مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: اگر توفيقي نصيبم شود براي آقاي گلي هم تلاش مي کنم.

سعيد دقيقي درباره شرايط تيمش اظهار داشت :تمرينات خود را به بهترين شکل ممکن دنبال مي کنيم. امسال به دنبال اين هستيم تا نتايج خوبي کسب کنيم و بتوانيم آن چيزي که مردم آذربايجان لايقش هستند را برايشان بدست آوريم. خوشبختانه هواداران حمايت خوبي از ما انجام داده اند و مي خواهيم به بهترين شکل ممکن جواب محبت هايشان را بدهيم.

به گزارش اوج ، وي درباره خط حمله تراکتورسازي عنوان کرد: جواد کاظميان و محمد ابراهيمي هم در خط حمله مرا ياري مي کنند. شرايط بدي ندارم . شنيده ام کريم انصاري فرد هم مي خواهد به تبريز بيايد. اگر اين اتفاق بيفتد استقبال مي کنم. من خوشحال مي شوم که انصاري فرد يا نکونام به تراکتور بيايند. آنها هردوشان بازيکنان بزرگي هستند و مي توانند به ما کمک کنند.

دقيقي در پاسخ به اين سوال که آيا به آقاي گلي هم اميدوار است، افزود: براي من در وهله اول موفقيت تراکتورسازي مهم است و اگر توفيقي نصيبم شود براي آقاي گلي هم تلاش مي کنم. در سال هاي قبل در تيم هاي بازي کردم که از نظر مهره زياد قدرتمند نبودند اما کارنامه خوبي داشتم. اميدوارم امسال بتوانم به آن چيزي که حقم است برسم.