آبشک: قراردادم را با داماش ثبت نکرده بودم که مشکلی ایجاد شود/ افتخار می کنم شاگرد دای
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آبشک: قراردادم را با داماش ثبت نکرده بودم که مشکلی ایجاد شود/ افتخار می کنم شاگرد دای

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

آبشک: قراردادم را با داماش ثبت نکرده بودم که مشکلی ایجاد شود/ افتخار می کنم شاگرد دای

پرسپولیس نیوز : بازیکن خط میانی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: بازی در پرسپولیس و شاگردی علی دایی افتخار بزرگی است و میخواهم تواناییهای خود را به اثبات برسانم.هافبک دفاعی تیم فوتبال داماش در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار دارد و اگر مساله ای پیش نیاید، این اتفاق خواهد افتاد.

محمد آبشک گزینه مورد نظر پرسپولیسی ها در این خصوص گفت: از طرف باشگاه پرسپولیس و نزدیکان علی دایی با من مذاکره شده است و صحبت های خوبی را هم انجام دادیم و به توافق هم رسیده ایم. البته قبل از این مذاکرات، قرارداد داخلی خود را با داماش به مدت یک سال تمدید کرده بودم اما از آنجایی که هنوز ثبت نشده است، فکر نمی کنم مشکلی ایجاد شود.

وی ادامه داد: هنوز با آقای عابدینی صحبت نکردم اما می خواهم این مسائل را برای او بازگو کنم و درخواستم را بگویم. این که گفته می شود اگر عابدینی به پرسپولیس بیاید، من هم در آن صورت می توانم بیایم، صحت ندارد و عابدینی هیچ گاه مسائل داخلی فوتبال را با بحث مدیریتی آن به یکدیگر ارتباط نمی دهد. فکر می کنم الان زمان مناسبی برای تجربه فضای دیگری است و به همین خاطر بی صبرانه منتظر هستم تا این اتفاق رخ بدهد. با این اوصاف در رشت روزهای خوبی را سپری کرده ام و از هواداران خوب داماش هم تشکر و قدردانی می کنم.

آبشک تصریح کرد: بازی در پرسپولیس و شاگردی دایی افتخار بزرگی است و می خواهم توانایی های خود را به اثبات برسانم. بازی کردن در تیمی پرطرفدار مثل پرسپولیس که همه نگاه ها به سمتش است، کار را سخت می کند اما مطمئن هستم که تحمل این دشواری ها برای رسیدن به اهدافم ارزش آن را دارد. از رقابت در پرسپولیس نمی ترسم و می خواهم از تجربیات سایر نفرات این تیم استفاده کنم و بازیکن موثری برای سرخپوشان باشم.

وی در انتها گفت: البته قبل از این که با داماش قرارداد داخلی امضا کنم، از مس کرمان و تراکتورسازی تبریز هم پیشنهاد داشتم. با تراکتور صحبت هایی انجام داده بودم اما مجید جلالی بیشتر به جذب جواد نکونام علاقه مند بود و به همین دلیل ادامه مذاکرات مقدور نبود.

2. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

baran1390 (3rd July 2013), Milad criska (3rd July 2013)