بازيکن تازهوارد پرسپوليس گفت: با توجه به زمان باقي مانده تا شروع فصل ميخواهيم با آمادگي کامل بازيها را شروع کنيم و از ابتدا نتيجه بگيريم تا زمان را از دست ندهيم.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس اميد عاليشاه درباره بازي برابر تراکتورسازي گفت: پيروزي برابر تراکتورسازي روحيه خوبي در تيم ايجاد کرده است. اين پيروزي را در حالي به دست آورديم که بدنها هنوز سنگين است و به شرايط عادي برنگشته اما از نظر روحي تاثير خوبي گذاشت.

وي ادامه داد: با توجه به عقب افتادن ديدارهاي ليگ تا شروع مسابقات فرصت کافي داريم آماده شويم. تلاش ميکنيم با توجه به بازيهاي تدارکاتي که آقاي دايي در نظر گرفتهاند از نظر بدني و تاکتيکي به شرايط مطلوب برسيم و بتوانيم فصل را با نتايج خوب شروع کنيم و زمان را از دست ندهيم.

هافبک پرسپوليس درباره فشار توقعات از تيم ناشي از شرايط تيم در سالهاي گذشته توضيح داد: فشار توقعات از تيم پرسپوليس هميشه بالاست و اين وضعيت تشديد شده. به همين دليل تلاش ميکنيم از هفته ابتدايي بتوانيم به نتيجه برسيم تا اين فشار را کمتر کنيم. از سوي ديگر شرايط با دو سال گذشته از اين جهت متفاوت است که يک مربي خوب و با تجربه مثل علي دايي بالاي سر تيم است.

عاليشاه درباره شرايط خود در پرسپوليس و اينکه بتواند در تيم ملي جايگاه محکمي پيدا کند، تصريح کرد: اينجا جو خوبي وجود دارد. در کل همه چيز خوب پيش ميرود. البته در روزهاي گذشته آسيبديدگي از ناحيه کمر داشتم که بيشتر گرفتگي عضلاني به نظر ميرسيد و منتظر جواب MRIهستم. گذشته از اين مشکل خاصي وجود ندارد. طبعا هدف هر فوتباليستي راهيابي به تيم ملي است ولي قبل از آن بايد در بازيهاي ليگ و براي باشگاهم بازيهاي خوبي انجام بدهم. انتخاب پرسپوليس براي من يک انتخاب آگاهانه بود. از يک طرف پرسپوليس تيم بزرگي است و از سوي ديگر حضور شخص آقاي دايي بسيار تاثيرگذار بود. دو سال با ايشان کار کردهام و شناخت خوبي که از من دارند. اين کمک بزرگي براي رسيدن به موفقيت خواهد بود.

هافبک - مهاجم پرسپوليس درباره پست بازي خود و ديدگاههاي متفاوت درباره جوانگرايي پرسپوليس اينگونه ميگويد: آقاي دايي در راهآهن بيشتر در هافبک چپ و راست از من استفاده ميکرد و الان در تمرينها هم غير از اين نيست. در مورد مجموعه تيم هم فکر ميکنم الان پرسپوليس با درايت سرمربي و مسوولان تيم به تعادل خوبي رسيده است. در تيم هم بازيکنان باسابقه و هم بازيکنان جوان حضور دارند. ما هم جوانهايي بيتجربه نيستيم. هر چند پرسپوليس براي هر فوتباليستي يک تجربه متفاوت است اما در اروپا ميبينيم که سن و سال ما سني است که بازيکنان در آن اوج ميگيرند.