اختصاصی/ قرمزِ تیره بس است دیگر! من قرمز روشن میخواهم / آقایان پرسپولیس انرژی هسته ا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اختصاصی/ قرمزِ تیره بس است دیگر! من قرمز روشن میخواهم / آقایان پرسپولیس انرژی هسته ا

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

اختصاصی/ قرمزِ تیره بس است دیگر! من قرمز روشن میخواهم / آقایان پرسپولیس انرژی هسته ا

پرسپولیسیها : صدا! دوربین! حرکت! ضبط میکنیم...
    انرژی هسته ای حق مسلم ماست! کاملاً درست است! ما هم قبول داریم! اما انگار آقایان پرسپولیس را با انرژی هسته ای که حق مسلّمشان است اشتباه گرفته اند.

سکانس اول: تغییرِ مدیریت و این نوارِ پُر شده!سکانس همیشه محبوب مسئولان،سکانس منفور هوادار،نمیدانم چرا این سکانس از نظر بالانشین ها همیشه مشکل دارد. از نظر آنها هیچکس این سکانس را خوب بازی نمیکند. چه ورزشی و چه غیر ورزشی. دیگر بس است این بهانه های کهنه! محمدحسن انصاریفرد ورزشی را نگذاشتید، محمد رویانیان غیر ورزشی را هم نمیگذارید! بس است دیگر. نظر ما را هم بخواهید. قول میدهیم مسعود فراستی وار نقد نکنیم فیلمتان را! ما هم حق داریم! داریم؟؟؟ ما روی کاسِتِ دلمان ضبط میکنیم فیلمِ شما را! به تمام مقدسات قسم کاسِتِ دلِ این هوادار پُر شده! نظر ما را نمیخواهید؟؟ (نخیر!) میدانیم نمیخواهید! هیچ وقت نخواستید! اما ما نظرمان را میدهیم.محمد رویانیان، بازیگر حال حاضرِ این سکانس، اگر ورزشی بازی نمیکند، اگر نمایشی بازی میکند، اگر خوب بازی میکند، اگر بد بازی میکند، مهم نیست..... مهم اینست که: .....به دل ما بازی میکند!
    سکانس دوم: انرژیِ هسته ای و این حقِّ مسلم!این جمله با دولت حاضر عجین شده: انرژی هسته ای حق مسلم ماست. کاملاً درست است. ما هم قبول داریم اما انگار آقایان پرسپولیس را با انرژی هسته ای که حق مسلّمشان است اشتباه گرفته اند. تغییر مدیریت پرسپولیس یعنی چوب گذاشتن لای چرخِ دولت آینده یعنی استفاده نادرست از انرژی هسته ایِ پرسپولیس یعنی خرابکاری برای دولت آینده به قیمت نابودی پرسپولیس یعنی زیر پا گذاشتن دل هوادار! بله آقایان پرسپولیس انرژی هسته ایست، اما حق مسلّم شما نیست!!
    سکانس سوم: حق خواهیِ هوادار و این قرمزِ تیره!چرا ما سکوت نمیکنیم؟؟ ما زیاده خواهیم! ما هواداران مگر چقدر حق داریم؟؟ این همه حقمان را دادند! حق ما را خیلی وقت پیش دادند! حق ما را مهدی هاشمی نسب داد! حق ما را علی انصاریان داد! حق ما را بهروز رهبری فر داد و هنوز هم دارد میدهد! حق ما را شیث رضایی داد! مازیار زارع، حسین بادامکی، همه حقمان را دادند! حق ما سه روز خوابیدن جلوی بیمارستان کسری بود!! یادت نیست هوادار؟؟ یادت نیست با چشمان پف کرده از اشک و دستهای رو به آسمان به بیمارستان کسری چشم دوختیم و عقاب آسیا را از خدا خواستیم؟؟ حق ما را یحیی داد! فینال جام حذفی یادتان نیست؟؟ تازه یحیی حق مهدی را هم داد! ما هم سهیم بودیم! یادتان نیست؟؟ یعنی شما نبودید که با وداع مهدی اشک ریختید؟؟ داخل ورزشگاه که بودید اشک نریختید؟؟ جلوی تلویزیون چشمانتان خیس نبود؟؟ حق ما را دعوای جادوگر و سردار داد! چقدر سهم میخواهیم ما! سهم ما را داده اند! بقیه اش سهم آقایان است! سهم ما همین قرمزِ تیره است!
    سکانس آخر: حذفیات! با شما هستم آقایان! میدانم الان دارید به ریش منِ هوادار میخندید! میدانم در دلتان میگویید چه فیلم پر طرفداریست این پرسپولیس! حتی غمش هم میلیون میلیون بیننده دارد! حتما میدانید این تیری که دارید شلیک میکنید به قلب پرسپولیس است! همیشه هر فیلمی بعد از تدوین یک سری حذفیات دارد! در فیلم پرسپولیس منِ هوادار همیشه پای ثابتِ حذفیات هستم! حرفهایم، فریادهایم، همه حذف میشوند... مثل همیشه! اشکالی ندارد ... باشد حذفم کنید آقایان اما من حلالتان نمیکنم! حتما میدانید که تنها گناهی که از سوی خدا بخشودنی نیست حقُ الناس است! مگر نمیگویید پرسپولیس یک تیم مردمیست؟؟ مگر نمیگویید پرسپولیس مال هواداران است؟؟ پس پرسپولیس نمونه بارز حقُ الناس است! ما منتظریم! شما باید تقاص این هشت سال بازی با پرسپولیس را پس دهید!
    و اما شما آقای رئیس هیئت مدیره! جناب آقای مالکی! شمایی که در طول حیاتتان مصاحبه نکرده بودید و در این مدت که خبرهایی هست، شده اید تیتر یکِ همه جا! شمایی که همه میگویند شاید... ولی شما میگویید قطعا!!! راستش را بخواهید علاقه ای به حرف زدن با شما ندارم! فقط در حد دو جمله: مواظبِ ضامنِ این بمبی که در دست دارید باشید! یک وقت دیدید جلوی پای خودتان ترکید!
    و حرف آخر با تنهاترین سردار دنیا! سردار نشد، نگذاشتند.... میبینی؟؟ نمیگذارند من و تو و پرسپولیس عزیزم "ما" بشویم! شاید من، شاید تو، شاید وقتی دیگر... جایی دیگر! هرچند من تلاشم را میکنم! اما احتمالاً نمیشود! اما به قول دکتر روحانی: وقتی حقتان را میخواهید با صدای رسا و با قدرت بخواهید! آقایان! آقایانِ رفتنی!!!! من را میشناسید؟؟ مطمئنم نمیشناسید! معرفی میکنم: من هوادار هستم! من این فیلم مسخره تان را نمیخواهم! من سردار رویانیان را میخواهم!! قرمزِ تیره بس است دیگر! من قرمز روشن میخواهم . . . من پرسپولیسم را میخواهم . .
    ارسال شده توسط آقای محسن بقایی
    توضيح: اين مطلب تنها نظر شخص ارسال کننده مي باشد که بدون هيچ گونه سانسور در اختيار شما قرار گرفته است.سایت هواداران پرسپوليس مطالب نوشته شده توسط نويسنده را تاييد يا تکذيب نمي کند.
    ویرایش توسط salmonela : 5th July 2013 در ساعت 17:19
    فقط پرسپولیس...

2. 3 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (5th July 2013), Terminator2731 (5th July 2013), UniQue (5th July 2013)