به گزارش خبرگزاری فارس، الکس فرگوسن که به تازگی از هدایت منچستریونایتد کناره گیری کرده و خود را بازنشسته کرده است، در پایان فصلی که گذشت اعلام کرد وین رونی میخواسته یونایتد را ترک کند. یکی از تیمهایی که قصد جذب او را داشته نیز چلسی است که هدایت آن را ژوزه مورینیو به عهده دارد.
دیوید مویس، سرمربی جدید شیاطین سرخ هم در گفتوگویی تاکید کرده به هیچ وجه به رونی اجازه خروج از این تیم را نخواهد داد. اکنون نیز برایان رابسون، اسطوره باشگاه تاکید کرده با وجود تمام این حرفها، هواداران یونایتد پس از بازگشت رونی به ترکیب، رفتار خوبی با وی خواهند داشت. او برای اثبات حرف خود، بازگشت کریستیانو رونالدو از جام جهانی 2006 به انگلیس را مثال زد که رونالدو در دیدار انگلیس با پرتغال موجب اخراج رونی شده بود.
رابسون در این مورد گفت: رونی در یونایتد فصل را آغاز خواهد کرد، گلزنی کرده از فوتبال خود لذت خواهد برد. هواداران نیز او را خواهند بخشید، البته اگر چیزی از او به دل گرفته باشند. برای درک این موضوع، اتفاقهایی که در جام جهانی 2006 در مورد رونالدو رخ داد را به خاطر بیاورید. درست پس از دو دیدار، رونالدو فوق العاده بازی میکرد و همه او را دوست داشتند. دیگر هیچ کس به خاطر نمیآورد که او در جام جهانی چه کارهایی انجام داده بود. میدانم که همین سناریو برای رونی رقم خواهد خورد.
وی در ادامه گفت: وین تمام چیزهایی که یک فوتبالیست لازم دارد را در اختیار دارد. او میتواند با نمایش عالی خود در ترکیب یونایتد، همه ما را به عنوان هواداران این تیم به وجد آورد. همه ما میخواهیم که بهترین بازیکنان برای تیم ما به میدان بروند.