کفشگری: حاضرم یک فصل روی سکو بنشینم اما پرسپولیس قهرمان شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کفشگری: حاضرم یک فصل روی سکو بنشینم اما پرسپولیس قهرمان شود

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک

کفشگری: حاضرم یک فصل روی سکو بنشینم اما پرسپولیس قهرمان شود

کفشگری: حاضرم یک فصل روی سکو بنشینم اما پرسپولیس قهرمان شود /شمالی ها با غیرت بازی می کنند

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : من با هادی نوروزی خیلی رفیقم و با هم رفت و آمد خانوادگی داریم.آن روز هم شب در خانه هادی میهمان بودیم که من ، هانی(پسر نوروزی) را آورده بودم تمرین تا با هم برویم منزل شان.
    مهرداد کفشگری از جمله بازیکنان جدید پرسپولیس است که از راه آهن به جمع سرخ ها اضافه شده و ظاهرا ازمهره های مورد نظر دایی است. با این حال این بازیکن مطمئن است که مقبولیت او نزد دایی ضمانتی بر بازی کردنش در ترکیب اصلی پرسپولیس نیست.
    کفشگری در مصاحبه با گل به نکات جالبی در مورد خودش و مازندرانی های پرسپولیس اشاره می کند.
    شرایط پرسپولیس و تمرینات چطور پیش می رود؟
    خدا را شکر شرایط خوب است .داریم یک تیم صد در صد می شویم ،البته اگر خودمان را چشم نزنیم.تمرینات خوبی داریم که هر چه به بازی ها نزدیک تر می شویم سبک تر می شود .بدن هایمان اما هنوز یک مقدار سنگین است . بازی های دوستانه ای که انجام می دهیم برای هماهنگی بچه ها و مچ شدن آنها با هم خیلی خوب بوده. هر سه چهار روز یک بار ریکاوری داریم و کلا همه چیز خوب است.
    ظاهرا در بازی تدارکاتی با استقلال صنعتی خوب بوده ای یا اینکه چون زیاد شوت زدی بازی ات به چشم آمده؟
    نمی توانم بگویم خوب بودم چون هنوز صد درصد نیستم و بدنم در دوره افت است چون بدنسازی کرده ایم .
    فکر نمی کنی با آمدن دهنوی و مارکو شانس زیادی برای بازی کردن نداشته باشی؟
    ترافیک که هست اما قاسم و مارکو جلوتر هم می توانند بازی کنند یعنی می توانند پشت فوروارد باشند .البته من تعیین کننده پست آنها نیستم و نمی توانم بگویم آنها هافبک دفاعی باشند یا نه اما اگر هم باشند خیلی خوب است چون تیم باید در هر پست چند بازیکن خوب داشته باشد .مطمئنا هر کس حقش باشد بازی می کند من هم می جنگم و تلاش می کنم تا بازی کنم.
    پارسال در راه آهن چقدر بازی کردی؟
    پارسال از ۳۴ هفته کل لیگ ۲۹ بازی در ترکیب بودم.۳ تا بازی آخر فصل را به خاطر مصدومیت از دست دادم .یعنی دو ماه آخر را کلا مصدوم بودم. یک بازی هم سه کارته بودم ،یک بازی دیگر هم که اولین بازی فصل بود در ترکیب نبودم که دلیل آن فنی بود.
    پس علی دایی اعتقاد زیادی به تو دارد؟
    خب اگر اعتقاد ند اشت که مرا به پرسپولیس نمی آورد.البته من اصلا به این فکر نمی کنم که چون با علی آقا آمده ام صد در صد بازی می کنم .علی آقا همیشه به هر کس که در تمرین آماده باشد بازی می دهد و من خیلی خوب این نکته را می دانم.
    جو پرسپولیس را چطور دیدی؟
    خب من بیشتر بچه ها را از قبل می شناختم چون ۸-۷ تا از بچه ها شمالی اند اما شاید باورتان نشود بگویم روز اولی که آمدم پرسپولیس نسبت به روزی که به راه آهن رفتم خیلی راحت تر بودم.این را دروغ نگفتم چون پرسپولیس بازیکنان بزرگ و با شخصیت زیادی دارد از سید جلال که فیکس تیم ملی است گرفته تا هادی نوروزی که کاپیتان است.
    حالا چرا اینقدر تعداد بازیکنان مازندرانی در پرسپولیس زیاد شده ؟بخاطر حضور رویانیان است یا اتفاقی اینطوری شده؟
    نه اصلا به خاطر آقای رویانیان نیست.شک نکنید که شانسی بوده .خب هادی و آقا محسن که از قبل بودند ،من و امید هم که از راه آهن آمدیم ،محمد عباس زاده هم که آقای گل لیگ شده بود و هر تیمی دوست دارد باز یکنی که ۱۸ گل در لیگ یک زده را داشته باشد.
    در تمرینات با هم مازندرانی حرف نمی زنید؟
    چرا ،اتفاقا محسن بنگر در مصاحبه ای گفته بود وقتی وارد رختکن می شویم احساس می کنیم رختکن نساجی است .ما ۶ تا مازندرانی در پرسپولیس داریم اما خدا وکیلی در هر تیم لیگ برتری که ببینید ۶-۵ تا مازندرانی پیدا می کنید حالا چون آقای رویانیان و آقا جواد (منافی) مازندرانی اند این مساله در پرسپولیس بیشتر به چشم می آید.این مساله در بیشتر تیم های لیگ برتری هست ،لیگ یک که اصلا کل تیم ها پر است از بازیکنان مازندرانی.
    معمولا بچه های مازندران فیزیک بدنی مناسبی دارند و خیلی سختکوشند .تو هم اینطوری هستی یا نه؟
    خدا را شکر همیشه از نظر بدنی خوب بوده ام و دیر خسته می شوم. نمی دانم چرا اما خدا وکیلی بازیکنان شمالی خیلی با غیرت بازی می کنند.به خدا بازیکنان شمالی هر چه در زمین داشته باشند می گذارند .
    فکر می کنی امسال چه آینده ای در انتظار پرسپولیس باشد؟
    ما به غیر از قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی کنیم چون اگر غیر از این باشد در حق هواداران مان ظلم کرده ایم.ان شاء الله از ثانیه اول بازی اول دنبال قهرمانی هستیم آن هم در هر دوجام.به جان مادرم قسم من حاضرم یک فصل سکونشین باشم اما پرسپولیس قهرمان شود.
    پارسال یک بار تنها آمده بودی تمرین پرسپولیس را تماشا کنی اما الان بازیکن پرسپولیسی.
    من با هادی نوروزی خیلی رفیقم و با هم رفت و آمد خانوادگی داریم.آن روز هم شب در خانه هادی میهمان بودیم که من ، هانی(پسر نوروزی) را آورده بودم تمرین تا با هم برویم منزل شان.آن روز پرسپولیس با سنگ آهن بافق بازی تدارکاتی داشت.
    حرف خاصی باقی مانده؟
    فقط یک چیز را می خواستم بگویم.من یک مصاحبه انجام داده بودم که خیلی از حرف هایم را وارونه و برعکس نوشته بودند.من در آن مصاحبه اصلا درباره میثم نقی زاده و اینکه فوتبال سلیقه ای است حرفی نزده بودم اما از قول من در این موارد چیزهایی نوشته بودند که درست نبود.

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

2. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6آتیشه (10th July 2013), NumBer1 (10th July 2013)

نام واقعی
    سعیده
    استاتوس
    ***حانیه***
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    pezhman jamshidi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 1,523 بار در 483 ارسال
    یاد شده