاً که یک سر آن برزیل باشد.

فینال اسپانیا و برزیل هم دیدی؟

بله، مگر میشود نبینم من یک برزیلی هستم و ما موفق شدیم در ورزشگاه ماراکانا اسپانیا را بکشیم. کاری کردیم که اسپانیا به ما تعظیم کند. واقعاً فوتبالی خوب را تیم کشورم به نمایش گذاشت و با هنرنمایی فِرِد و نیمار ضربه نهایی را به برزیلیها زدیم.

آنالیز فنیات از بازی چه بود؟

بالاخره ما مربی به نام فلیپ اسکولاری داریم، او مربی است که یا باید برایش بازی کنی یا اگر نتوانی روی نیمکت بنشینی باید بازی را از خانه تماشا کنی او اخلاق خاصی دارد و مزد بازیکنان را با بازی دادن به آنها میدهد. به نظرم یک نسل خوب وارد فوتبال برزیل شده و برای موفقیت در جام جهانی برنامه دارد. بازی برزیل باعث شد تا اسپانیا فوتبال تکضرب و روانش را کنار بگذارد و به هنرنمایی بازیکان برزیل نگاه کند. این یک دیدار تدارکاتی خوب برای تیم ملی کشورم بود که من به آنها تبریک میگویم.

شرایط پرسپولیس را چگونه ارزیابی میکنی؟

خوشبختانه آماده حضور در مسابقات هستیم و آمادهایم و تمرینات خوب، منسجم و با هدفی را دنبال کردیم و به نظرم تا الان با نیروی جوانی که به تیم تزریق شده به نظر میرسد فصلی بسیار متفاوت و به مراتب قویتری را خواهیم داشت.

نظرت در مورد تأخیر در شروع لیگ چیست؟

ما کار خودمان را خیلی خوب شروع کردیم و قدمها را در بازی تدارکاتی آرام آرام برمیداریم. هدف ما مهم و بزرگ است یعنی قهرمانی در لیگ برتر که امیدوارم به این قهرمانی برسیم ما حتی به جام حذفی هم نگاه ویژهای داریم. خیلی دوست داشتم امسال با پرسپولیس آسیایی باشم اما نشد و این شانس من بود.

کار کردن با علی دایی چطور است؟

علی دایی روحیه بسیار بالا و قدرت زیادی مثل بازی کردنش در مربیگیری دارد. از طرفی دیگر یک پرسپولیسی دو آتشه است. به نظرم یکی از بهترین انتخابهای پرسپولیس علی دایی بود که سرمربی تیم شد. امیدوارم ما بازیکنان خواستههای مربی را به خوبی در زمین پیدا کنیم و صحبتهای آنها را بفهمیم و درک کنیم. بالاخره ما باید کاری کنیم که فکرهای دایی در زمین بازی نمایش داده شود و فقط به برد فکر کنیم.

از اینکه ساختار دفاعی پرسپولیس زیاد تغییر نکرده خوشحالی یا ناراحت؟

چرا ناراحت باشم؟ ما بهترین مدافعان ایران و چند ملیپوش را داریم من با آنها بسیار آشنا شدهام و طرز فکر آنها را راحتتر میخوانم و ارتباطم را با این مدافعان قطعاً نسبت به گذشته بهتر خواهم کرد. این خیلی خوب است که شکل دفاعی پرسپولیس تغییر زیادی نکرده و یک خبر خوب برای من است.

اما خبر خوب دیگر این است که تو دوباره رقیب در درون دروازه نداری؟

سؤال عجیبی بود، کسی که تصمیم میگیرد چه بازیکنی در زمین بایستد علی دایی است.من با عابدزاده و محمدی کار خودمان را دنبال میکنیم و مطمئن باشید اگر دیر بجنبم حتی امیر جوان شاید از من پیشی بگیرد. همه به دنبال این هستند تا جایگاهی در بین 11 نفره اصلی داشته باشند پس هرگز این کار من راحت نیست و اگر دیر بجنبم و غفلت کنم باید با ترکیب 11 نفره خداحافظی کنم من همیشه فکر میکنم رقیبها به من چسبیدهاند و اگر قدمم را اشتباه بردارم آنها از من جلو میزنند.

راستی بازی سپاهان در جام حذفی و آن 2 گل معروف را فراموش کردی؟

روز تلخی بود اما من 37 سال سن دارم در فوتبال تجربه زیاد و سختی و شیرینیهای زیادی را دیدم من همان دروازهبانی هستم که یک روز خوب و یک روز هم بد هستم. هر انسانی شاید مثل من باشد یک روز خوب و یک روز بد. برایم فرقی نمیکند، همیشه دوست دارم 100 باشم اما تجربهایی که در دوران کاریام به دست آوردم این است که همیشه جدی و در اختیار تیم باشم. همیشه تمرین را مانند یک مسابقه دیدهام و شاید هم جدیتر. شاید بازی با سپاهان اولین یا آخرین اشتباه من نباشد برای همین همیشه سعی میکنم به آینده امیدوار باشم و جدیتر کارم را دنبال کنم. امیدوارم امسال برخلاف اتفاقات پارسال پیش بیاید که این اتفاق میافتد چون من انگیزه را در تیم جوان پرسپولیس میبینم.

قهرمان میشوید؟

خیلی سخت است شنیدم حریفان خیلی خوب یارگیری کردند باید تلاش کنیم با حرف به هیچ چیزی نمیرسیم با تمرین خوب و جدی و سختی کشیدن در تمرینات باید نتیجه بگیریم و اگر زحمات ما به بار ننشیند ناکام هستیم. کار خیلی سخت است اما ما قهرمانی میخواهیم و امیدوارم به این هدفمان برسیم.

در پایان اگر حرفی داری، بگو؟

ابتدا خیلی خوشحالم که یک سال دیگر در پرسپولیس ماندگار شدم درست است وقفهای برای امضای قراردادم پیش آمد اما دلم با پرسپولیس بود و نمیخواستم به این سادگی تیم محبوبم را ترک کنم. حالا که ایستادهام میخواهیم یکی از بهترین سالهای فوتبالیام را داشته باشم و با کمک دوستانم این اتفاق میافتد. من همیشه به آینده امیدوارم و با وجود اینکه میدانم حریفان ما هم دستوپا بسته نیستند اما به آینده بسیار امیدوارم. امیدوارم که در هر بازی باز هم شادی هواداران پرسپولیس را ببینم. تشویق هواداران پرسپولیس که فصل گذشته همیشه چه در تهران و یا در شهرستانهای ایران من را حمایت کردند یادم نمیرود و امیدوارم امسال ما به یک جام برسیم. البته الان خیلی خوشحالم بابت اینکه رئیس رویانیان که شایعاتی دربارهاش مطرح شده بود و من هم از دوستانم این موضوع را شنیدم در پرسپولیس ماندگار شد چون او واقعاً یک انسان عاطفی، پرتلاش و پرسپولیسی است.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. 4 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (2nd July 2013), RaMiN (2nd July 2013), ShAh!N (2nd July 2013), عشقه سرخ (2nd July 2013)

نام واقعی
    ShAhIN
    استاتوس
    .........
    بازیکن محبوب
    Sheys Rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده