ده شماره مهمي براي من است / سعيد دقيقي: اين پيراهن را به كسي نمي دهم / آمدن كريم به م
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ده شماره مهمي براي من است / سعيد دقيقي: اين پيراهن را به كسي نمي دهم / آمدن كريم به م

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

ده شماره مهمي براي من است / سعيد دقيقي: اين پيراهن را به كسي نمي دهم / آمدن كريم به م

روزي كه به تراكتورسازي آمدم با مجيد جلالي صحبت كردم.درخواستم از او اين بود كه شماره 10 را بپوشم. از روز اول شماره 10 براي من بود و تا الان هم اين شماره را به تن كرده ام
    سایت گل-سعيد دقيقي از جمله مهاجمان موفق ليگ دوازدهم بود . او در تركيب سايپا همه كار كرد. 11 گل زد و 9 پاس گل داد تا در زمره موثرترين بازيكنان ليگ قرار بگيرد و در نهايت هم پيراهن تراكتورسازي را به تن كند. سعيد دقيقي درباره شرايط اين روزهاي تراكتورسازي مي گويد:« خيلي خوب تمرين كرديم و آماده بازي هستيم. در چند روز گذشته فشار تمرينات را كم كرديم تا آماده شويم براي بازي با پرسپوليس. مي خواهيم استارت خوبي در ليگ بزنيم و پرسپوليس را در تهران شكست بدهيم»
    از دقيقي مي پرسيم آيا با وجود تو نيازي به جذب كريم انصاري فرد بود كه او در جواب مي گويد:« اين تصميم جلالي بود و او حتما برنامه هايي دارد. امدن كريم به من انگيزه مي دهد و اميدوارم كه در كنار هم بتوانيم موفق باشيم. من براي جام جهاني به تراكتورسازي آمدم . باور كنيد پيشنهاد تراكتورسازي 400،500 ميليون كمتر از پيشنهادهاي ديگرم بود اما به تراكتورسازي آمدن، چون مي خواستم در جام جهاني حضور داشته باشم. ماد امسال در ليگ قهرمانان هم حضور داريم و بايد در هر پست چند بازيكن همسطح داشته باشيم. جذب انصاري فرد هم نظر جلالي بوده و من هم به نظر او احترام مي گذارم»
    شماره 10 تراكتورسازي در اختيار سعيد دقيقي است اما مي گويند اين شماره را قرار است به كريم انصاري فرد بدهند. دقيقي در اين باره مي گويد:« روزي كه به تراكتورسازي آمدم با مجيد جلالي صحبت كردم.درخواستم از او اين بود كه شماره 10 را بپوشم. از روز اول شماره 10 براي من بود و تا الان هم اين شماره را به تن كرده ام. شماره 10، براي من شماره مهمي است و آن را به هيچ بازيكني نمي دهم. اين فصل را با شكماره 10 بازي مي كنم و اين را شما مطمئن باشيد»
    دقيقي درباره بازي مقابل پرسپوليس مي گويد:« هفته اول و هفته آخر ندارد. بازي با پرسپوليس سخت است. چه هفته اول و چه هفته آخر. حالا هم اين بازي افتاده هفته اول. ما آماده ايم براي شكست پرسپوليس و مي خواهيم همين هفته اول ،3 امتياز از اين تيم بگيريم»
    مهاجم گلزن تراكتورسازي درباره بازي كنار علي كريمي هم مي گويد:« كريمي يكي از بازيكنان سطح بالاي ليگ است. او نيازي به تعريف من ندارد. حضورش قطعا به تراكتورسازي كمك مي كند و جلالي هم به همين دليل ايشان را جذب كرده»

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (15th July 2013), Terminator2731 (15th July 2013)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده