شاهرودی: انصاریفرد چرخید تا شاید پول بیشتری بگیرد/ تصمیم دایی در کنار گذاشتن او تحسی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شاهرودی: انصاریفرد چرخید تا شاید پول بیشتری بگیرد/ تصمیم دایی در کنار گذاشتن او تحسی

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

شاهرودی: انصاریفرد چرخید تا شاید پول بیشتری بگیرد/ تصمیم دایی در کنار گذاشتن او تحسی

رضا شاهرودی کاپیتان اسبق پرسپولیس معتقد است که این تیم تمریناتش را خیلی خوب شروع کرده و نسبت به نتیجه گرفتن تیم علی دایی خوشبین است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛شاهرودی؛در خصوص وضعیت پرسپولیس و روند تمرینات این تیم می گوید:«به نظر من پرسپولیس خوب شروع کرده و دایی هم با تفکر جلو آمده است.اگر دقت کنید او دنبال ستاره نبوده و بیشتر بازیکنانی را به پرسپولیس آورده که انگیزه زیادی برای پیشرفت دارند و می خواهند به پرسپولیس کمک کنند.به نظر من پرسپولیس در فصل جدید می تواند شروع خوبی داشته باشد.»
    او در پاسخ به این سوال که آیا تغییر مدیرعامل در این باشگاه می تواند شرایط را بهتر کند تاکید می کند:«فکر نمی کنم شرایط بهتر شود.در حال حاضر رویانیان کارش را انجام می دهد و در این مدت هم برنامه های خوبی داشته است.او مشکلات مالی را حل کرده است و حالا که شناخت بیشتری پیدا کرده باید کارش را ادامه دهد.من امیدوارم پرسپولیس امسال بدون حاشیه باشد و قهرمان شود تا هوادارانش را خوشحال کند.»
    شاهرودی در خصوص تصمیم دایی مبنی بر کنار گذاشتن کریم انصاری فرد می گوید:«به نظرم کار دایی تحسینبرانگیز بود و کسی که می خواهد در پرسپولیس بازی کند باید به پیراهن این تیم تعصب داشته باشد.انصاری فرد در تمرینات بدنسازی غایب بود و این درست نیست که هر وقت دلش بخواهد قرارداد امضا کند.در این زمینه دایی واقعا تصمیم خوبی گرفت.»
    او در مورد ناراحتی پرسپولیسی ها از انصاری فرد که اینقدر این تیم را در انتظار گذاشت خاطرنشان می کند:«انصاری فرد در این مدت چند جا چرخید و با چند تیم مذاکره کرد تا پول بیشتری بگیرد و در نهایت هم دید که هیچ جا پرسپولیس نمی شود.دایی واقعا تصمیم درستی گرفت و برای او نام ها مهم نیستند.شاید برخی بخواهند برای بازگشت انصاری فرد رایزنی کنند ولی بعید می دانم دایی قبول کند.»
    ...

2. 4 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (12th July 2013), RaMiN (12th July 2013), SEYEDHAMED (12th July 2013), UniQue (12th July 2013)