درگيري مانچيني و استيون جرارد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درگيري مانچيني و استيون جرارد!

نام واقعی
    آرمین
    شغل و حرفه
    تاریخ باستان-ادیان-فلسفه
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 1,460 بار در 502 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

درگيري مانچيني و استيون جرارد!

سرمربي منچستر سيتي پس از شكست تميش مقابل ليورپول در جام اتحاديه فوتبال انگليس، به شدت از داور مسابقه انتقاد كرد و اعلام كرد كه يكي از بازيكنان ليورپول بايد از زمين مسابقه اخراج ميشد.

به گزارش انجمن دانشجويان خبرنگار ايسنا، دو تيم منچسترسيتي و ليورپول در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي جام اتحاديه فوتبال انگليس در ورزشگاه الاتحاد به مصاف يكديگر رفته بودند كه تيم ليورپول موفق شد با تك گل استيون جرارد ميزبان خود را شكست دهد.

در اين ديدار تكل دوپاي گلن جانسون، مدافع ليورپول، روي پاي جوليان لسكات با اعتراض شديد روبرتو مانچيني مواجه شد. سرمربي منچستر سيتي معتقد بود كه اين تكل از خطايي كه چند روز پيش وينسنت كمپاني در ديدار جام حذفي مقابل منچستر يونايتد روي ناني انجام داد و منجر به اخراج مستقيم و محروميت 4 جلسهاي اين بازيكن شد شديدتربود. داور در اين صحنه تنها به اعلام يك ضربه آزاداكتفا كرد و بازيكن ليورپول را جريمه انفرادي نكرد.

مانچيني پس از سوت پايان مسابقه در حالي كه به شدت برافروخته بود با استيون جرارد، كاپيتان ليورپول، درباره اين خطا درگيري لفظي پيدا كرد. درگيري اين دو تا تونل ورزشگاه ادامه داشت.

جرارد پس از اين اتفاق، به سئوال خبرنگاران مبني بر اينكه آيا جانسون بايد درآن صحنه كارت قرمز ميگرفت اين گونه پاسخ داد: نه، اين طور فكر نميكنم. تكل جانسون كاملا صحيح بود و توپ را زد. من از اعتراض مانچيني تعجب كردم. او يكشنبه وين روني را متهم كرده بود كه باعث اخراج بازيكنش شده است. حالا هم سعي دارد يكي از بازيكنان ما را دچار دردسر كند. فكر نميكنم اين كارها فايدهاي داشته باشد.

اين در حالي است كه مانچيني نظر ديگري دارد. سرمربي منچستر سيتي پس از بازي به خبرنگاران گفت: تكل جانسون روي لسكات، از خطايي كه كمپاني روي ناني مرتكب شد شديدتر بود. همه اين صحنه را ديدند. استيون جرارد ميتواند هرچيزي كه دوست دارد درباره من بگويد. مشكلي نيست. من نظر خودم را گفتم و هميشه هم اين كار را ميكنم. نه استيون جرارد، نه هيچ بازيكن ديگري براي من اهميت ندارد.

شكست مقابل ليورپول، چهارمين باخت منچسترسيتي در هشت بازي اخير بود. به نظر ميرسد اين تيم به دليل غيبت يحيي توره بازيكن ساحل عاجي كه براي حضور در جام ملتهاي آفريقا از اين تيم جدا شده، همچنين محروميت چهار جلسهاي كمپاني و آسيبديدگي داويد سيلوا با مشكلات جدي روبرو است.

مانچيني با اشاره به اين موضوع گفت: ما دو بازي سنگين را پشت سر گذاشتيم. از قبل ميدانستم كه ممكن است دچار چنين مشكلاتي شويم. ژانويه ماه بسيار مهمي براي ما است چون سه، چهار بازيكن ارزشمند خود را در اختيار نداريم و احتمالا با دردسر مواجه خواهيم شد. فكر نميكنم كه در هيچ يك از دو بازي اخير لايق باخت بوديم ولي شكست خورديم.

ديدار برگشت دو تيم ليورپول و چلسي طبق برنامه، روز چهارشنبه 25 ژانويه (5 بهمن) در آنفيلد برگزار خواهد شد.
    آنگاه که انساني دروغ مي گويد
    بخشي از جهان را به قتل مي رساند
    اينها مرگهاي کمرنگي هستند
    که انسانها به اشتباه زندگي مي خوانند

+++++++ +++++++ +++++++ +++++++

غرور مانع يادگيرى
    تعصب مانع نوآورى
    كم رويى مانع پيشرفت
    ترس مانع ايستادن
    تخيل مانع واقع بينى
    بدبينى مانع شادى
    خودشيفتگى مانع معاشرت