حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس منتفی شد.
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس منتفی شد.

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس منتفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاریفرد مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که برای ماندن در این تیم پنج جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار کرد بعد از ظهر روز گذشته برای تمدید قرارداد با این بازیکن طرفین به توافق لازم رسیدند و قرار شد انصاریفرد پس از امضای قرارداد بعد از ظهر امروز در تمرین سرخپوشان حضور پیدا کند.

اما با نظر علی دایی حضور انصاریفرد در پرسپولیس منتفی شد و در تماسی تلفنی به این موضوع به وی اعلام شد و قرمزپوشان اعلام کردند که دیگر نیازی به این بازیکن ندارند.

از همین رو پرونده کریم انصاریفرد برای حضور در پرسپولیس با شماره 9 بسته شد.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 3 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (10th July 2013), payam sadeghian (10th July 2013), San Iker (10th July 2013)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من میدونستم دایی با بازیکنی که ناز کنه احتیاج نداره وقتی فهمیدم اومده باورم نشد
    زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    justپیام صادقیان..رضا حقیقی...رونالدو
    شغل و حرفه
    دانشجوی حسابداری
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 2,213 بار در 806 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

هیچوقت به دنبال بازارگرمی نبودهام/ عاشق پرسپولیسم
    انصاریفرد: به من گفتند حضورت در پرسپولیس منتفی است/ به پیشنهادهای خارجی جواب منفی دادم
    کریم انصاریفرد گفت: از باشگاه پرسپولیس به من زنگ زدند و اعلام کردند حضور من در پرسپولیس منتفی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیوستن کریم انصاریفرد به پرسپولیس یکی از سوژههای داغ رسانهها در چند روز اخیر بود تا آنجا که این بازیکن روز گذشته با سرخپوشان برای تمدید قرارداد به مدت یک فصل دیگر به توافق رسید. ولی امروز بعدازظهر پس از صحبتهای تلفنی انجام شده این ماجرا منتفی و پیوستن کریم انصاریفرد به پرسپولیس غیرممکن شد.
    از همین رو دقایقی با انصاریفرد گفتوگویی انجام دادیم که در زیر میخوانیم:
    فارس: آقای انصاریفرد امروز قرار بود در تمرین پرسپولیس شرکت کنی آیا سر حرفت هستی؟
    من همیشه گفتهام همیشه دعا میکنم خدا آن روز را نیاورد که من برای پرسپولیس شرط و شروط بگذارم، این را قلبا میگویم. نه دنبال بازارگرمی هستم و نه اینکه بخواهم خودم را مقابل هواداران کوچک نشان دهم. من هر چه دارم و ندارم از خدای بزرگ است و همیشه شاکر او هستم. شعار من این است «عزت و ذلت دست خداست و او است که آینده ما را مشخص میکند». همیشه گفتهام خدایا شکرت که سلامتی را دارم. آرزویم این است که همه مردم کشورم سلامت باشند.
    فارس: نگفتی به تمرین میروی یا خیر؟
    باید اعلام کنم متاسفانه خیر. من چند جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم و حتی در جلسه دوم یا سوم بود که گفتم هر چه شما بگویید من قبول دارم، مشکلی نیست. این موضوع تا جلسه روز گذشته طول کشید که بالاخره مشخص شد من امروز بعد از ظهر در تمرینات شرکت میکنم. البته در جلسه قبلی هم که داشتم یک بار قرار شد در تمرینات حضور پیدا کنم اما به من خبری ندادند و حتی یک بار هم رویانیان به من گفت که با همدیگر بر سر تمرینات میرویم که باز هم خبری نشد.
    فارس: پس همه چیز منتفی شده است؟
    این داستان باز هم ادامه داشت، در حالی که منتظر بودم تا امروز بعد از ظهر با من تماس بگیرند تا به تمرینات بروم دیدم این اتفاق نیفتاد. سپس خودم تماس گرفتم که بعد به من گفتند علی دایی مثل اینکه سه بار استخاره گرفته و استخارههایی که برای حضور تو در پرسپولیس گرفته خوب درنیامده است.
    فارس: چرا؟
    نمیدانم، باور کنید من به خاطر پرسپولیس به پیشنهادات خارجیام هم جواب منفی دادم و همان موقع مصاحبه کردم و گفتم من عاشق پرسپولیس بودم، هستم و خواهم بود. یعنی چراغ سبز خودم را نشان دادم اما مثل اینکه قسمت نبود در پرسپولیس بمانم. راضیام به رضای خدا.
    فارس: آیا دایی با تو مشکل داشت؟
    خیر، من همیشه علی دایی را دوست دارم و خواهم داشت و احترام او بر من واجب است اما مثل اینکه استخارههایی که ایشان کرده خوب نیامده است که من هم در این باره حرفی ندارم.
    فارس: پس چه کسی با تو مشکل دارد؟
    من با کسی مشکلی ندارم اما هواداران پرسپولیس بدانند اگر هر جای دنیای خاکی بروم یک روز برمیگردم و شماره 9 را میپوشم. من دار و ندارم هوادارانی هستند که فصل گذشته با بزرگی خود پشت سر کریم انصاریفرد بودند، درسهایی به من دادند که هیچوقت فراموش نمیکنم. مطمئن باشید با قدرت برمیگردم و جواب این هواداران را خواهم داد.
    فارس: برخیها معتقدند تو برای پرسپولیس بازارگرمی کردی؟
    خدا آن روز را نیاورد که من برای پرسپولیس بازارگرمی کرده باشم. این حرف را بزنم، موضوع پول در میان نبود و من در جلسه دوم و سوم اعلام کردم که هر چه شما بگویید قبول دارم اما مثل اینکه استخاره دوست نداشت من به پرسپولیس بیایم. البته روز گذشته به من اعلام شد که دایی دو بار استخاره کرده و خوب نیامده و امروز بعد از ظهر نیز برای بار سوم این کار را انجام داده و باز هم خوب نیامده است.
    فارس: پس کجا میروی؟
    دست خداست، اما به احتمال فراوان اگر خدا بخواهد و هواداران پرسپولیس رخصت بدهند به اروپا میروم.
    فارس: برخیها میگویند رفتن تو به اروپا یک بازارگرمی است؟
    خیر اصلا این مسئله اصلا درست نیست، حالا ببینید من به اروپا میروم یا خیر. اما من در مقطعی از زمان با شهادت مدیر برنامههایم به پیشنهاد خارجیام به خاطر پرسپولیس جواب منفی دادم. هیچ منتی هم نیست، فقط خواستم این حرف را بزنم که هواداران در جریان باشند آنهایی که در کوچه و خیابان به من لطف دارند. اما علیرغم میل باطنیام حضورم در پرسپولیس منتفی شده است. از هیچکس هم دلخور نیستم، راضیام به رضای خدا ولی مطمئن باشید به هر طریقی که شده با تلاش و کوشش زیاد به جام جهانی میروم.
    فارس: برخیها میگویند تو به خاطر بدنسازی از تمرینات پرسپولیس فراری بودی؟
    واقعا نمیدانم این حرف برای چیست، من صبح و بعد از ظهر زیر نظر دکتر بهرامی در آکادمی ملی المپیک تمرین میکردم چون این مسئله زیاد صحیح نیست دربارهاش حرف نزنیم بهتر است.
    فارس: ماجرای رفتن به خارج از کشورت چه بود؟
    من مانند تمام بازیکنان لیگ برتر پس از اردوی تیم ملی پنج یا شش روز به خاطر کار شخصی برای استراحت اقدام کردم، در کل دنیا تمام بازیکنان برای ریکاوری خودشان یک ماه فاصله زمانی میاندازند و استراحت میکنند یعنی بعد از یک فصل پرفشار به نظر شما جرم بود که شش روز استراحت کنم؟ اما خدا میداند علیرغم اینکه خیلی حرفها زدند اما من با هیچ تیمی صحبت نکردم و در آن شش روز فقط استراحت کردم.
    فارس: در پایان اگر حرفی داری بگو؟
    از تمام تیمهایی که با من وارد مذاکره شدند و به من لطف داشتند، تشکر میکنم. از صمیم قلب برای موفقیت پرسپولیس آرزو دارم و همیشه دعا میکنم که این تیم بتواند در عرصههای مختلف مخصوصا با علی دایی موفق و سربلند باشد. بالاخره مثل اینکه امسال قسمت نیست در پرسپولیس باشم اما از تمام هواداران میخواهم این تیم را حمایت کنند. قسمتم این بود اما مطمئن باشید یک روز برمیگردم. جا دارد در پایان از محمد رویانیان به عنوان مدیرعاملی عاشق و زحمت کش تقدیر و تشکری ویژه داشته باشم، ما باید امثال رویانیان را در فوتبالمان حفظ کنیم، او نیاز به زمان دارد تا خود را ثابت کند و انشاءالله حالا که مانده است، در پرسپولیس موفق میشود.
    زنده ام به عشق epرسopلیs

اینم عکس پیام جونم با لباس تیم محبوبش البته بعد از رئال مادرید

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    سردار اریایی
    شغل و حرفه
    مهندس بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Germany
    تشکر شده 170 بار در 109 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    حالا برو ناز کن

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    حالا ناز کن ببینم چه تیمی میخوادت
    از خارجی ها که بعید هستش
    فکر کنم بره راه آهن

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    خدایی حقش بود !!
    تا خودش باشه واسه پرسپولیس خط و نشون نکشه !!
    این یه تجربه شد واسه بازیکنای دیگه !!