کامبوزیا: دایی در اندازه ای نیست که جوابش را بدهم/ او به کار مربیگری اش برسد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: کامبوزیا: دایی در اندازه ای نیست که جوابش را بدهم/ او به کار مربیگری اش برسد!

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کامبوزیا: دایی در اندازه ای نیست که جوابش را بدهم/ او به کار مربیگری اش برسد!

محمدجعفر کامبوزیا در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به کره جنوبی در خصوص وضعیت شطرنجبازان ایران در بازیهای آسیایی داخل سالن گفت: دور پایانی بخش انفرادی امروز برگزار میشود و به دلیل اینکه شطرنجبازان قدرتمندی از جمله قهرمانان جهان در رقابتها حاضر هستند، از شانس کمی برای کسب مدال در این بخش برخوردار هستیم. با این حال در بخش تیمی که از فردا آغاز میشود، شانس بالایی برای کسب مدال داریم.

وی در مورد میزبانی بازیهای آسیایی داخل سالن گفت: خوابگاه دانشگاه را در اختیار این بازیها قرار دادهاند و در مجموع مشکل خاصی برای برگزاری رقابتها وجود ندارد.

کامبوزیا در مورد انتقادات علی دایی و این موضوع که او را نمیشناسد و علاقهای هم به شناخت وی ندارد، گفت: نباید حتما علی دایی من را بشناسد. او مربی است و باید به دنبال کار مربیگریاش باشد.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس افزود: البته ضرورتی نمیبینیم پاسخ صحبتهای دایی را بدهم چون برخیها دوست دارند حرف بزنند تا سایرین پاسخ آنها را بدهند. بنده علاقهای ندارم پاسخی به صحبتهای دایی بدهم.

وی یادآور شد: با این حال بنده به خوبی علی دایی را می شناسم و سابقه وی را بهتر از خودش دارم و اگر بخواهم پاسخ این صحبتها را بدهم، به موقع این کار را خواهم کرد. قطعا الان زمان پاسخ نیست، ضمن اینکه علی دایی را در شأن و اندازهای نمیبینم که بخواهم پاسخش را بدهم.

کامبوزیا تصریح کرد: در کشوری زندگی میکنیم که سابقه همه مشخص است و اکثر افراد این سوابق را میدانند.

رئیس فدراسیون شطرنج در خصوص مقایسه این رشته با مار و پله گفت: شطرنج رشتهای است که با علم دانش سر و کار دارد و فهم و درک آن برای خیلیها سخت است که آن را با مار و پله تشبیه می کنند.

وی تأکید کرد: با این شرایط به هیچ عنوان از حضور در هیئت مدیره پرسپولیس پشیمان نیستم و با قدرت به کارم ادامه میدهم. اگر تشخیص دهم که باید کاری را انجام دهم، این کار را کرده و تحت تأثیر حرف کسی هم قرار نمیگیرم و قرار هم نخواهم گرفت.

کامبوزیا در خصوص وضعیت فدراسیون شطرنج در آینده گفت: به هیچ وجه تمایلی ندارم تا مدیرعامل پرسپولیس شوم و مطمئن باشید که در فدراسیون شطرنج همچنان باقی خواهم ماند چون علم و دانش این رشته برمی گردد به علم و دانش آدمهایی که در آن حضور دارند و درک و فهم آن برای همه راحت نیست.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 8 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (3rd July 2013), gooroo (4th July 2013), s A r A (3rd July 2013), salami2050 (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013), UniQue (3rd July 2013), فردین (4th July 2013), yalda88 (3rd July 2013)

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    تو فکر میکنی عوض شدم؟؟؟
    شغل و حرفه
    EMS
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,848 بار در 306 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بابا روتو برم

4. 4 کاربر مقابل از salami2050 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013), UniQue (3rd July 2013), yalda88 (3rd July 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    فهم و درک؟
    من موندم این آقا با این مغز جلبکی چه جور رئیس یه رشته فکری مث شطرنج شده؟
    اگه یه کم فقط شعور داشت می دونست که تو این موقعیت که همین جوریش کسی به حسابش نمیاره نباید خودش و مقابل علی دایی و هوادارای پرسپولیس قرار می داد
    جناب رئیس شما بدون هیچ حرکتی مات شدی...

6. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (4th July 2013), RASOOL 9 (4th July 2013), salami2050 (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013), UniQue (3rd July 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    دوباره کمبوزه حرف زد
    آخه مرتیکه یه وری تو اصلا میدونی علی دایی کیه؟ پرسپولیس چقدر بزرگه؟ چند میلیون عاشق سینه چاک داره؟
    بهت بیشتر میخوره موش فاضلاب باشی تا رئیس شطرنج!!

8. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (4th July 2013), s A r A (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    یکی نیست بگه آخه گلابی تا قبل از اینکه خودتو بندازی وسط و بیای سمت پرسپولیس اصلا کسی آدم حسابت می کرد و می شناختت که تو حالا دایی رو نمیشناسی؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی پر رویی بابا تو
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

10. 3 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013), UniQue (3rd July 2013)

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    اگه دایی نبود انقد گنه می شدی

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

12. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (3rd July 2013)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    همون داش بهروز جوابتو داد!!!!

ما هم سکوت میکنیم!!

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza نمایش پست ها
    همون داش بهروز جوابتو داد!!!!

ما هم سکوت میکنیم!!
    داش بهروز کیه اون وق؟ رهبری فرد؟
    اون که از ما نیس
    این آقا نه دلش برا پرسپولیس می سوزه نه من و شمای هوادار
    جواب دادنی که در کنارش هزار تیکه و حرف به سردار بندازه و حاشیه درست کنه همون نباشه بهتره

ا

15. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Terminator2731 (3rd July 2013), UniQue (3rd July 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    علی انصاریان بهروز رهبری فرد و محمود خوردبین و امثالهم هر موقع کسی براشون نفع داشته باشه ازش میتعریفن و اگه هم نداشته باشه اون شخص از نظر اینا شمر ذل جوشنه

17. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (3rd July 2013), Terminator2731 (3rd July 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آقای کامبوزیا تو چه کارهای که درباره پرسپولیس صحبت میکنی.محمد رویانیان در مراسم افتتاح آکادمی فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: خدا را سپاس میگوییم که ما را آفرید و به ما این افتخار را داد تا بتوانیم به بندههای او خدمت کنیم. خدا را شاکریم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور داریم و میتوانیم به مردم خدمت کنیم.وی ادامه داد: ما ساختارهای بنیادیای در نظر گرفته بودیم و آکادمی را افتتاح کردیم. پرسپولیس آکادمی رسمی نداشت اما با تلاشهای حمید استیلی و پورحسن و کمک هیئتمدیره توانستیم این آکادمی را افتتاح کنیم. مالکی در اولین جلسه هیئت مدیره اعلام کرد که باید کاری کنیم که اساسی باشد. مطالعات علمی انجام دادیم و با علم و دانش دکتر فرامرزی هماکنون به یک نقطه اجرایی رسیدیم، مجوز رسمی آکادمی را گرفتیم و برای اولین بار این موضوع را افتتاح کردیم.رویانیان با اشاره به اینکه پنج مصوبه برای افتتاح این آکادمی در نظر گرفتیم خاطرنشان کرد: اولین موضوع بررسی اهداف و برنامههای اجرایی آکادمی فوتبال پرسپولیس در سال 92 بود که با مطالعات قبلی این امر صورت گرفت. حدود 17 برنامه در این زمینه داریم بحث دوم بررسی ساختار تشکیلات آکادمی بود که بر مبنای آکادمیهای پیشرفته دنیا صورت گرفته است. بحث سوم به بررسی تقویم زمانبندی فعالیتهای آکادمیک ما هشت کارگاه در نظر گرفتهایم که در دستورالعمل ابلاغی فدراسیون چهارگارگاه در نظر گرفته شده است.بحث چهارم راهاندازی کارگاه آموزشی است که 8کارگاه راه انداختهایم.بحث پنجم مربوط به تصویب بودجه امسال آکادمی پرسپولیس است که متأسفانه من هم زیر آن را امضاء کردهام.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که از قبل از افتتاح انجام دادیم برنامه بلندمدت است که در نظر داریم به خوبی با مسئولان آکادمی این کار را انجام دهیم.این آکادمی در تمام کشور راهاندازی میشود و مدارس فوتبال نیز تشکیل خواهد شد. ما روز گذشته با باشگاه پیام قرارداد سه ساله امضاء کردیم چندین زمین و مدرسه افتتاح میکنیم و برای اولین بار مجوز رسمی مجتمع آموزشی فوتبال پرسپولیس را گرفتهایم و در تمام شهرها این مسائل را دنبال خواهیم کرد. بچه هشت سالهای را پیدا کردهایم و با او قرارداد 15 ساله میبندیم. ما این کارها را کردهایم اما هماکنون به صفر رسیدهایم باید تلاش کنیم تا از این به بعد بیشتر اقدامات انجام دهیم. ما در بخش اقتصادی و ورزشی اقداماتی انجام میدهیم.رویانیان در مورد اینکه استیلی از چند باشگاه پیشنهاد دارد و همچنین با این وجود میتواند به عنوان رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس اقدام کند، خاطرنشان کرد: استیلی ممکن است به عنوان سرمربی به توافق برسد. اولاً که هنوز جایی نرفته و به نظرم اگر سرمربی هم شود منافاتی ندارد و به نظرم استیلی در پرسپولیس میماند.وی در مورد اینکه مبلغ یک میلیارد برای این آکادمی هزینه شده تصریح کرد: این مبلغ به اندازه یک بازیکن ملیپوش ماست و ارزش دارد که چنین کاری انجام دهیم.رویانیان در مورد اینکه یکی از پیشکسوتان اعلام کرده انصاریفرد دو میلیارد برای پرسپولیس هزینه داشته و فقط هفت گل زده و این موضوع باعث شده که با وزیر ورزش مسائلی به وجود آید خاطرنشان کرد: ما مخلص پیشکسوتان هم هستیم اما باید بگویم به آن بازیکن نصف آن پول را هم ندادم.وی درباره اینکه آیا به او ماشین داده گفت: والله چنین کاری را نکردهام سپاهان نیستیم که بخواهیم برگهای را امضاء کنیم و در کنار آن آهن بدهیم تو را به خدا بنویسید که چنین نبوده است.رویانیان در مورد اینکه آیا در باشگاه پرسپولیس خواهد ماند، خاطرنشان کرد: من با مالکی آمدم و اگر میخواهند بردارند ما را با هم بردارند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چرا مسئولان فدراسیون در افتتاحیه این آکادمی حضور نداشتند تصریح کرد: من کفاشیان را دعوت کردم اما نیامد. تاج هم از من عذرخواهی کرد. زمانی که به علیزاده رئیس آکادمی فدراسیون فوتبال اعلام کردم که بیاید گفت جلسهای داریم. من به او گفتم این امر را در اینجا عملی ببیند.رویانیان در مورد اینکه در آکادمیها پارتی زیادی صورت میگیرد و میتواند این قول را بدهد که در این باشگاه چنین اتفاقی نیافتد، گفت: این موضوع به خاطر این است که ما سیستم نداریم وقتی سیستم نداریم بیعدالتی هم میشود. در کل باشگاههای ما خطر وجود دارد تنها راه مبارزه با آن ایجاد سیستم است ما نگاه عدالتمحور داریم و میخواهیم در کنار بزرگان استعدادیابی هم صورت بگیرد.رویانیان درباره اینکه چه زمانی میخواهد حواشی در باشگاه پرسپولیس به پایان برسد، گفت: خدا عاقبت ما را به خیر کند فقط باید به این مسائل بخندیم و از آن عبور کنیم. من به پستی وابسته نیستم اگر بروم در جای دیگری فعالیت خواهم کرد و به دنبال کار خود میروم. حقوق هم دارم از همانجا به پرسپولیس کمک میکنم. رویانیان در مورد اینکه آیا از این مسائل خسته نشده یادآور شد: ما که داغون شدیم من نه هواداران و نه رسانهها متوجه نشدند که چه اتفاقاتی افتاد.وی در مورد اینکه آیا میتواند در مورد مسائل صحبت کند تصریح کرد: نمیتوانم راحت مسائل را بگویم. من به وزیر ارادت دارم و شاید او را هم تحت فشار گذاشته باشند. تا ساعتی که مرا برنداشته باشند به کار خود ادامه خواهم داد نمیدانم چرا پرسپولیسی که در آرامش است این انفجارها رخ میدهد شاید کار تیمهای رقیب باشد اما تا جایی که بتوانم به صورت به کار خود ادامه میدهم.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتقادهایی که کامبوزیا از مدیریت پرسپولیس انجام داده، یادآور شد: او هنوز پرسپولیس را ندیده آن وقت این چه حرفهایی است که میزند. من نمیخواهم به او توهین کنم اما هیچ آدم عاقلی چنین حرفهایی را نمیزند. من برای آدمها احترام قائل هستم اما او که هنوز نیامده چگونه این حرفها را میزند. هیچ مدیریت عقلانی چنین حرفهایی را مطرح نمیکند او هنوز نیامده و معلوم هم نیست که بیاید.وی در مورد اینکه کامبوزیا صحبت امروز هم در واکنش به مصاحبه علی دایی مسائلی را مطرح کرده بود و انتقادهایی کرد، خاطرنشان کرد: شاید آقایان کامبوزیا را روی کاغذ آوردند که پرسپولیس را نابود کند به هر کسی که او را آورده میگویم آخر تو چه کاره هستی که درباره پرسپولیس حرف میزنی، نه مدیرعاملی و نه در هیئتمدیره هیچ چیز نیستی چرا سرمربی مرا میکوبی. من فعلاً سکوت میکنم اما اگر حرف بزنم صحبتهایی را علیه بزرگان خواهم کرد و همه چیز را میگویم. آخر این چه حرفهایی است که می زنی.وی افزود: من اهل ریا و دروغ نیستم و از آن بیزارم نمیخواهم دنبال فریبکاری باشم اگر من را نمیخواهند مردانه بگویند. من به همه هواداران میگویم بنده هیچ کاری نکردهام بیایند و من را بردارند چرا نقشه میکشند. علیه این و آن حرف میزنند. راحت بیایند بگویند که ما تو را نمیخواهیم.وی با اشاره به صحبتهای کامبوزیا گفت: پشهای روی درخت نشست و بعد به درخت گفت که میخواهم بلند شوم، مراقب خودت باش، درخت به او گفت آمدنت را نفهمیدیم که رفتنت را بفهمیم.

19. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (3rd July 2013), s A r A (3rd July 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین