کاکا در رئال مادرید ، بهترین فوتبالش را ارائه نمی دهد . هافبک برزیلی برابر مالاگا در دور برگشت مرحله یک هشتم کوپا دل ری فیکس بود اما همچون بازی رفت ، بین دو نیمه توسط مورینیو تعویض شد .
به گزارش مرجع خبري رئال مادريد مربی پرتغالی ، باز هم کاکا را مفصر قلمداد کرد تا شایعات در مورد آینده بازیکن برزیلی بیشتر شود . پاری سن ژرمن ، از انتظار برای خرید بازیکن برزیلی خسته نمی شود و بیش از 60 میلیون یورو برای خرید او و پاتو کنار گذاشته است .آنها البته برای خرید پاتو به نتیجه نزدیکتر شده اند .
گیلمار ولوز ایجنت پاتو مهاجم برزیلی میلان وارد میلان شده و به نظر می رسد میلان آماده است تا این جوان درخشان را آزاد کند.با فروش پاتو میلان از نقدینگی لازم برای ارائه پیشنهاد قاطع تر به منچستر سیتی برای تبس و براورده کردن نظر شیخ منصور برخوردار خواهد بود. میلان قیمت ستاره برزیلی خود را چهل میلیون یورو اعلام کرده است. پاریسن ژرمن اولین پیشنهاد رسمی خود را به مبلغ بیست و هشت میلیون یورو به میلانو ارسال کرده است. روسونری به این مبلغ قناعت نکرده و پیشنهاد این باشگاه فرانسوی را رده کرده اند.
گاتزتا دلوا اسپورت هم در روز دوشنبه گزارش داده بود پی اس جی ، پیشنهاد رسمی هم در این باره داده است . کارلو آنچلوتی ، با پیوستن بکام به تیمش مخالفت کرد تا بازیکن برزیلی را بخرد .
در اسپانیا هواداران رئال مادرید در این فصل انتظارات زیادی از کاکا داشتند . این بازیکن در 13 بازی لالیگایی حاضر بوده که در شش تایش فیکس بوده است . 548 دقیقه در لالیگا بازی کرده که سه گل هم زده است . مورینیو در کوپا دل ری به او بیشتر فرصت داده است . از چهار بازی ، در سه تا فیکس بوده که در هیچ کدام کامل بازی نکرده است . برابر پونفرادینا در دقیقه 71 تعویض شد . برابر مالاگا شرایط بدتر هم شد و در هر دو بازی ، بین دو نیمه تعویض شد .
بازیکن برزیلی در چمپیونزلیگ هم فرصتهایی داشته و در سه تا بازی حاضر بوده که در دو تا فیکس شده است . برابر آژاکس در برنابئو یک گل زد و در دقیقه 75 تعویض شد . برابر المپیک لیون در خانه فقط 24 دقیقه بازی کرد . در برابر آژاکس در آمستردام آره نا 90 دقیقه در زمین بود .
با این راندمان شاید اصرار به بقای کاکا چندان هم درست نباشد به خصوص که همه منتظرند ببینند جادوی آنچلوتی دوباره کاکا را احیا می کند؟