گهر با حرکتي آسانسوري به ليگ بازمي گردد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گهر با حرکتي آسانسوري به ليگ بازمي گردد

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

گهر با حرکتي آسانسوري به ليگ بازمي گردد

مديرعامل باشگاه گهر مي گويد به زودي سرمربي جديد اين تيم معرفي خواهد شد.

اسماعيل حيدرپور مديرعامل باشگاه گهر دورود در واکنش به انتخاب هواداران اين تيم به عنوان بهترين هواداران ايران در ليگ برتر دوازدهم به خبرآنلاين گفت: «هواداران گهر نشان دادند که مردمي اصيل، مهماننواز و خونگرم هستند. آنها بدعت خوبي را در فوتبال ايران نهادينه کردند.»

او ادامه داد: «نام هواداران گهر در تاريخ فوتبال ايران ثبت مي شود و بدون شک همه به اين عنوان افتخار خواهند کرد، همانطور که خودم به عنوان يک شهروند دورودي از اينکه مردم اين شهر پرچمدار اخلاق در ورزش هستند، بسيار خوشحالم. البته با کسب اين افتخار وظيفه ما و هواداران سخت تر از گذشته ميشود. چرا که براي حفظ اين روند بايد تلاش خود را مضاعف کنيم.»

اسماعيل حيدرپور با اشاره به ضعف باشگاه گهر در امکانات زير ساختي گفت: «با اينکه شهرستان دورود پتانسيل بالايي در فوتبال دارد، اما متأسفانه از نظر امکانات ورزشي چندان قوي نيست. فصل پيش رو که ما در ليگ يک بازي خواهيم کرد، فرصت خوبي براي ساخت و تجهيز ورزشگاه دورود است. از وزير محترم ورزش و جوانان دولت جديد ميخواهيم تا به عنوان يک پاداش براي هواداران گهر به ساخت يک ورزشگاه مجهز براي اين شهر کمک کند.»

او در بخش ديگري از صحبت هايش در مورد آخرين وضعيت مالکيت تيم گهر گفت: «طي چند روز گذشته جلسات بسيار خوبي با مسئولان يک شرکت تجاري هولدينگ برگزار کردهايم و به توافقات اوليه نيز رسيدهايم و در چند روز آينده همه چيز قطعي مي شود. با توکل به خدا يک صعود آسانسوري ويژهاي به ليگ برتر داشته باشيم.»

حيدرپور در پاسخ به اين سوال که آيا در توقف پخش برنامه افلاک دخيل بوده است، گفت: «خير، به هر حال هر چيزي ضوابط خاص خودش را دارد. پيش از اين من از اين برنامه گلايه کرده بودم چرا که براي گهر و هواداران آن حاشيه ساز شده است، نمونه اش هم همين بحث خريداران باشگاه بود که منتفي شد. من گلايه کردم که چرا براي مطرح کردن اين مسائل با مديريت باشگاه هماهنگ نکرده اند. من گلايه خود را با آقاي کمري مدير عامل صدا وسيما استان در ميان گذاشتم اما از دليل متوقف شدن پخش برنامه خبري ندارم. ما انتظار داريم گلايه دوستان به صورت منطقي مطرح شود نه براي تخريب.»

مدير عامل باشگاه گهر در پايان در مورد گزينه مربيگري اين تيم گفت: «دو سه گزينه را مدنظر داريم و سعي مي کنيم از بين اينها با صحبت هايي که با مالکين جديد داريم، بهترين را انتخاب کنيم.»

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 2 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sajjads (11th July 2013), UniQue (11th July 2013)