امسال پرسپوليس را به چالش کشيدند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: امسال پرسپوليس را به چالش کشيدند

 1. #1


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک

  امسال پرسپوليس را به چالش کشيدند

  مديرعامل پرسپوليس گفت: يک سال هم که پرسپوليس را زودتر از ساير تيمها بستيم، تيم را به چالش کشيدند.

  محمد رويانيان که امروز مهمان برنامه ورزش و مردم بود، در ابتدا با اشاره به اينکه ماشين خارجي دوست ندارم و همواره ماشين ايراني سوار شدهام در اين خصوص گفت: آن زمان که رئيس راهنمايي و رانندگي بودم يا پيکان سوار ميشدم يا پرايد و پورشه را فتحاللهزاده عليه من درست کرده است.

  وي در خصوص سفرش به روسيه و حواشي که در زمان اين سفر به وجود آمد،گفت: روبين کازان يک باشگاه تراز اول در روسيه است و براي اولين بار يک باشگاه روسي ميخواست با يک باشگاه آسيايي قرارداد همکاري امضا کند. ضمن اينکه دو بازيکن ايراني از پرسپوليس از جمله عليرضا حقيقي و سردار آزمون که او هم به نوعي متعلق به پرسپوليس است، در اين تيم توپ ميزنند. بنابراين اين سفر برنامهريزي شده بود با اين حال زماني که به روسيه رسيديم از اخباري که مبني بر تغيير مديرعامل در پرسپوليس بود روي سايتها بود در همان زمان مطلع شديم.

  رويانيان يادآور شد: 2 روز قبل از سفر با عباسي صحبت کردم که او به من اعلام کرد قرار است کامبوزيا مديرعامل شده و من هم در هيئت مديره به پرسپوليس کمک کنم که من همانجا با اين تصميم موافقتم را اعلام کردم. در حال حاضر هم معتقدم نميتوان براي مسئوليت جنگيد و هر کجا که اعلام ميکنند بايد کار کنيم. ما سرباز وطن هستيم و اين طور به ما ياد دادهاند. همان زمان هم به وزير گفتم چشم و مبارک است.

  مديرعامل پرسپوليس تاکيد کرد: پس از زماني که در روسيه بودم مشاهده کردم عليه ما مصاحبه کرده و ترکيب هيئت مديره را عوض کرده و خودم ماندم که چرا اين مسئله در حالي که تيممان را بسيار زودتر از ساير تيمها از جمله استقلال بستيم، اين طور رسانهاي شده و در کشور پيچيد.

  وي تاکيد کرد: ما تيممان را قبل از 7 خرداد بستيم. فتحاللهزاده خودش استاد نقل و انتقالات است و ميداند که 3 دروازهبان 7 مدافع که بيشتر آنها مليپوش هستند، 10 هافبک و 4 مهاجم در ترکيب تيم به چه معنايي است. ما سرمربي را هم بسيار زود مشخص کرده و با کادر فني قرارداد بستيم. يک بار هم که پرسپوليس زود بسته شده احتياج به آرامش داشت اين طور با بحث مديريت، اين تيم را به چالش کشيدند.

  رويانيان گفت: دل آدم براي هواداران و 30 ميليون نفري که به عشق پرسپوليس قلبشان ميتپد ميسوزد، ما فقط به هواداران مديون هستيم و زير دين هيچ کسي قرار نداريم.

  وي با اشاره به اينکه هيچ حقوق و درآمدي از پرسپوليس دريافت نميکند، افزود: ما را به عنوان مديرعامل منصوب کردند تا طرفداران استقلال و پرسپوليس را با بردهايي که به دست ميآورند شاداب نگه داريم. البته پرسپوليس که بردهاي آنچناني نداشت و در فوتبال افت هم کرديم، اما استقلال توانست جام بگيرد. با اين حال مشاهده ميکنيد که مردم و رسانهها به مديريت ما علاقه دارند. بر همين اساس است که ميگويم ورود به حاشيه جديد تدبير خوبي نبود. البته باز هم تاکيد ميکنم شخص ملاک نيست اما در مورد مديرعامل تدبير نشد.

  رويانيان در خصوص صحبتهاي کامبوزيا که گفته بود دايي در اندازهاي نيست که جوابش را بدهم، عنوان کرد: دايي را بچهها هم ميشناسند و او آقاي گل جهان است.

  مديرعامل پرسپوليس در پاسخ به سؤالي که از فتحاللهزاده مبني بر بدهيهاي وي به بازيکنان استقلال چه ميشود، گفت: هم فتحاللهزاده و هم من اگر در اين دنيا نتوانيم بدهيها را بدهيم حتما در آن دنيا پولشان را خواهيم داد. جالب اينکه فتحاللهزاده هم مدام مصاحبه کرده و ميگويد رويانيان 200 ميليارد پول دارد البته او کملطفي هم ميکند چرا که ما در مواقعي به او کمک هم کردهايم.

  وي يادآور شد: من و فتحاللهزاده را دولت آورده و خود دولت هم بايد به ما کمک کند. دولت ما را منصوب کرده تا به اين دو باشگاه خدمت کنيم و بدهيهاي ما هم براي دولت است. البته فتحاللهزاده دوست من است و جيب من و او نداريم. مدير عامل استقلال هم نميرود خارج از کهکشان راه شيري براي خودش بازيکن بياورد.

  رويانيان در خصوص 3 بازيکن پرسپوليس که در اين فصل به استقلال پيوستند، گفت: اگر بتوانيم به استقلال کمک کنيم آيا اشکال خاصي دارد. البته آنها هم ميتوانند به ما کمک کنند.

  رويانيان در ادامه اظهار داشت: کل باشگاههاي فوتبال در ايران مديريت هزينه ميکنند و هيچ باشگاهي درآمدزا نيست. چه باشگاههاي صنعتي، خصوصي و چه دولتي مثل استقلال و پرسپوليس هيچ کدام بر پايه درآمد هزينه نميکنند و چون درآمد ندارند از جاهاي ديگر ميزنند تا هزينه کنند. در نهايت هم يا ورشکست ميشوند يا از تسهيلات دولتي به صورت غيرمستقيم استفاده ميکنند.

  وي تاکيد کرد: فرض کنيد يک کارخانه 4 هزار ميليارد در سال گردش مالي دارد که يک درصد آن ميشود 40 ميليارد تومان که اين نشان ميدهد مديرعامل باشگاه هر لحظه دست در جيبش کند ميتواند علاوه بر ريال، درهم، يورو و دلار هم داشته باشد. خود من در صادرات و واردات دست دارم و کاملاً به اين مسائل وارد هستم. بر همين اساس مديرعامل شرکت صنعتي فقط برنامه ميدهد و علاوه بر بودجه ساليانه به صورت مخفيانه 15 ميليارد هم ميگيرد که در نهايت ميشود 40 ميليارد.

  رويانيان با اشاره به باشگاه خصوصي راهآهن که هيچ درآمدي ندارد، گفت: زنجاني تا چه زمان ميخواهد اين تيم را اداره کند. امثال هدايتي و شفيعزاده در بخش خصوصي به کجا رسيدند. بخش خصوصي هم ميآيد و در نهايت نابود ميشود اما تيمهاي صنعتي که اسم خودشان را بخش خصوصي گذاشتهاند جالب است بدانيد که دولتي محسوب شده و اينگونه برخورد ميکنند چرا که بخش خصوصي نياز به بازرس ندارد. بنابراين چون فقط ما دو باشگاه صد در صد دولتي هستيم يا بايد دولت بودجهمان را بدهد يا اجازه دهند سيستم خصوصيسازي را راهاندازي کنيم.

  مديرعامل پرسپوليس گفت: نمايندگاني که در مجلس در خصوص بودجه تصميمگيري ميکنند. چون شهرستاني هستند ميگويند چرا بايد فقط به استقلال و پرسپوليس پول داد و ما را در مجلس قفل ميکنند و دولت هم که ميبينيد هيچ برنامهاي ندارند.

  وي با بيان اينکه ميخواهم يک پيام جديد به آقاي روحاني بدهم، در اين مورد گفت: از حساب دولت 150 ميليارد تومان به ما بدهند تا با کمک شرکتهاي اقتصادي که تاسيس کردهايم بتوانيم سالي 45 ميليارد تومان سود خالص در اين دو باشگاه به دست بياوريم که با اين حساب به هر باشگاه 22.5 ميليارد رسيده و پول دولت هم برميگردد. قبلاً خود من در شغلي بودم که براي تسهيلات رانندگان تاکسي و کاميوندارها 1500 ميليارد تسهيلات گرفتم و معتقدم 150 ميليارد ديگر پولي نيست که در نهايت اين پول هم متعلق به دولت است و قرار است در حساب خودشان خوابانده شود. بنابراين هم ما ميفهميم اقتصاد چيست، اما يک حرکتي هم بايد از آن سمت انجام شود.

  رويانيان تصريح کرد: در تمام دنيا تيمهاي ليگ برتر و دسته اول تا دسته سوم از درآمد پخش تلويزيوني بهره ميگيرند. البته من کاري به مبلغ اين درآمد و دعواي فدراسيون و تلويزيون ندارم اما به واقع هيچ پولي به ما نميدهند. در حالي که 50 درصد از پخش تلويزيوني در سال متعلق به اين دو تيم است. در حالي ميگويند 15 ميليارد قرارداد بسته شده که به نظر من ميتواند 200 ميليارد از اين راه درآمدزايي کرد.

  وي افزود: استاديوم آزادي براي شهر تهران است و اين در حالي است که تمام تيمها خودشان استاديوم دارند و فقط دو باشگاه استقلال و پرسپوليس از استاديوم خصوصي بيبهره هستند. بنابراين ميتوان گفت که استاديوم آزادي براي اين دو تيم است، اما جالب اينکه پولي که از بابت بليتفروشي به ما نميدهند هيچ براي هر بازي 35 ميليون تومان هم ميگيرند. گناه ما چيست که در حالي که ميتواند از همين استاديوم آزادي حداقل سالي 20 ميليارد تومان درآمدزايي داشته باشند اين اجازه را به ما نميدهند اما از سوي ديگر باشگاههاي صنعتي از اين موارد هم استفاده ميکنند.

  رويانيان عنوان کرد: ما هم مانند استقلال به بازيکنانمان از سال گذشته بدهکاريم و اصولا مردي بدون بدهکاري وجود ندارد.

  وي در مورد قرارداد کشتيگيران و انتقادات غلام محمدي در خصوص عدم پرداخت بدهيهاي پرسپوليس به کشتيگيرانش گفت: ما قرارداد سهجانبهاي داشتيم که قرار بود يک بنده خدايي که اسمش را نميبرم 800 ميليون و ما هم 500 ميليون پرداخت کنيم که در نهايت ما 900 ميليون هزينه کرديم و طرف ديگر قرارداد يک ريال هم نداد اما چون آقايان فقط من را ميشناسند عليه بنده مصاحبه ميکنند. همين جا هم اعلام ميکنم آن فردي که اين مصاحبهها را کرده بداند تا زنده هستم حتي يک ريال هم به او نميدهم حتي اگر حکم بازداشت من را بگيرد.

  مديرعامل پرسپوليس افزود: اين چه کاري است که چکها را منتشر ميکنند آنها 60 تا 80 درصد پولهايشان را گرفته و بعد اين موارد را رسانهاي ميکنند و اين درحالي است که من نميتوانم بگويم اين آقايان چه مشکلاتي دارند. در نهايت هم از اين موارد سوءاستفاده ميکنند. همين غلام محمدي که اين گونه حرف ميزند چه بلاهايي سر تيم ما آورد و چگونه با داور برخورد کرد که تا محروميت هم پيش رفت.

  وي تاکيد کرد: نگران پول خرج کردن صنعتيها نيستيم بلکه نگران اين هستم چرا عدالت اجرا نميشود و چرا دست و پاي ما را ميبندند. اما آنها اين طور پول خرج ميکنند و چرا ديوان عدالت اداري سيستم بازرسي فقط براي ماست.

  رويانيان در خصوص نشستش با سجادي گفت: نشست دوستانهاي بود و ما با هم دعوا نداريم.

  وي در پايان گفت: با فتحاللهزاده قرار گذاشتيم از اينجا بيرون رفتيم او يک مواردي را در خصوص ماندن در باشگاه به من ياد بدهد.


  . . .

 2. 2 کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Terminator2731 (5th July 2013), UniQue (5th July 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  فتل خیلی تیکه مینداخت تو برنامه

 4. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  UniQue (5th July 2013)

 5. #3


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  24 ابدی
  استاتوس
  24 ابدی
  شغل و حرفه
  .
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  7,935
  تشکر
  24,878
  تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 52 تاپیک
  تو قبر هفت جد و آبادشون که پرسپولیس رو وارد حاشیه میکنند


 6. #4


  محل سکونت
  طو لاک خودم.
  نام واقعی
  amirmahdi
  استاتوس
  باشی هستم/نباشی سیکتر
  شغل و حرفه
  مهندسی معماری
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Germany
  نوشته ها
  222
  تشکر
  275
  تشکر شده 175 بار در 84 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 39 تاپیک
  کی به چالش کشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. #5


  محل سکونت
  روسر استفراقی ها
  نام واقعی
  حمیدرضا
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ......
  بازیکن محبوب
  ali parvin
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  454
  تشکر
  950
  تشکر شده 444 بار در 206 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  فتلی دیگه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا