سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: انگيزه بازيکنان براي يک پيروزي با اقتدار باعث شد چند اشتباه ساده داشته باشند.

خسوس کاندلاس بعد از پيروزي پنج بر چهار تيمش برابر تايلند و راهيابي به فينال بازيهاي داخل سالن آسيا گفت: بازي نيمه نهايي حساسيت خودش را دارد و بچهها براي شروع انگيزهشان بالا بود، به همين دليل در ابتداي بازي 5پنج خطايي شدند و در نيمه دوم هم بلافاصله شرايطي به وجود آمد که دو گل خورديم. از بازيکنانم راضي بودم چون اين يک حسي براي ما بود که آنها ميتوانند در شرايط سخت از پس مشکلات برآيند.

به گزارش فارس ، وي ادامه داد: بازيکنان دوست داشتند با اقتدار بازي را ببرند به همين دليل چند اشتباه ساده داشتند و انگيزه، بار اضافي روي تيم ميشود.

خسوس درباره اينکه تايلند بازي نزديکي مقابل ما داشت آيا اين يک خطر براي ايران محسوب نميشود، تصريح کرد: داوري متاسفانه بد بود و بد سوت زد. هشت ثانيه مانده به پايان بازي هم يک پنالتي گرفت که پنالتي نبود. تايلند مدتهاست که کار ميکند تا در ضدحملهها قوي شود.

سرمربي ايران در پاسخ به اين سوال که بين ژاپن و کويت دوست داريد کدام يک فيناليست شود عنوان کرد: درباره فينال صحبتي نميکنم.

وي همچنين در پاسخ به اين سوال که آيا استفاده از کشاورز به دليل حساسيت بازي بود گفت: خير مطمئن بوديم وي از مصدوميت رهايي پيدا کرده است.